Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 éves kisfiúnak melyik tűzoltós ajándékot érdemes megvenni? fórum

5 éves kisfiúnak melyik tűzoltós ajándékot érdemes megvenni? (tudásbázis kérdés)


2017. nov. 26. 23:13
Vegulis tuzolto Sam-es Jupitert kapott, akkora volt az orom,hgy ihajj!nem tunik gagyinak, aztan majd kiderul.
2017. nov. 15. 21:29

koszi az infokat.

Akinek van meg, szivesen veszem...

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Rinike)
2017. nov. 15. 20:59

[link]


Érdemes minden ilyen játékot az amazonon megnézni. illetve bármit, mert ott értékelik is mennyire jó.

2017. nov. 15. 20:42
Igazatok van, de az én lányom kedvenc meséje a Tűzoltó Sam, így csak Tűzoltó Sam-es ajándéknak örülne, egy tűzoltó autót vagy állomást nem tartana semmire, mert nem autózik egyébként. Én vettem neki most Tűzoltó Sam-es adventi naptárt, és kíváncsi vagyok rá magam is, hogy mire adtam pénzt, de még türelemmel várnom kell.
5. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 3. - 61a61656b0)
2017. nov. 15. 20:08
Na, ezt mondom én is.:) Hihetetlen, hogy csak azért, mert mittudomén ... minyonos, már több ezer forinttal drágább, mint egy másik fajta, ami még minőségben is veri.
2017. nov. 15. 20:06

Mi egy rokon gyereknek vettünk Sam a tűzoltós játékot nagyon drágán. Szereti, azóta is mindenhova magával hurcolja, de a multkor meg a Pepcoban találtam neki egy szirénázós tűzoltót, amibe vizet is lehet tölteni. Nagyon olcsó volt, ennek is nagyon örült.

Nekünk van egy tűzoltó állomás, nem playmobil, egy tűzoltóautó, az is szirénázik, és egy kisebb kocsi van hozzá, felnyitható garázzsal, meg olyan "beszélőkével", most nem ugrik be a neve. Az is jó.

Ezer félét lehet kapni, szerintem a Sam-es játékok irracionálisan drágák, és még majdnemhogy gagyik is. De ez csak az én véleményem.

3. 61a61656b0 (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2017. nov. 15. 20:00

Szia,az ilyen mesehosos játékok sokkal rosszabb minőségűek,a nagyobb gyerekemnel jegvarazs őrület volt sokáig,annyi pénzt kiadtunk silány minőségű vacakra, hogy nem igaz,csak azért mert jegvarazsos...

A playmobil vagy a Lego tűzoltó állomása is nagyon szuper,árban kB ugyanannyi mint a Sam,csak százszor jobb minőségű.

2017. nov. 15. 19:26
Nagyobbik kisfiam 5 éves lesz hamarosan, mostanában nagy sláger a tűzoltó Sam. Kinézte a tűzoltó állomást, de nem akarok bedőlni szimplán a reklámnak, mennyire jó?Más tippeket is hallottam, pl. play mobil tűzoltó állomás. Akinek van hasonló korú kisfia/tapasztalata, kérem írja meg a véleményét. Köszi
2017. nov. 15. 19:22
Tűzoltós ajándék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook