Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szülés utáni hízás fórum

Szülés utáni hízás (beszélgetős fórum)


2017. nov. 30. 18:54

Ha diétázol, fogyózol, elapadhat a tejed.

Ha mégsem, nem annyira tápláló, dús.

Nemrég szültél!

Azt mondják, 9 hónap kell kihordani egy babát, 9 hónap kell, hogy helyreálljon minden a szervezetben az anyának. Egyénenként változó lehet, de tapasztalatom alapján van benne valami.

Ha császármetszésed volt, extra vizesedés is "normális" hetekig.


Később leolvad kis odafigyeléssel, mozgással simán.


Jó babázást!

7. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Anita0314)
2017. nov. 30. 05:59
En mondket gyerekkel gombocca hiztam szoptatosan. Es persze lemegy az ha utana sportolsz es odafigyelsz.. csak ugy nekem nem ment le. Sokat kellett dolgozni erte
6. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Anita0314)
2017. nov. 29. 20:45

Én szoptatás alatt visszaszedtem ami szüléssel lement, több, mint tíz kilót híztam.

Nézess hormonszintet, nekem pm alulmüködés derült ki a terhesség után.

2017. nov. 29. 18:55

A testunk 70 %-a viz. Azt a hulye tukrot meg dobd ki!

Ha csak ennyit "hiztal", nem vagy most kover, csak atrendezodik hormonalisan a szervezeted.

Ne rontsd el az oromot!

Sok-sok oromot a picikehez! O a legfontosabb!

Vigyazz magadra!

4. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Anita0314)
2017. nov. 29. 18:39
ha szülés előtt nem voltál túlsúlyos, légy nyugodt, le fog menni, csak ne hagyd el magad.
3. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Anita0314)
2017. nov. 29. 17:35
A szoptatás alatt sok minden megváltozik és több vizet is raktároz a szervezet. Van aki tud vigyázni és nem hízik sokat. Én a szüléseim után is csinos maradtam, de a szoptatások miatt sokat felszedtem. Tudom, nem vagyok jó példa, de én elég sokáig ezzel nem is foglalkoztam. Lekötött a gyereknevelés és amikor észbe kaptam már makacsul ragaszkodtak hozzám a kilók. A tőlük való megszabadulásom harca a mai napig tart. Csak azt tudom tanácsolni, hogy egyél mindent ami jól esik, de módjával és ne vidd túlzásba. Viszont amint lehet, sétáljatok sokat, mozogjál és figyelj a bevitt ch-ra. Igyál sok folyadékot, ásványvizet, mert az kisöpri a szervezetből az esetleges káros anyagokat. Fölöslegesen ne görcsölj a kilóidon, mert ha véget ér a szoptatási időszak, visszaáll a szervezet só-víz háztartási egyensúlya és te is fogyni fogsz.:)
2017. nov. 29. 17:30

Perc ez nehéz kérdés. Nem vagyunk egyformák. Én fogytam utána jócskán, kb 5 hónapja alatt visszanyerte az eredeti formám.

Azért ha látványosan látszik hogy terebelyesedsz, sztem nyugodtan nekiallhatsz kicsit fogyózni meg mozogni. A pár hetes baba mellett még bőven van idő, az sokat alszik.

Hajrá! Ne hagyd azokat a kilokat, mert akkor csak rosszabb lesz.

2017. nov. 29. 17:08

Sziasztok! Egész terhességem alatt alig híztam. 7 hete szültem, de azt vettem észre, h mióta hazajöttünk nyaktól lefele minden nő, vastagszik - magyarán hízok. Szoptatok persze, de az nem kalóriát éget? Közben meg nem eszek többet. Mondjátok, h ami most feljön,az lemegy később!!!

Tudom, nem ezen kellene pörögnöm,meg nemrég szültem, de utálok már tükörbe nézni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook