Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Számhordozást így lehet? fórum

Számhordozást így lehet? (tudásbázis kérdés)

8. syria (válaszként erre: 3. - Krisztina0218)
2017. nov. 21. 08:31

Nem értem, mit tudnál intézni, hiszen nem a te neveden vannak a telefonok.


Egyébként is zűrös a történet.

Az adósságot tisztázni, rendezni kell, majd a tulajdonos foglaljon időpontot az ügyfélszolgálat(ok)on és intézkedjen akár a te, és/vagy a párod jelenlétedben, hogy ne maradjon elvarratlan szál.

7. michelle.r (válaszként erre: 6. - Krisztina0218)
2017. nov. 20. 10:25
Amíg fizetitek, nem fog megszűnni.
6. krisztina0218 (válaszként erre: 5. - Krisztina0218)
2017. nov. 19. 18:10
Vagy nem szünne meg?
5. krisztina0218 (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2017. nov. 19. 18:07
Igen ezt tudom mindössze segìtséget kérnék,àltalànosan..mert nem akarjuk,hogy a szàm megszünjön...
4. michelle.r (válaszként erre: 1. - Krisztina0218)
2017. nov. 19. 12:16
Az egy előfizetőhöz tartozó összes csomagot egyként kezelik. Amíg a mama nem rendezi az ügyet, nem fogják a telefonszámot kiadni. És hiába hívod a Vodafone-t, ők nem látnak rá arra, hogy milyen vitátok van a Telenorral.
3. krisztina0218 (válaszként erre: 2. - 1c2bf7d42c)
2017. nov. 19. 09:51
Igen tudom, csak órákig tart amig vki felveszi a telefont, közben dolgozom, meg egyéb hivatalos tennivalóim is vannak.Csak engem nyaggatnak ezzel is :D de köszönöm :)
2017. nov. 19. 09:47
Az ugyfelszogalaton kivul erre neked hiteles valaszt nem fog tudni adni senki.
2017. nov. 19. 09:39
Párom édesanyja nevén van az előfizetéses csomag a telenornál.Átszerette volna vitetni a számot a vodafonhoz, de a telenor elutasította.A telefonszámhoz tartozó csomag számlái rendezve lettek(nyilván a legtolsó még meg sem jött, mindig hónapo végén szokott érkezni).Viszont itt jön a csavar az ügyben:párom anyukájának is volt egy előfizetése a telenornál, amit szeretett volna lemondani.Le is mondta, kiküldték a végszámlát, de agusztusban jött még egy.Ő ezt a számlát nem fizeti ki, jogtalannak érzi, mert nem használta a telefont..(hiába mondtam neki, hogy ez júniusi amikor még használta a számot, de nem érdekli csak fújja a magáét)Annyiből van igaza, hogy semmilyen papírt nem kapott a telenortól, hogy szeretné megszünetetni a számot, illetve hogy nem egy számlát fognak küldeni a szerződés lezárása végén.Emiatt a békéltető testülethez került az ügy, hónap végén tárgyalják.A gond csak az, hogy valószinüleg összevonták-mivel a két szám egy néven fut-futott- anyósom tartozásával a párom számláival, emiatt, nem kapcsolták vissza, de elsem vették véglegesen a számot.A vodafonnál kaptunk egy szám átadási nyilatkozatot, hogy ha azt kitöltjük és leadjuk átadja páromnak vagy nekem a számot.Viszont ha kitöltjük ezt a papírt, átvihetem hordozással a számot?Illetve az az x összeg és rám vagy páromra hárul?Hivtam a vodát nem vették fel, e-mailre nem vákaszoltak még, december 2-ig tart az ügy a telenornál, utána átadják gondolom követeléskezelőnek-ha csak nem hoz pozitiv eredményt a békéltetői tárgyalás-akkor megszünik a telefonszám is, igaz?Köszönöm előre is a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook