Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Black Friday : ha holnap rendelek valamit akciósan de csak később kapok visszaigazolást akkor még él az akció? fórum

Black Friday : ha holnap rendelek valamit akciósan de csak később kapok visszaigazolást akkor még él az akció? (tudásbázis kérdés)

10. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 1. - Beautykiss)
2017. nov. 26. 05:04
Persze, hogy él. Én péntek hajnalban rendeltem, délután dolgozták fel a megrendelésem.
2017. nov. 25. 23:44
Szerintem nagyon túlterheltek a banki vonalak. Nekem pénteken (tegnap) utaltak pénzt. Máskor ideér még aznap, akár este is, most hiába vártam. Én is neten rendelek sok mindent. Simán elképzelhetőnek tartom, hogy ebben az őrült rendelési hullámban még az automatikus visszaigazolások is késnek. (nyilván azért nem heteket, csak egy napot.)
8. Smirnoff (válaszként erre: 6. - Beautykiss)
2017. nov. 25. 23:44
A rendelés visszaigazolása és a fizetési visszaigazolás két különböző dolog.
7. Beautykiss (válaszként erre: 5. - Smirnoff)
2017. nov. 25. 23:44
Bárhogy lehet fizetni gondolom , én utánvéttel szeretném .
6. Beautykiss (válaszként erre: 4. - Channa*)
2017. nov. 25. 23:42
Én nem tudom , nekem ezt mondták :)
2017. nov. 25. 23:25
Gondolom, utánvétes. Annak az árnak kell szerepelnie, amin megrendeled, ha nem azon jön a visszaigazolás, akkor rögtön írj, hogy annyiért kell-e vagy sem.
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Beautykiss)
2017. nov. 25. 23:12
Ha rendelek, vagy kártyával fizetek neten, akkor a tranzakció után megkapom a visszajelzést. Sikeres, sikertelen. Nincs olyan, hogy majd holnap vagy 1 hét múlva kapok visszajelzést.
3. Beautykiss (válaszként erre: 2. - Channa*)
2017. nov. 25. 22:59
Mert írták is az oldalon , hogy csak később fog lehet megjönni az e-mail a túlterheltség miatt .. meg az üzletben is ezt mondták aminek a netes oldaláról rendelnék . Nem szoktam neten rendelni ezert nem igazán tudom , hogy működnek ezek .
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Beautykiss)
2017. nov. 25. 22:14
És miért kapnál később visszaigazolást?
2017. nov. 25. 19:31
Black Friday : ha holnap rendelek valamit akciósan de csak később kapok visszaigazolást akkor még él az akció?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook