Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Piszkos pénz, tiszta szerelem - Sorozat fórum

Piszkos pénz, tiszta szerelem - Sorozat (beszélgetős fórum)


2017. nov. 22. 21:14
Nagyon jó sorozat, de én a neten néztem végig feliratosan. Jobban szeretem úgy,mert néha a magyar szinkron nem annyira jó..és nem aprózzák fel,sok reklámmal..Egy rész ott vagy két órás.... Végre ennek jó vége lett! többet nem árulhatok el...A mit még ajánlok Icerde-a tégla-szenzációs jó török sorozat,remek alakításokkal.. könnyek nélkül nem lehet nézni az utolsó részeket..
7. bnedora (válaszként erre: 5. - 80Éves)
2017. nov. 20. 15:00
Köszi a tippet, de mint írtam, nem hozott "lázba". Ráadásul korábban néztem a Fatmagült, amiben Kerimet nem csíptem a végefelé jelleme miatt. Mivel ebben is ő a főszereplő, így ezért sem nézem.
6. 80Éves (válaszként erre: 4. - Ikebana3)
2017. nov. 20. 12:08
5. 80Éves (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2017. nov. 20. 12:06
Igen, a Bosszú vagy szerelem is jó. A Piszkos pén,tiszta szerelem olyan sorozat, amibe nagyon nehéz bele kezdeni. De, a megnézünk néhány részletet, megváltozik a véleményünk. Más nézni, mint az elmesélését hallgatni. Csak ajánlani tudom, mivel a videót akkor nézheted meg próbaként, amikor kedved és időd van.
2017. nov. 17. 10:05
Egyiket sem ismerem.
2017. nov. 17. 05:48
Én nem nézem, csak a szomszéd néni, aki mindig elmeséli a történteket. Nem hozott lázba. Inkább a Bosszú vagy szerelem c. sorozatot nézem, ez tetszik.
2017. nov. 17. 03:56

A sorozatot videón nézem. A cím alapján nem akartam elkezdeni a nézést. De végül, amikor éppen más nem volt és ráértem, megnéztem az első részt, majd a következőket.

Olyan sorozat, amit szerintem nem igen lehet abbahagyni. A téma sajnos életszerű. A szereplők sokszínűek, jó és rossz tulajdonságaikkal együtt.

2017. nov. 17. 03:52
Mi a véleméyetek a "Piszkos Pénz, tiszta szerelem" című sorozatról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook