Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Méregtelenítés böjttel fórum

Méregtelenítés böjttel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Méregtelenítés böjttel

1 2
2008. máj. 31. 20:58

Huhh ezek horror árak, mos enm azért de egy kis gyümölcsléért és lelki támogatásért? :O Nemár.

Sztem fél óra infraszaunával több méreg ürül ki mindt ezzel, és olcsóbb is. Nem akarok megbántani senkit, de akinek nonstop felügyeletre van szüksége a böjthöz az ne is kezdjen bele. :)

5. Pirosalma (válaszként erre: 3. - 4b6a2525df)
2008. máj. 31. 10:12

Szia!


Én a méregtelenítést, ahogyan használják, nem tartom megalapozottnak (ennek pontos biokémiai okai vannak).

Nekem a májam, tüdőm, vesém, belem, bőröm méregtelenít folyamatosan:-)


Én tehát a szó köznapi értelmében nem méregtelenítek.

2008. máj. 31. 07:15
hát, jó drága, az biztos, otthon ennek a töredékéért is végezhetsz böjtöt. Azzal a különbséggel, hogy ott nem figyel rád senki, hogy rendesen betartod-e, nem lehetsz szabadságon, tehát kaja nélkül még dolgoznod is kell, ráadásul általában szauna sincs az átlag házakban. Mindenesetre ez az összeg túl sok.
3. 4b6a2525df (válaszként erre: 2. - Pirosalma)
2008. máj. 31. 07:00

Az biztos, mert a ahosszú hétvége 46 ezer plusz áfa. az egyhetes 115ezer.


Ezért a 46 plusz áfáért vajon mennyi friss gyümölcslét tudunk venni, és teákat. Ha már böjtölni akarunk 3 napot.


Pirosalma Te hogyan méregtelenítesz?

Jó, gondolom kiálsz az erdőszélére és kiüvöltöd magadból a mérget, de azzal csak a fejed tisztul ki.

A belső szerveidre gondoltam:)

2008. máj. 30. 11:56
Már megint a böjt:-) Valaki ezen nagyon jól kereshet...
2008. máj. 29. 19:36
A böjt az egyik leghatékonyabb méregtelenítési, salaktalanítási módszer.
Minden vallás ismeri és ajánlja bizonyos időpontokban. Pl. iszlám-ramadam, a keresztény vallás a húsvétot megelőző időszakban.
A böjtölésnek köszönhetően fantasztikusan tud regenerálódni a károsodott máj, a bőr letisztul, szem újra csillog, az íriszben azonnal láthatóak a tisztulás jelei.
Az emésztőszerveink fellélegezhetnek egy kicsit, az egész szervezeten a megújulás lesz úrrá.

Ugrás a teljes írásra: Méregtelenítés böjttel
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook