Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mondjatok olyan munkaköröket, ami se nem ülő, se nem állómunka!! fórum

Mondjatok olyan munkaköröket, ami se nem ülő, se nem állómunka!! (beszélgetős fórum)

1 2 3
2018. márc. 16. 14:23
pizzafutár.postás.
63. taylor_swift (válaszként erre: 62. - 04424e865e)
2018. márc. 16. 12:26
Na erre eddig nem gondoltam :D
2018. márc. 16. 12:19
Örömlány. Az általában fekszik, guggol, vagy térdel. :)))
2018. márc. 16. 12:17
Nos azóta tudom, hogy állni lehet, ülni is, de 30 percenként fel kell állni. De irodát nem akarok.
2018. jan. 3. 19:26
Véleményetek szerint el kell majd mondanom egy új munkahelyen, hogy gerinc sérvre műtöttek? Jelenleg irodai munkát végzek, de már nem akarok oda visszamenni dolgozni. Új munkahelyet szeretnék keresni.
2017. dec. 7. 17:19
Szerintetek adjak köszönetet az orvosomnak ha levélben kiküldött nekem papírokat? A kórházban hagytam őket és postán elküldette őket. Felhívni nem akarom SMS -t írni taplóság?
58. taylor_swift (válaszként erre: 53. - Mezei Virág)
2017. dec. 7. 17:14
Persze annélkül nem megyek.
57. taylor_swift (válaszként erre: 52. - Channa*)
2017. dec. 7. 17:13
Meg fogom érdeklődni a kórházat. Köszönöm!
56. taylor_swift (válaszként erre: 51. - PöttyösPanka)
2017. dec. 7. 17:11
Megérdeklődtem és igazad van. Egyelőre gyógytorna lehet csak.
55. ab61752c45 (válaszként erre: 33. - Channa*)
2017. dec. 5. 10:15
én nem tudom,nekem is fájt a lábam,sírtam,amikor hazaértem,az óvodások csúfoltak,ahogy vonkodtam magam.mindent kipróbáltam,egy kalap pénz költöttem rá.aztán a fizikoterápia után,amit ugye fél év után írtak föl,mikor nyolcadik alkalommal voltam ott,kérdeztem a nőt,szerinte javulni fog.azt mondta,ha eddig nem,akkor akkor már nem,viszlát.aztán a következő héten jobb lett,de mindig mondom,engem a lábam visz a sírba.
54. PöttyösPanka (válaszként erre: 31. - PöttyösPanka)
2017. dec. 5. 09:57
A főnököm most jutott el odáig, hogy annyira fáj a háta, hogy nem tud kiegyenesedni. A fájdalomcsillapító sem segít neki, így végül hazament. De még mindig nem volt orvosnál. Kíváncsi vagyok, látjuk-e még az idén.
53. Mezei Virág (válaszként erre: 50. - Taylor_swift)
2017. dec. 4. 13:15
Meg kéne várni, mit mond az orvosod, a gyógytornász! Ezzel ne totózz!
52. Channa* (válaszként erre: 50. - Taylor_swift)
2017. dec. 4. 11:51

Nem tudom merre laksz. A sport kórházban nagyon jók a gyógytornászok, esetleg, ha pesti vagy, akkor oda mehetnél.

A piláteszt nem ajánlom, mert szerintem nem értenek hozzá. Nekem mindig gerincproblémám lesz, ha elkezdek valahová járni. Nem értenek a betegségekhez és a mozgáshoz sem igazán.

Jógázni nem szoktam, de ott is el tudom képzelni, hogy a legtöbb hozzá nem értő.

51. PöttyösPanka (válaszként erre: 50. - Taylor_swift)
2017. dec. 4. 11:42
Azt így, ismeretlenül senki sem fogja tudni megmondani, hogy neked jó-e, és ha igen, akkor melyik pilates vagy jóga megfelelő. Ezért jó a gyógytornász, mert az neked, a te igényeid szerint állítja össze a gyakorlatokat. Én jártam kifejezetten gerinctornával kombinált pilatesre. Bár csoportos volt, de az oktató egyénileg felmérte, kinek mire van szüksége, és adott gyakorlatoknál volt, akinek máshogy vagy mást kellett csinálnia.
2017. dec. 4. 11:35

Én pedig ahogy egyre többet olvasok úgy kavarog bennem a sok info. Van aki az állítja a jóga jó. Van aki a pilatest. Van aki a gyógytornát. De az se mindegy hol és kivel. Ha meg nem mozgok félek kiújul.

Ha sétálok majd a későbbiekben egyenlőre arról mit gondoltok?

49. PöttyösPanka (válaszként erre: 48. - Channa*)
2017. dec. 4. 08:50
Akkor hitelesnek tűnik számodra is. Szívesen kipróbálnám, jó lenne, ha több helyen lenne ilyen stúdió. Mondjuk mivel nekem nincs sérvem, csak gerincferdülésem, a jóga is jót tesz a hátamnak.
48. Channa* (válaszként erre: 47. - PöttyösPanka)
2017. dec. 4. 08:34

Most még nem olvastam el mindent, de úgy tűnik, hogy az illető tudja miről beszél. A Mckenzi torna szerintem is gyilkos a beteg gerincnek, a gyógytornával az a baj, hogy kevés a jó gyógytornász. Azt néztem, hogy az eszközök vagy fekvők, vagy támasztják a gerincet és ez nagyon fontos! Szerinte is azok a legjobb gyakorlatok, ahol vagy háton vagy hason kell feküdni és úgy nyújtó, lazító és erősítő gyakorlatokat végezni. Az álló gyakorlatok nem tesznek jót! A szétrázós, csavarodós sem. Én a masszázst sem tartom jónak, nekem azok rontanak az állapotomon.


Szerintem meg nem gyógyítja a sérvet, ahogy ugye ez nálam sem sikerült de, ahogy írtam is az erős gerinc melletti izomzat a helyes tartást biztosítja, azaz visszamennek a csigolyák a helyükre, nem nyomja továbbra az idegpályákat a kiboltosodó sérv, azaz a fájdalom megszűnik vagy jelentősen csökken. Úgy olvastam, hogy neki is a titka. Azt gondolom, hogy a mi esetünkben a legfontosabb a tünetmentesség, és ő is ezt biztosítja ha jól értem:D

47. PöttyösPanka (válaszként erre: 41. - Channa*)
2017. dec. 4. 07:32

Erről érdekelne a véleményed:

[link]

Ez a férfi azt állítja, hogy műtét nélkül meggyógyította a három gerincsérvét, és ezt ct felvételekkel is alá tudja támasztani. Mivel semmi sem segített neki, így kidolgozott egy terápiát, ami meggyógyítja a gerincsérvet. Mi a véleményed?

46. taylor_swift (válaszként erre: 45. - Mezei Virág)
2017. dec. 3. 22:12
Lehetséges. Meg annyi injekciót infúziót gyógyszert kaptam. És jelenleg is szedek 2 félét.
45. Mezei Virág (válaszként erre: 44. - Taylor_swift)
2017. dec. 3. 11:08
Stressz is lehet az oka. Műtétek környékén előfordulhat ilyen.
2017. dec. 2. 08:51
Szerintetek az normális ha a havi vérzésem nem jött meg a műtét miatt? Kezdek aggódni.
43. taylor_swift (válaszként erre: 39. - Channa*)
2017. dec. 2. 08:49

Igen sajnos már az egyik lábam le volt bénulva :(

Nem kívánom senkinek azt a pár napot. Borzalmas volt a kiszolgáltatottság

42. taylor_swift (válaszként erre: 38. - 124637ff9b)
2017. dec. 2. 08:45
Irodai munka volt vevőszolgálat. De előtte dolgoztam árufeltöltőként évekig áruházban meg később gyárban szalag mellett. Valószínűleg ezek nem tettek jót nekem.
41. Channa* (válaszként erre: 40. - Cucicsillag)
2017. dec. 2. 07:00

Hozzátartozik, hogy én megtehettem, hogy ne legyen műtét, ugyan is én irodában dolgozok, nem kell emelgetnem, hajolgatnom, cipekednem, csak ücsörögnöm!

A tesómnak hamarosan lesz gerincstabilizációs műtét, de ő villanyszerelő, azaz jobb lesz, ha megműtik. Ő nem tudja kímélni magát...

40. Cucicsillag (válaszként erre: 29. - Channa*)
2017. dec. 2. 00:14
Szuper vagy!
39. Channa* (válaszként erre: 37. - Taylor_swift)
2017. dec. 1. 18:04

Akkor az már valóban a műtét szükségességét mutatja. Ezt nem írtam: tehát, belsőcomb zsibbadás széklet és vizelet visszatartási gondok már a bénulás előjelei. Ekkor idegsebészhez kell futni a dokim szerint.

A gyógyszerek nekem is csak időlegesen hatott, ezért kellett annyit szedni.


A műtét után azt kell csinálni, amit a doki mond.

38. 124637ff9b (válaszként erre: 37. - Taylor_swift)
2017. dec. 1. 17:54

Meg vagy most riadva meg kavarodva, egy gerincműtét nem játék, teljesen érthető. Majd ahogy egyre jobban felépülsz és hasznos orvosi és gyógytornász utasításokat kapsz, szebben és reálisabban látod a jövőt. Most még fölösleges is új állást keresned.

Mit dolgoztál eddig?

2017. dec. 1. 16:49

Egyelőre amíg a varratok bent vannak nem tornázhatok aztán majd kapok rá utasítást mit szabad meg hogyan


Nálam is ezek voltak a tünetek de nekem nem használt a fájdalomra már semmi meg a széklet és vizelettel is voltak gondok.

36. Channa* (válaszként erre: 35. - Garylineker)
2017. dec. 1. 15:27
Igen, én is úgy látom, hogy sokan csak a kifogásokat keresik, hogy ne kelljen tenni semmit...
2017. dec. 1. 15:24

Mindig csalódással olvasom az ilyen kérdéseket, mert ebből az derül ki, hogy te sem szereted a munkádat vagy nincs is hivatásod.:(

Aki szereti, amit csinál, az rengeteg erőt tud felszabadítani hozzá.

A kollégám egy műtéti hiba következtében tolószékbe kényszerült és ráadásul max. 5 órát tud ülni, utána le kell feküdnie. Ennek ellenére napi 8-9 órát dolgozik otthonról és gyakorlatilag a munka tartja életben. Jól választott anno meg jól ismerte is önmagát...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook