Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A fogamzásgátló miatt fáj a szex? fórum

A fogamzásgátló miatt fáj a szex? (beszélgetős fórum)


7. Kismano43 (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2017. dec. 11. 09:47
Már egy hónapja hogy abbahagytam. Használtam egy hétig egy olyan hüvelykúpot ami elvileg a hüvelyhámot regenerálja. Ma hétvégén együtt voltam a barátommal de fájt... talán nem annyira mint eddig, de fájt.. nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudom mikor lesz vége ennek.
6. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Kismano43)
2017. nov. 29. 21:47
Akkor gyógyulsz ki, ha abbahagyod. A hüvelyhám sem tud úgy regenerálódni, amíg szeded. Hidd el, jobb abbahagyni azt a szart. Illetve nagyon ritka az, akinél nem okoz semmi gondot, vagy nagyon ritka nemi életet él:P
2017. nov. 28. 23:36

A szex akkor fáj, ha a lelked valami családi történetből-traumából fakadó bűntudat miatt pl. nem engedi meg neked az intimitás szabad megélését! Pl. egy nehéz sorsú felmenővel szolidarítasz öntudatlan s ha ő sem lehetett örömteli, akkor te sem engeded ezt meg öntudatlan magadnak. A Hellinger féle családállítással ki lehet ezt elég egyszerűen oldani, de oda kell fi

gyelni, milyen családállítóhoz mész, mert sok a botcsinálta!

4. Kismano43 (válaszként erre: 3. - F.frezia)
2017. nov. 22. 23:00
Amikor gombám volt, a párom is kezelve lett. A legutóbbi vizsgálatkor pedig nem talált semmit az orvos. Több velem egykorúval találkoztam aki ugyanezzel küzd a fogamzásgátló miatt.. de most olyan érdekelne aki ki is gyógyult belőle :/
2017. nov. 22. 20:29

Szerintem se lelki eredetű.

Nincs vmi új kolléganő?

Én a fősulin szenvedtem 1 éven keresztül gombától. Ha a párod nem kezeli magát, simán oda-vissza adhatjátok egymásnak úgy is, hogy neki nincs tünete..

Szóval utólag rájöttem, h.új lakótársam volt abban az évben és valószínű tőle kaptam valahogy. Mert azóta se volt gondom. Illetve csak antibiotikum után.

2. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Kismano43)
2017. nov. 20. 13:42

Szerintem nem lelki eredetű. Sok nőnél okoz hüvelyszárazságot a fogamzásgátló. Onnan egy lépés csak a gomba, mert kidörzsölődsz, de ha meg is úszod gomba nélkül, marad a szárazság, irritálódás. Mert a fogamzàsgátló megváltoztatja a méhnyakváladékot is de a hüvely ph-jára is kihatással van (mert a hüvely nyálkahártya is rosszabbul működik).


Nagyon gyakori ez a dolog, a hiba nem a te gépezetedben van, nyugi. Lelki eredetű,röhej ezt egy orvos szájábôl hallani...

2017. nov. 20. 13:36
Egy éve kezdtem a fogamzásgátlót. Párommal már régóta együtt vagyunk, nem volt semmi gond a szexuális életünkkel. Fél éve egyre gyakrabban éreztem fájdalmas, égető szúró érzést aktus közben. Orvos gombát állapított meg, kezeltem magam azzal, amit felírt. Nem segített. Utána költözés miatt egy másik dokihoz mentem. Ő megállapította, hogy nincs fizikailag semmi bajom, és, hogy lelki eredetű lehet a probléma. Utána sokszor próbálkoztunk ezzel a tudattal a párommal, de egyszerűen nem ment. Égető fájdalom. Úgy döntöttünk, abbahagyom a fogamzásgátlót, hisz azóta van ilyen probléma, mióta szedem. Valaki van, aki ugyanezzel a problémával küzdött?? Kigyógyultatok belőle? Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook