Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » NAGY túlsúlytól megszabadulni vágyók fórum

NAGY túlsúlytól megszabadulni vágyók (beszélgetős fórum)


128. Rózsavirág48 (válaszként erre: 127. - Andi.Bobi)
2017. dec. 31. 17:34
koszi szep estet nektek is es boldog uj evet😊
127. Andi.Bobi (válaszként erre: 125. - Rózsavirág48)
2017. dec. 31. 16:33
Jobbulást!
126. Rózsavirág48 (válaszként erre: 124. - Mignon11)
2017. dec. 31. 15:37
nagyon ugyes vagy tovabbi kitartast hozza😊
125. Rózsavirág48 (válaszként erre: 119. - F.frezia)
2017. dec. 31. 15:36
nalunk meg virus tamadta meg a csaladot hanyas hasmenes tegnap nagyon rosszul voltam ma mar vmivel jobb de lazam meg van. tea piritos a napi menu. majd elsejen ha mar jobban vagyok folytatom a dietat. boldog uj evet🍾😊
124. mignon11 (válaszként erre: 123. - F.frezia)
2017. dec. 30. 17:26
10 honapja marciusban.Kalória szamolas, 900-1400kcal naponta. Egy aktivitas mérő pantal ellenőrzom az aktivitasom. Havi 130- 140km. Ebben van séta, Leslie Sansone edzések. Ezek felett néha úszom kb heti 1ora, bringazom, szobabringa es kinti is, elipszistrener trener. Mondjuk ez utóbbi 20 25 perc alkalmankent. Lassan megy de majd elfogy ha elég sokaig csinalom .
123. f.frezia (válaszként erre: 120. - Mignon11)
2017. dec. 30. 16:10

Ügyes vagy! 👍

Mikor kezdted? Van vmi konkrét diéta?

2017. dec. 30. 16:08
Kenyeret,zsömlét
121. Andi.Bobi (válaszként erre: 118. - F.frezia)
2017. dec. 30. 16:07
Nincsen. Kevesebett eszek. Kerülöm a kenyérre zsömlét:)
2017. dec. 30. 15:41
Sziasztok. -27 kg vagyon túl, 26 meg előttem van. Vettem ki par hét "szabadsagot". Két hetig annyi a cél hogy ne hizzak. Januartol újraindul.
119. f.frezia (válaszként erre: 117. - Rózsavirág48)
2017. dec. 30. 15:26

Pénteken olyan rosszul voltam ebéd után, uh. meg kellett ennem egy narancsot, mert úgy éreztem különben kijön minden.

Így 36 g ch lett.

Ma meg rendesen ettem. Reggelire sós rudat, ebédre karfiollevest és kevés töltött káposztát. Most meg ezért vagyok rosszul, hányingerem van.

Tudom, nem vagyok egy könnyű eset, azt érzem gy se jó, úgy se jó..

Holnap nekifutok újra.. bár lehet csak hétfőn, mert tutira bólevezek holnap 😇😉🤣

118. f.frezia (válaszként erre: 115. - Andi.Bobi)
2017. dec. 30. 15:22
Van konkrét diéta? Vagy csak odafigyelsz?
117. Rózsavirág48 (válaszként erre: 109. - F.frezia)
2017. dec. 30. 13:22
jobb mar a gyomrod?
116. Rózsavirág48 (válaszként erre: 115. - Andi.Bobi)
2017. dec. 30. 13:22
nahat a fogyas fog menni ha a mozgas most meg nem megy az nem baj ha setalsz a kicsivel az kezdetnek eleg es ahogy fogysz annal tobbet fogsz birni mozogni is😊 csak el kell kezdeni ami szinten nem konnyu😉
115. Andi.Bobi (válaszként erre: 114. - Rózsavirág48)
2017. dec. 30. 10:20

Köszönöm:)

25 kilót a Norbi updateval fogytam,ketten csináltuk a párommal. Ezt két hónap alatt sikerült,/több mint tíz évvel ezelőtt/ minden nap kétszer tornáztunk. Reggel,volt egy torna gépem csináltam kétszáz lábkinyomást,kétszáz hasizmot:). Úgy ettem ahogy a könyvében írta. Munka után délután torna a duci tréning dvd re. Könnyű vacsora, kis vörösbor...leszaladtak a kilók. Aztán sajnos a párom apukája meghalt,és abba maradt minden..:(

Szép lassan jöttek a kilók vissza. Közben elestem,a térdemben kiszakadt a porc,műteni kellett...

Egyszer meg a balatonon voltunk másfél hónapot. Minden nap sétáltam,úsztam sokat,és kicsit figyeltem csak az evésre..

Legutoljára meg epe homokom volt,sokszor mentünk az ügyeletre,infúziót kaptam,a végén már alig ettem. Aztán műtét lett. Húsz kiló ment le..

Ezek után lettem terhes.:)

A kicsim születése után egész nyáron mentem vele sétálni,volt hogy négy órát voltunk lent. A kilók mégis jöttek fel.

Most is megyünk sétálni,de már nem megy olyan sok..fáj a térdem,és sarkantyúm lett.."röviden " ennyi

Sajnos stresszes is vagyok,túl sok minden,egyedül vagyok a kicsivel itthon,egész nap egy húza vona,most van a dac korszak. Nagy gyerek kb 14 kiló és 90 cm,már nehéz emelnem is. Sajnos a karomban is törtem valami,nem tudom ki nyújtani teljesen,fáj,izomlazitót szedek. Így most nekem a torna pl a dvd re kizárva,nem megy. Csak az evésre tudnék figyelni,amit már elkezdtem.:)

114. Rózsavirág48 (válaszként erre: 113. - Andi.Bobi)
2017. dec. 29. 20:05
szia eloszoris gratulalok a kisfiadhoz biztos nagy boldogsag. itt mindenki fogyni akar ki sokat kieg tobbet😊 fogyni tudsz mar sokszor sikerult tehat most mar csak el kell kezdeni. milyen dietakkal fogytal eddig es most mi az amit leginkabb megfelelonek tartanal?
113. Andi.Bobi (válaszként erre: 112. - Rózsavirág48)
2017. dec. 29. 17:22

Szia!

Sajnos,még semmilyet...

Sokszor lefogytam már,volt hogy 25 kilót. Egyszer 17 et,13 at,20 at legutoljára,az epe műtétemnél. Aztán terhes lettem / végre 8 év után/ 42 évesen,most 19 hónapos a kisfiam. A terhesség alatt semmit nem híztam,tíz kilót mindennel együtt. Azóta meg jönnek a kilók. Már kb húsz kiló jött fel.

Hormongondok is vannak,azt mondta a nő gyógyász hogy menopausa:(

Sok problémám van sajnos. Állandóan izzadok,úgy mintha 40 fokban a napon lennék,ideges vagyok szinte mindig:( azt hiszem januárban a házi orvosnál kezdek,egy vérvétel miatt.

Sarkantyúm is lett,injekciókat kaptam. Január 13.án megyek kórházba,lökéshullám terápiára. Remélem elmúlik a sarok fájdalom,és végre tudok mozogni rendesen...

A célom,hát az rengetek kiló....leírni se merem:(

112. Rózsavirág48 (válaszként erre: 111. - Andi.Bobi)
2017. dec. 29. 16:28
igen szerintem is nagyon jo bar mint irtam lagy az allaga de hasznalhato 😊 te milyen dietat csinalsz es miota illetve mi a cel?
111. Andi.Bobi (válaszként erre: 108. - Rózsavirág48)
2017. dec. 29. 11:20
Ez nagyon jó ötlet,kiváltani a zsemlét,pizzát...megnéztem a videókat:)
110. Rózsavirág48 (válaszként erre: 109. - F.frezia)
2017. dec. 29. 08:21
egyenenkent valtozo de viszonylag hamar a ketogen dieta annak jo aki masfajta dieta mellett ehezett mert a zsir tovabb es jobban eltelit nem valt ki nagy inzulinreakciot es magasabb a kaloriatartalma bar dietanal ez igy is ugy is keves. mindenkinek mas valik be van szenhidrat feherje es zsiralapu dieta. en az elonyei miatt valasztottam a ketogen dietat de elsokorben fogyni szeretnek es ha lefogytam ujragondolom hogyan tovabb nem hiszem hogy egy eleten at ezt szeretnem csinalni de most ezt tunik e legkivitelezhetobbnek es zsirbol fogyaszt nagyobb ehseg nelkul. ha sok szenhidratot eszek meg tobbet kivanok es nehezebb betartani a dietat. az elejen meg hanyinger is elofordulhat de elmulik de figyeld magad es a tested reakcioit mi jo neked es mi nem😊
2017. dec. 29. 05:41

Hány nap kb.mire átáll a szervezetem?

Konkrétan a sok zsírra gondolok, érzem a gyomrom, fájdogál.

Én mindent zsírszegényen csináltam/ettem.

Kb.1,5 kiskanálnyi kókuszzsírt használtam naponta a főzéshez, túróból, joghurtból zsírszegényt vettem, húsokat sütőzacskóban sütöttem, a tojást mikróban zsiradék nélkül, sajtot alig ettem, stb.

108. Rózsavirág48 (válaszként erre: 106. - F.frezia)
2017. dec. 28. 13:13
hat a lisztes cukros dolgok burgonya rizs bab borso kukorica a tej sem igazan jo jobb a tejszin kevesebb a ch-ja lekvarok minden aminek magas a ch-ja. oopsie olyasmi mint a te utifumaghej tesztad 3 tojas 100gr mascarpone keves sutopor 1 evokanal utifumaghej keves so 6 adagban vagy egyben sutopapirra teve 150 fokon 15-20 percig sutni a feherjet sargajat kulon kell felverni youtubon van rola video. kenyer teszta helyett inkabb piskotas jellegu jobban izlik mint a turobol keszult dukan palacsinta bar annak stabilabb volt az allaga.delben ez volt a turos teszta tesztaja is.😊
107. f.frezia (válaszként erre: 105. - Rózsavirág48)
2017. dec. 28. 12:37

Még nem.

De jó lenne vmikor vhogy beiktatni..

106. f.frezia (válaszként erre: 104. - Rózsavirág48)
2017. dec. 28. 12:36

Mi a tiltólistás még? Gondolom a cukros, fehérisztes dolgok..


Mi az az oopsie..? 😇😁

2017. dec. 28. 12:02
ma delelott usztam hogy a sport se maradjon ki. te mozogsz most valamit?
104. Rózsavirág48 (válaszként erre: 103. - F.frezia)
2017. dec. 28. 11:59
aszalt gyumolcs egyaltalan nem megengedett es sajnos a gyumolcsok nagy resze is ki van zarva foleg az elso par honapban. lehet enni keves malnat epret afonyat narancsot mandarint grapefruitot de a 20gr szenhidratba nagyon keves fer igy most inkabb csak zoldsegfele marad. de en szoktam egy keveset 1 oopsie mascarpone krem es ra egy kis malna 50-60gr suti erzet megvan😊
2017. dec. 28. 07:32

Tegnap csináltam kókusztejet. Kiszámoltam, 1 dl-ben 56 kcal, 4,5 g zsír, 4 g ch és 0,5 g fehérje van.

Még kísérletezek majd, hogy jön ki kevesebb Kcal és több zsír. Gondoltam kipróbálom majd a dió/kókusztejet.

Gyümólcs/aszalt gyümölcs tiltólistás?

102. Rózsavirág48 (válaszként erre: 101. - F.frezia)
2017. dec. 28. 06:45
szep jo reggelt😊 a kave nem nulla kalorias mert tejszinnel iszom de nagyon keves 60-70kcal-t tartalmaz. a bojt alatt ihato kave keves tejjel tejszinnel tea viz. nyilvan legjobb lenne minden nelkul de ugy nem tudom meginni.
101. f.frezia (válaszként erre: 100. - Rózsavirág48)
2017. dec. 28. 05:04

Megtaláltam a fórumot, köszi :)


A délelőtti kávéd 0 kalóriás, ugye? Mármint az a böjt lényege?

Akkor már nekem nem is lenne jó, ha kókusztejes kakaót innék.. de majd kitalálok vmit :)

100. Rózsavirág48 (válaszként erre: 97. - F.frezia)
2017. dec. 27. 22:24
a ketogen forumon is ott vagyok es ott leirtam mit ettem ma es mit fogok holnap ott megtalalod a menumet. tejszinbol 20-30%os zsirtartalmut hasznalok 2dl kavehoz 30gr tejszin es en edesitot is teszek bele.en instant kavet hasznalok nem fozottet. ezzel az idoszakos bojttel valoban sok idot nyerek. 12-tol este 8ig eszek korabban 3 adagban ettem meg a kcal mennyisegemet de most 2 foetkezest tartok 4orakor megint csak egy kavet iszok. ma fel 7 korul mar ereztem hogy jo lenne enni vmit de nem igazan ehseg miatt inkabb megszokasbol.ha ketogenezni szeretnel nezz utana a neten es figyeld a szervezeted hogy reagal. en minden tapasztalatomat szivesen megosztom veled es konnyebb is ha tobben csinaljuk😊
2017. dec. 27. 22:14
ha eddig nem ittal kavet es nem is szereted akkor nem kell inni de ihatsz kakaot holland kakaobol keszitve tejszinnel vagy csak teat. engem a kave tejszinnel eltelit es ezert jo meg szeretem is😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook