Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Negatív Gólyahír teszt - tapasztalat? fórum

Negatív Gólyahír teszt - tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


4. jimm (válaszként erre: 3. - Orso2121)
2018. szept. 7. 19:19
Azóta nem léptem be, ezért válaszolok csak most. Nem lett baba. De most hasonló cipőben járok, pedig gyógyszert szedek fél éve...
3. Orso2121 (válaszként erre: 2. - Jimm)
2017. dec. 23. 04:10
Végül mi lett? Baba vagy sem?
2. jimm
2017. nov. 26. 16:21

Sziasztok. Soha nem késik a menstruációm, 26 napos ciklusaim vannak. Elvétve 27, kb szökőévben 28.


Ma vagyok a 28. Napon, délután teszteltem Gólyahír teszttel egy határozott negatívat. Mennyire megbízható ez a teszt? Peteérésem november 10-én volt (nagyon érzékeny vagyok rá, komoly hasi fájdalom, síkosság, szinte percre pontosan tudom, mikor vagyok termékeny...) tehát már jóval utána teszteltem. Mensi előtt idegbeteg vagyok és fáj a mellem, ez most is így van, de vhogy másképp fáj. ;)


A történethez hozzátartozik, hogy megszakított közösüléssel "védekezünk", amikor nem így történt, tervezetten lett 3 gyerek. Azonnal :) Akkor emlékszem nagyon halványan már pozitív volt a várható mensi előtt.


Ezért értetlenkedem, mert eddig az a tapasztalatom, ha késik, akkor ott baba van...


Ha holnap sem jön meg, veszek új tesztet. Milyet érdemes?

1. jimm
2017. nov. 26. 16:05
Negatív Gólyahír teszt - tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook