Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Korai méhszájnyílás avagy bevállalható-e két pici mellett a harmadik gyermek is? fórum

Korai méhszájnyílás avagy bevállalható-e két pici mellett a harmadik gyermek is? (beszélgetős fórum)


14. Kittii
2017. nov. 28. 07:12

Szerintem nyugodtan ha bírod. :)

Nekem is mondtak negatívokat az első hét éves,a második meg 10 hónapos.És jön a következő.

13. Tira84
2017. nov. 22. 11:58

Egyenlore azt mondta ferjem, hogy nem valtozott meg a velemenye..😑rakenyszeriteni meg nem akarom az akaratomat.

De azert meg kivarok!

12. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Tira84)
2017. nov. 21. 15:49
Egyébként egy bébiszitter arra az időre, amíg kórházban lennél, nem lenne elég? Mert írtad, hogy végülis nagyik vannak, segítenek is, de azokra az órákra, amikor a fèrjed sincs otthon és a nagyik sem tudnak menni, egy bébiszitter ellátná a gyerekeket.
2017. nov. 21. 13:40

Az egész bolygó van túlnépesedve. E fogalom csak így értelmezhető, mint az köztudott.


Kérdező, ha már az is gondot jelent családban, hogy ha te kórházba kerülsz pár hétre, akkor a férjed nem képes ellátni a másik két gyerek felügyeletét, akkor ne szülj harmadikat.

10. 1e454498dd (válaszként erre: 8. - Tira84)
2017. nov. 21. 12:26

Kedves Tira84!


Ne vedd magadra! Hangoska hozzászólásai (nem csak itt) gyerektémában terápiáért kiált... Mindenesetre hálásak lehetünk neki, hogy ő felelős döntéssel nem örökíti tovább többszörösen a génjeit.

Sok boldogságot kívánok nektek 2-3-4... gyerekkel!:)

2017. nov. 21. 12:02
Bocsi az elutesekert a szovegben, epp a kispasim altatom kozben.😊
2017. nov. 21. 12:01

Koszonom a velemenyeket!

Mindenkepp kozos dotes!

Nem fogom raeroszakolni a velemenyem.😊


A nem tul kedves hozzaazolonak csak annyit irnek, hogy nem ismer engem, nem vagyok lehuto,igy kar szemelyeskednie..most nagyon nem talalt bele a dologba....nem azert szeretnem harom gyereket, mert le akarom huzni az allamot, hanem egyszeruen nagy csaladra vagyom, ennyi.

Ehyebkent tisztes, adofizeto sala vagyunk, mindenunkert megdolgoztunk,amink van...ezutan sem lesz maskepp.

Es az, hogy vannak ilyen anyak, akik minel tobb gyereket vallalnak...hat szomoru, ha valaki csak 'meguszasbol'akar nagy csaladot.

Mindenesetre igy ismeretlenul nem szolgaltam ra a leoltasra.

7. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Tira84)
2017. nov. 20. 23:34
Szerintem ha a fèrj nem akar kitenni megint ennek az egésznek, hallgass rá! Egy gyerek az közös döntés. De ha már 2 terhességnél így volt, a doki helyezhet fel hurkot is, amivel vègig zárva marad a méhszáj. Ha mégis úgy döntötök, hogy még egy babát szeretnétek.
2017. nov. 20. 17:03

Szereny velemenyem szerint konnyebb munkaba jarni, mint 2-3 gyereket nevelni/ellatni.

Mondom ezt ugy, hogy 6 evig napi 12-14 oraztam a vendeglatasban.

Az sem volt leanyalom.

Imadom a gyerekeim es orulnek, ha meg egy szuletne a csaladunkba, termszetesen utana fogok dolgozni is!😀

5. Tira84 (válaszként erre: 3. - Ba7da9cfc0)
2017. nov. 20. 14:45
Erre majd rakerdezek a dokinal, ha megyek szuresre...sajnos dokit is kell valtanom, a regi nem vallal mar..azaz vallal, de nem itt helyben.
4. Tira84 (válaszként erre: 2. - Dominós)
2017. nov. 20. 14:43

Sajna ez az, hogy nem tamogat.

Azt mondja kockazatos..pl ha visszatartasra bekerulok a korhazba,mi lesz a ket fiunkkal.(jogos)


De nem tudok masra se gondolni, csak egy ujabb babara.


Max ket evet varnak, utana mar nem szivesen szulnek mar.

2017. nov. 20. 14:42
Én tudok olyanról akinek korai nyilás miatt a második babánál öszeverták a mélyszáját valahol a 20.hét környékén. Nekik bevált ez a módszer.
2017. nov. 20. 14:37
Uccu neki! Ha a férjed is támogat, ne torpanj meg! Én akár négyet is szültem volna, csak 1 szavába került volna az apjuknak.
2017. nov. 20. 14:33

Sziasztok!

Nagyon vagyok harmadik babara (van egy 4 eves es egy 20 hos kisfiam), kb jovo osszel-telen vagnank bele a projektbe...azaz, vagnek.

A ferjem nagyon fel(t), ugyanis elso terhessegnel a 30. heten kezdett nyilni a belso mehszaj, masodiknal a 36. heten.


En ugy erzem, ha a kicsi 3 eves lenne ( hamarosan ovis), nekem is konnyebb lenne.


Velemeny?!

Jart valaki hasonlo cipoben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook