Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet a problémám? fórum

Mi lehet a problémám? (tudásbázis kérdés)


19. Vazsika24 (válaszként erre: 18. - Vazsika24)
2017. dec. 20. 18:27
Bocsi a félregépelésért. Szóval a monural port szedjem.
2017. dec. 20. 18:26
Sziasztok újra. Ma beszéltem a belgyógyászat a vér és a vizelet eredmény miatt. Azt mondta hogy vashiányos vagyok, gennyes a vizeletem és még a normál értéken belül, de kicsit magas a vérben a fehérje. Azt mondta hogy a háziorvoshoz menjek vissza és kérjek beutalót a reumatológiára mert szerinte nem belgyógyászati probléma van. De azért egy széklet mintát kérjen a háziorvos. Ja és még azt mondta hogy szedjem a min utal port. Azt nem tudom hogy micsoda meg mire jó de holnap a háziorvos elmondja.
2017. dec. 19. 20:56
Sziasztok, bocsánat de elfelejtettem ide írni. Na szóval ott tartok, hogy ugye az urológus után visszamentem a házidokihoz aki azt mondta hogy várjunk 3 hónapot és csináltassak még egy hasi uh-t. Na én ebbe nem nyugodtam bele, ezért elmentem egy belgyógyászhoz. Mondtam neki a panaszaimat és azt is hogy kb 3 éve nagyon rossz ágyon alszunk. Megvizsgált majd azt javasolta hogy menjek el egy fürdőbe és egy masszázsra. Meg is fogadtam elmentem de sok javulást nem éreztem. Visszamentem a beldokihoz aki vett vért és vizeletet. Holnap kell felhívnom az eredmény miatt. A panaszaim érdekesek... jobb bordaív alatt éreztem sokáig és a hátamban. Ülő munkám van és nem sportolok. Amikor dolgozom és napi 12-14 órát ülök akkor sokkal jobban fáj jobb oldalon a hátam és elől is. Pár napja a jobb bordaív alatt kevésbé érzem, inkább a jobb és a bal alhasamban szurkálásokat és néha a derekamat. A combtövemnél változatlanul érzem azt a furcsa érzést. Néha jobban érzem ezeket a hasi panaszokat néha nem. A kedvem ettől néha a béka segge alatt van, mert félek a bizonytalanságtól hogy mi lehet ez. Vasárnap óta írom hogy mit ettem hátha abból kiderül valami. Egyenlőre ennyi. Szép estét nektek :)
16. Vazsika24 (válaszként erre: 15. - Mosolyka1111)
2017. nov. 21. 21:04
Már írtam is egy nőgyógyásznak. Holnap este megyek hozzá. Remélem közelebb jutunk a megoldáshoz. Írok majd mindenképp. Köszi a választ. Szép estét neked is :)
15. mosolyka1111 (válaszként erre: 14. - Vazsika24)
2017. nov. 21. 20:56

A vakbélgyulladást, mármint magát a gyulladást azért mutatná a vérsüllyedés és a CRP emelkedettsége.

Mindenképp jelentkezzél majd légyszi, hogy mi a helyzet.

Addig is jobbulást kívánok Neked!

14. Vazsika24 (válaszként erre: 13. - Mosolyka1111)
2017. nov. 21. 19:59

Igen, azt elfelejtettem írni. Vizeletet is kellett adni, azt is nézték. Viszont most a jobb combtövemnél érzek valamit. Nem fájdalom, mert nem mondanám hogy fáj csak olyan furcsa érzés.

Nagyon félek hogy nehogy vakbél legyen. Bár az ennyi idő alatt kiderült volna ha az, vagy nem? :/ Holnap próbálok bekerülni egy nőgyógyászhoz, mert a csütörtök nekem messze van.

2017. nov. 21. 16:53
A vizelet laborod is tökéletes?
2017. nov. 21. 16:42
Na voltam ma az urológián. Csináltak uh-t is és röntgent is. Kiderült hogy nincs vesekövem. Most már egyre jobban aggaszt hogy mi lehet ez.
2017. nov. 21. 08:26
Sziasztok. Ígértem, hogy írni fogok. Tehát tegnap visszamentem a házi orvoshoz aki azt mondta hogy a labor eredményem tökéletes. Adott egy beutalót az urológiára ahol ma megnézik hogy mekkora köveim vannak és hol. A fájdalom nem erősödött, sőt inkább gyengült. Csütörtökön elmegyek nőgyógyászhoz is, hogy a petefészket is kizárjuk. Bízom a legjobbakban. Szép napot nektek :)
10. kisj (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2017. nov. 19. 18:40

Te aztán nagy diagnoszta vagy.

Csak így csípőből kirázod a tutit és még vizsgálatot is előírsz:D

2017. nov. 19. 11:20
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Bízom benne hogy nem vakbél, mert úgy tudom hogy az nagyobb fájdalommal jár már így egy hét után. Nőgyógyászhoz csütörtökre van időpontom. Holnap reggel megyek vissza a házidokihoz a vérvételi eredmény miatt. Meglátom hogy ő mit mond. Holnap írom nektek a fejleményeket. :)
2017. nov. 19. 10:54
Attól függ, hogy hol van a vesekő. Ha még a vesédben, akkor az nem feltétlenül jelent kibírhatatlan fájdalmat, legtöbbször semmi jele sincs, de okozhat enyhe panaszokat. A kibírhatatlan fájdalmak akkor vannak, ha elindulnak kifele, és bekerülnek az uréterbe.
2017. nov. 19. 09:08

Szia,

Nekem is hasonló volt csak a bal oldalon petefészek gyulladás volt. Majd 2 hónap múlva kell mennem UH-ra. Mert volt ott egy ciszta és ha nem tűnt el a gyulladás csökkentőre és antibiotikumra akkor kiveszik. Remélem hamarosan jobban leszel, de szerintem is menj el nőgyógyászhoz.

2017. nov. 19. 07:55

szerintem petefészekciszta


nőgyógyász csináljon hüvelyi ulétrahangot!

5. a03dd05915 (válaszként erre: 4. - Vazsika24)
2017. nov. 19. 00:26

Igen, a vesekő (vagy homok) produkálhat ilyet.

Hasonlatos fájdalom menses alatti görcshöz, csak élesebb. És érezheted hátul, a derekadon is a fájdalmat.

2017. nov. 19. 00:07
Sziasztok. Kb. 2 hete a jobb alhasamban elkezdtem érezni enyhe fájdalmat. Néha jobban, néha kevésbé éreztem. Pár napra rá megjött a menstruációm, tehát annak tudtam be. A vérzés elmúltával ismét érezni kezdtem ezt a kellemetlen, de nem kibírhatatlan fájdalmat. Csütörtökön elmentem a háziorvoshoz. Megnyomkodta a hasamat, majd elküldött a sebészetre, hogy kizárjuk a vakbélgyulladást. El is mentem, a sebész is megnyomkodta a hasamat és mondta hogy szerinte nem az, de ha rosszabbodna akkor menjek el az ügyeletre. Másnap reggel visszamentem a háziorvoshoz vérvételre. Majd még az nap, magánúton elmentem hasi ultrahangra. Ott az orvos azt mondta hogy apró veseköveket lát. A petefészkemet az üres húgyhólyag miatt nem látta. A vakbelemre pedig azt mondta hogy ha az gyulladt lenne akkor jajjgattam volna uh közben. Hétfőn kell visszamennem a háziorvoshoz hogy mi lett a véreredmény. A kérdésem az lenne, hogy nagyon enyhe jobb oldali, néha hátfájás és jobb oldali lágyéki fájdalom az valóban vesekő lenne? Mindenhol azt olvastam hogy a vesekő kibírhatatlan fájdalom. Nekem (kopp kopp) nagyon enyhe tüneteim vannak. Mellette se láz, se hányinger, se hasmenés se semmi. Tehát a vesekő az produkálhat ilyen enyhe tüneteket is? Köszönöm szépen a segítséget. Szép estét nektek. :)
2017. nov. 18. 23:58
írod még?
2017. nov. 18. 23:57
?
2017. nov. 18. 23:55
Mi lehet a problémám?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook