Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nő megbolondul... fórum

A nő megbolondul... (beszélgetős fórum)


1 2 3
69. dudu8 (válaszként erre: 68. - Ina87)
2014. febr. 14. 10:00
Mindennek megvan az oka,csak ha nem foglal döntést és csak játszik a másik érzéseivel az nem jó. Úgy gondolom,hogy megérdemelnék 6 év és annyi minden után.
68. ina87
2014. febr. 14. 08:38
Nem tervezem elhagyni páromat.sőt volt olyan hosszu kapcsolatom ahol nem én léptem ki hanem a férfi.szerintem ez emberfügö dolog,valaki nem csak úgy lépki a kapcsolatbol h nemtudja a miértjét ok az mindég van.egy házaság tönkre menetelének is van oka.
67. dudu8
2014. febr. 14. 08:19
Feladni én se szeretném!Tudom,hogy jobb vagyok a másiknál!! Nem fogom veszni hagyni,csak még erőt kell gyüjtenem!
2014. febr. 14. 01:44

Én erre nagyon kemény tapasztalat árán jöttem rá.

Egy kalappal dudu8!

65. c28612d577 (válaszként erre: 49. - Dudu8)
2014. febr. 14. 01:40

Ez így van.

Harcolj érte, tegyél meg mindent ami tőled telik a párodért.

Egy kapcsolatban csak így tudsz tiszta lelkiismerettel tovább lépni. Ha te már mindent megteszel érte nem rajtad múlik.

64. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 55. - Anya4005)
2014. febr. 13. 18:37
Ez butaság.
63. dudu8 (válaszként erre: 62. - 3f3949edc4)
2014. febr. 13. 17:41
Köszönöm:)
62. 3f3949edc4 (válaszként erre: 61. - Dudu8)
2014. febr. 13. 17:34
Hallgass a megérzésedre / az uralkodó gondolatmenetre. Minden egyes alkalommal, amikor nem ezt tettem az életemben; én nagyon csúnyán megszívtam. Hátha neked lesz annyi eszed, hogy hallgatsz rá. Kalappal!
61. dudu8 (válaszként erre: 60. - Anya4005)
2014. febr. 13. 17:13
Olyan kapcsolat nincsen ahol nincsenek gondok,mert különbözőek vagyunk,csak nem mindegy hogyan van elintézve. Sokat segít szerintem is a megbeszélés.Majd kiderül mi lesz a vége.Egyenlőre nem vagyok bizakodó.
60. anya4005 (válaszként erre: 59. - Dudu8)
2014. febr. 13. 16:44
Nekünk ezért volt szerencsénk: 1 hónap után összeköltöztünk,így nem volt igazi lila ködös időszak. Ő 30 volt,én 29,tehát addigra kipróbáltuk,ami érdekelt minket. 15 hónap után szültem meg az első fiúnkat. Persze,vannak gondok,de leülünk,megbeszéljük,hiszen mindegy,mi jön,mi együtt akarunk élni!
59. dudu8 (válaszként erre: 56. - Cel)
2014. febr. 13. 14:30
Ez így van lilaköd utén elöjön a valóság,de ez bármelyik kapcsolatban így van.Nem az eleje a nehéz,hanem az utána jött dolgok és akkor derül ki igazán mennyire szeret
58. dudu8 (válaszként erre: 55. - Anya4005)
2014. febr. 13. 14:29
Így van! Gary Chapman köny nagyon jó például!
57. dudu8 (válaszként erre: 53. - 3f3949edc4)
2014. febr. 13. 14:26
Könnyebb az biztos ha másikat keres.Csak ezzel az a baj,hogy ott is egy idő után elöjönnek a problémák.Akkor mi lesz???Megint menekülés egy másikba??? Ha az ember tenne valamit és a nehezebb utat választaná akkor nem lenne tényleg ennyi válás és szétmenés.
56. cel (válaszként erre: 1. - Genlips)
2014. febr. 13. 14:19
Az emberek változnak és ezt a változást, akár önmagukét, akár a párjukét nehezen vagy sehogy sem fogadják el, bizony könnyen rámehet a kapcsolat.
55. anya4005 (válaszként erre: 53. - 3f3949edc4)
2014. febr. 13. 14:09

Valahol olvastam:

A boldog kapcsolat elhatározás kérdése.

54. barbylove (válaszként erre: 53. - 3f3949edc4)
2014. febr. 13. 13:09
teljesen egyetértek veled
53. 3f3949edc4 (válaszként erre: 34. - Slyte)
2014. febr. 13. 12:42
Azt gondolom, hogy ez nem kifejezetten nők vs. férfiak dolog (a rátelepedés sem az). Egyre kevésbé hajlandóak az emberek "megküzdeni" a párkapcsolatukért, megoldani a problémáikat, vagy egyáltalán támogatni a párjukat bármilyen nehézségben. A szüleim házassága nagyon jól működik (ahogyan az Ő nemzedékükből több példa is mutatja), de én sem ismerek olyan párt a saját korosztályomból, akiket pozitív példának tudnék mondani. Ez teszi igazán elavulttá a házasság intézményét (az emberek mentalitása)...
52. dudu8 (válaszként erre: 47. - Anya4005)
2014. febr. 13. 12:07
Így van és ez most teljesen igaz!!!
51. dudu8 (válaszként erre: 46. - Anya4005)
2014. febr. 13. 12:07
Nálam is megcsalásnak számít ez. Érzelmi megcsalásnak és ezt mondtam is neki.Kérdeztem is Tőle miért nem lehetett mondani,megbeszélni mit szeretne mit nyújtsak neki,mi hiányzik.Nem tudja.Látod ez nagyon jó kérdés hogy Ő e az igazi......Sokat gondolkoztam ezen én is.Nem várnám meg az tuti!!
50. dudu8 (válaszként erre: 45. - Barbylove)
2014. febr. 13. 12:04
Érezte a változást és örült neki mert sikerült szinesíteni a kapcsolatunkat,de azt a mit a msáik nyújt neki nem tudtam nyújtani neki.Nem tudom előhozni benne azt az érzést!Nem olyan vagyok.Nem azt mondom hogy nem tudnám mert valahogy biztosan sikerülne,csak ilyen helyzetben eléggé nehéz erre koncentrálni. Nem egyszerű tartani nekik a gyertyát az biztos.
49. dudu8 (válaszként erre: 44. - C28612d577)
2014. febr. 13. 12:01
Egyet értek én is a véleményeddel!Köszönöm a válaszod!Ezt a kedves páromnak is be kellene látni! Ezzel nem azt mondom hogy nem család centrikus! Mert nagyon az!!CSak olyan dolgokat kerget ami szerinted és szerintem is múlandó!Ezzel nem azt mondom hogy nem lehet előhozni egy kapcsolatban mert lehetetlen nincsen csak tehetetlen.
48. júliusi (válaszként erre: 1. - Genlips)
2014. febr. 13. 10:11

Egyik kollégámat 56 évesen huszonéves házasság után hagyta ott a felesége, aki 49 éves.valószínűleg nőknél is van kapuzárási pánik,mikor rájön, még nem akar öreg lenni,bepasizik,új életet kezd.Említett hölgy külföldre távozott,nagy lányukkal együtt.A kolléga teljesen magára maradt....

De nem tudhatjuk, mi előzte ezt meg....

2014. febr. 12. 23:37
A fórumhoz vissza térve: szerintem azok a nők nagyobb százalékban "bolondúlnak meg",akik nem szereztek elég tapasztalatot egy hosszú kapcsolat elött. Persze,ez a pasikra is igaz,de a nők talán könnyebben mondják ki,h vége. A pasik szerintem jobban ragaszkodnak a megszokott kis életükhöz,ezért talán nehezebben váltanak.
46. anya4005 (válaszként erre: 43. - Dudu8)
2014. febr. 12. 23:33
Ha annyi jót kapsz tőle,amit mástól nem,akkor mi lenne,ha most a rossz dolgokat vennéd sorba: hazugság, megcsalás (nálam már az is megcsalás,ha szeretettel/szerelemmel gondol valaki a harmadikra),megalázás,játék az érzelmeiddel,és ki tudja még! Biztos,h ő a tökéletes neked? Az már biztos,h te kevés vagy neki. Megvárnád a következő álom pasiját is?
45. barbylove (válaszként erre: 42. - Dudu8)
2014. febr. 12. 21:55
Nos ahogy elmondtad nem most kezdődött ez az sms-ezgetés a sráccal. Ebből azt szűröm le, hogy azok a változtatások mégsem voltak annyira sikeresek. Valamit hiányolhat a párod a kapcsolatból, mert valamiért mégis érdeklődik a másik fickó iránt annak ellenére, hogy vannak nemtetsző tulajdonságai. Nekem úgy tűnik, hogy sokkal inkább az van, hogy vonzódik ehhez a férfihez, új, pezsdítő, izgalmas, amit ugyebár az ellaposodott kapcsolatból nem kapott már meg. De másik oldalon ott van, hogy fél borítani, mert hogy mégsem olyan jó ez a fickó, meg te biztos pont vagy az életében. Ezért nem tudja, mit akar. Téged szeret, szeretettel. Ez a pasi pedig valami újat hozott neki, ezért megzavarodott. Ha esze van, akkor nem borít fel egy ilyen hosszú kapcsolatot egy pillanatnyi fellángolásért, ami teszem hozzá, lehet hogy előjön még. Igazából kitartást kívánok neked! Nem lehet semmi ezt végigasszisztálni!
44. c28612d577 (válaszként erre: 43. - Dudu8)
2014. febr. 12. 21:52

Igen.

Ezért kell az elején a lehető legszilárdabb alapokat keresni véleményem szerint.

A szex nem lesz mindig jó. Egy idő után elcsépelt és unalmas lesz.

A test az megint csak megöregszik.

A szerelem megint csak egy mulandó dolog.

Most ezzel nem azt akarom sugallni, hogy mindenki keressen egy Kvazimodót, és soha többé ne szexeljen. :-D

Nyilván ezek a dolgok mind mind fontosak és jó, ha minél több megvan a társunkban belőle.

Szerintem szeretni kéne a másik ember lényét, és kölcsönösen. Ez lenne a legfőbb, hogyha mind ezek a dolgok elmúlnak akkor még mindig azzal az emberel legyek akit tudok szeretni, ez egy örök dolog. Szerintem a szeretet a legfontosabb. Minden más orvosolható.

Kitartás, elkötelezettség, hűség, küzdeni akarás, család centrikusság ez mind mind hiánycikk. Egyszerűbb azt mondani, hogy szar a szex leléptem ahelyett, hogy rávezetnénk a párunkat arra, hogy, hogy jó nekünk, és így tovább. (kommunikáció)

Ezzel azt akarom mondani, hogy nem tudom mi több létezik attól, hogy valaki szível lélekkel akár az életét is képes lenne odaadni a társáért.

Ilyen embert nehéz találni aki önmagunkért szeret.

A többi az csak sallang. Hamar véget ér, és max félelemből maradnak együtt.


De ez csak az én véleményem. Nyilván nem vagyunk egyformák. Kinek mire van szüksége, olykor még ők maguk sem tudják, és ez szüli a problémát.


Hangsúlyozom: Ez csak az én véleményem.

43. dudu8 (válaszként erre: 41. - C28612d577)
2014. febr. 12. 18:08
Ez így van,de ha 6 év után jön elő akkor érdekes dolog. Különbözőek vagyunk ,nem mondom hogy felhötlen volt a kapcsolatunk de az utóbbi időben sikerült annyira változnunk,hogy ilyet 6 év alatt nem éreztünk és mind a ketten ezt beismertük és boldogok voltunk.Nekem is vannak dolgaim amit nem kaptam meg Tőle,igaz több igéret volt hogy megoldjuk a problémt de nem történt meg soha,és nem kezdtem el keresgélni másba mert tudtam mit kapok Tőle amit mástól nem kapnék meg.Ezek többet érnek!!Neki még egyenlőre a múlandó dolgok úgy látszik többet érnek.
42. dudu8 (válaszként erre: 40. - Barbylove)
2014. febr. 12. 17:57
Fájdalmat okozni nem akar ezért érdekes,mert nem tudja mit csináljon,mondtam neki kérdezzen rá nyíltan és utána már tud talán dönteni.De nem mer vele beszélni mert nem akar fájdalmat okozni nekem.Szarul élem meg,mert én is úgy érzem,hogy asszisztálok neki és hoppon maradok. Ő azt mondja a kapcsolatunkért harcol,és vannak olyan dolgai a másiknak amik neki nagyon nem tetszenek,és váltsam ki belöle én azt az érzést amit a másik.Látod ez nagyon jó kérdés,hogyan viszonyulnék utána hozzá.Biztos hogy újra tudnám épiteni a bizalmat,mert szeretem,nem gyorsan.Úgy adtam neki időt,hogy ne tétlenséggel teljen hanem tudja meg mit akar.De eddig csak tétlenség volt.
2014. febr. 12. 16:25

Én ezt úgy vettem észre, hogy fogalmuk sincs, hogy mit is keresnek igazán az emberek a társukban.

Van aki a szerelmet keresi, van aki a jó szexet, stb.

Szerintem, ha kicsit kevesebbet foglalkoznának a múlandó dolgokkal sokkal tartósabb lehetne ez az egész.

De nem vagyunk egyformák kinek mire kell egy társ.

Ha egymásban megtalálják a számításukat akkor tartós lessz.

Csak működjön oda vissza.

40. barbylove (válaszként erre: 39. - Dudu8)
2014. febr. 12. 16:01
nekem úgy tűnik, hogy szépen kiéli magát a másikkal, amihez te tartod a gyertyát, és miután végeztek, esetleg visszamegy hozzád...csak nehogy beleszeressen a fickóba. De te ezt hogy viseled, hogy éled meg? Adsz neki időt, és? Utána tudsz majd rá ugyanúgy tekinteni? Bizalommal?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook