Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika Pécs fórum

Orrplasztika Pécs (beszélgetős fórum)


5. Bubbaboo (válaszként erre: 4. - 9d1f6b83eb)
2017. nov. 22. 14:54
Köszi! :) Sajnálom, hogy korrekcióra kell menned.:( Ez a klinikára nézve nagy szégyen...
4. 9d1f6b83eb (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2017. nov. 21. 21:39
Egyetértek valakivagyok1984 hozzászolásával.Da Vinci Pécs, nem ajánlom nekem ott volt csinálva az idén megyek korrekcióra jővö re Pestre.
3. Bubbaboo (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2017. nov. 21. 20:04

Igen, hasonló érzésem volt nekem is. Nagyon ciki lenne ha elrontanák, hallgathatnám örökre, hogy minek kellett hozzányúlni. A férjem "szereti", de mindig viccet csinál belőle. Édesanyám szerint ettől vagyok "különleges".

Szerintem meg ronda, utálom. :(


A videói, visszajelzések alapján Kárász T.-ban meg tudnék bízni, Varga Kingát néztem még...


Egyenlőre csak álmodozok úgyis, építkezünk, pénz se lenne rá, a férjemre a munkája miatt nem lehet babysitterként számítani, tervezni nem lehet és sokszor hetekig nincs itthon.Nagyszülők sajnos több okból kilőve.


Szóval ha nem Pécs akkor még egy darabig álom marad, vagy megyek a gyerekekkel :D


Azért nagyon köszönöm, hogy írtál és óva intettél! ;)

2017. nov. 20. 14:28

Az orrplasztika 1ejszakas műsor..2kontroll meg 1 varratszedes utana es levan tudva.

Én 2gyerek mellet utazgattam Pecsre es Debrecenbe egeszsegem miatt Pestről.Összesen 8x vonattal.Na most te ezt az arcodon fogod viselni amig elsz.Ha szepet akarsz es nem penz kidobast akkor utazz Pestre.Vonattal 2óra 55perc az út.Inercityvel.Ehhez ferj se kell mert mutet masnapjan mar tudsz utazni.Nem olyan nagy műtet ez.

De te tudod,Ez csak egy jó tanacs.Pesten Kárász dr-hoz vagy Rezek Ödön Dr-hoz menj.

Da vinchi-ről vagy mas neven Tizedes kóklerről velemeny van bőven mellplasztika/hasplasztika teren.Annyi nőt nyomorított itt meg,hogy 2kezem kell,hogy megszamoljam.Undorító mind emberileg,mind szakmailag is ez az ember.


Sok sikert kivanok!

2017. nov. 20. 13:46

Orrplasztika Pécsen? Bárkinek bármi info, tapasztalat?


Hosszú évek során hol jobb hol rosszabb viszonyban voltam az orrommal, ami finoman szólva "karakteres". :/ Egyfelől örököltem, de az se tehetett túl jót, hogy gyerekként nekidurrantottam a koripályapalánknak.

Most már tényleg gáz a szitu, nőtt az évek alatt. Amúgy keskeny, finom arcom van, kicsi fejem és a közepén egy nagy puklis hosszú frinyó.

40 fele közeledek és nagyon rosszul érzem magam a bőrömben emiatt, mert nem szeretnék vasorrú banya lenni. Profilból nagyon ciki.

Az már álmaim netovábbja, hogy orr-fül-gégész is legyen egyben, mert orrsövényferdülésem is van, hogy teljes legyen az öröm.


HELP ME PLEASE - pécsi vagyok és 3 gyerek + férj mellől nem tudok Bp. -re rohangálni.

Pécsen szeretném megcsináltatni, de kiben bízhatok? Aki lehetőleg nem rontja el és csinál belőle egy kacsa- vagy turcsiorrot...

A Da Vinci hirdetéseit látom csak, tapasztalat, vélemény semmi, fórumokon mindenhol csak pesti dokik.

Orrplasztikát senki se csináltat(ott) Pécsen??? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook