Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés donorspermával fórum

Teherbeesés donorspermával (beszélgetős fórum)


8. zsanci79 (válaszként erre: 5. - Nevergiveup32)
2017. nov. 19. 21:22

De herebiopsziaval se lehet nyerni spermat?

Nincs herevisszere?

Milyen ertekei voltak, leirod?

Biztos, hogy jo dokinal vagytok?

7. Nevergiveup32 (válaszként erre: 2. - Klaudia20)
2017. nov. 19. 19:06
Külföldre sajnos nem tudunk utazni. Egyenlőre. Megpróbálunk itthon elérni valamit. Köszönöm a válaszokat.
6. Nevergiveup32 (válaszként erre: 4. - Zsanci79)
2017. nov. 19. 18:56
Köszönöm a választ. Meg fogom keresni őket rákérdezek, majd a dolgokra.
5. Nevergiveup32 (válaszként erre: 3. - Klaudia20)
2017. nov. 19. 18:52
Igen egy évvel ezelőtt egy orvos a spermavizsgálat után közölte nemzőképtelen. Egy másik,hogy csak lassúak. Nah most,pár hónapja volt egy fals pozi tesztünk. Nemrég volt egy újabb vizsgálat ahol ismét a donorra való próbálkozásra sarkaltak minket. Nem tudom hány orvoshoz menjek még? Próbálok hinni a csodában. De már ott tartunk, ha másképp nem megy hát így alapítunk családot. Hidd el nálam jobban senki sem szeretné, hogy közös babánk legyen. Viszont éveket sem tudok várni a csodára.
4. zsanci79 (válaszként erre: 1. - Nevergiveup32)
2017. nov. 19. 17:22

A Kaaliba kell erdeklodni, a humancellen kivul nekik van még sajat sperma bankjuk.

Ott kell lombikozni termeszetesen, de nincs ilyen nagy varolista.

3. Klaudia20 (válaszként erre: 1. - Nevergiveup32)
2017. nov. 19. 15:22

Júliusban írtad, hogy a férjed katonái lassúak.

Egy évvel ezelőtt meg hogy nemzőképtelen.

Mert ha "csak" lassúak, akkor miért nem lombikoztok Pécsen? Ott TB finanszirozott, és nincs hosszas várólista.

És nem mellesleg a közös babátok lenne.

2. Klaudia20 (válaszként erre: 1. - Nevergiveup32)
2017. nov. 19. 15:15

Ha van rá mód, és lehetőség, akkor külföldön csináltassátok.

Egy ismerősöm kb onnan, hogy kiderült baj van, már következő hónapban megvolt a donorspermás inszem külföldön.

Itthon szinte elérhetetlen sajnos.

2017. nov. 19. 01:12

Sziasztok!

Szeretném, ha valaki segítene nekem. A Humancellnél spermadonor várólistán vagyok. Sajnos közel 2 éve vagyok rajta, akkor a 150.-ként kerültem fel. Idén áprilisban telefonáltam,érdeklődtem hol tartanak a listán. Másfél év eltelt, de még csak a 40.emberkénél tartanak, kb egy évig még biztos nem kerül rám a sor. Legalábbis ezt mondták nekem. Ha én nem oep támogatott,hanem Fizetős inszemre vagy lombikra szeretnék menni,akkor is ki kell várnom még rám kerül a sor vagy azt a doki ahol csinálnák a beavatkozást elintézi, hogy meglegyen a minta amikorra kell?? Esetleg nem is tudok fizetősre menni , amég nem kerül rám a sor? Köszönöm előre is a hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook