Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Negatív Gólyahír teszt - tapasztalat?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

3. Orso21212017-12-23 04:10
Végül mi lett? Baba vagy sem?
(válasz jimm 2. hozzászólására)

2. jimm2017-11-26 16:21
Sziasztok. Soha nem késik a menstruációm, 26 napos ciklusaim vannak. Elvétve 27, kb szökőévben 28.

Ma vagyok a 28. Napon, délután teszteltem Gólyahír teszttel egy határozott negatívat. Mennyire megbízható ez a teszt? Peteérésem november 10-én volt (nagyon érzékeny vagyok rá, komoly hasi fájdalom, síkosság, szinte percre pontosan tudom, mikor vagyok termékeny...) tehát már jóval utána teszteltem. Mensi előtt idegbeteg vagyok és fáj a mellem, ez most is így van, de vhogy másképp fáj. ;)

A történethez hozzátartozik, hogy megszakított közösüléssel "védekezünk", amikor nem így történt, tervezetten lett 3 gyerek. Azonnal :) Akkor emlékszem nagyon halványan már pozitív volt a várható mensi előtt.

Ezért értetlenkedem, mert eddig az a tapasztalatom, ha késik, akkor ott baba van...

Ha holnap sem jön meg, veszek új tesztet. Milyet érdemes?

1. jimm2017-11-26 16:05
Negatív Gólyahír teszt - tapasztalat?