Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a Jófogáson vagy vaterán el szeretném adni a tabletemet, akkor ennyiért szerintetek megvenné valaki? fórum

Ha a Jófogáson vagy vaterán el szeretném adni a tabletemet, akkor ennyiért szerintetek megvenné valaki? (tudásbázis kérdés)

9. ticu98 (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2017. nov. 14. 23:06

Már megoldódott a probléma,nem ezt adom el,van egy laptopom,amit 65 000 ft-ért el tudok adni. :)

[link]

. Amúgy nem tudom hogy találtam ezt ki. :D De ez szerintem reálisabb ár,az előzőhöz képest. :D

Már nem kérnék viszont több választ rá,mert a probléma megoldódott. :) Erről viszont még nyugodtan lehet véleményt mondani. :D

8. andi6020 (válaszként erre: 2. - Ticu98)
2017. nov. 14. 22:12

Eladni érdemes, mivel a legdrágább helyen is csak 47 980 Ft-ba kerül.


Meghirdetni érdemes ennyiért szerinted? Te megvennéd?

Hogy találtad ezt ki egyáltalán? Minimum vicces az ár :DDD

2017. nov. 14. 21:51

Adtam már el mindkét portálon dolgokat személyes átvétellel. Amit vásároltam azt is igyekeztem úgy venni, hogy személyesen tudjam átvenni. De előfordult már, hogy ott hirdető kereskedőtől postázással.


55 ezerért biztos, hogy nem fogod tudni eladni, hiszen a linken az egyik online áruház 38 ezerért hirdeti.


Miután megnéztem mindkét oldalon, azt tudnám javasolni, hogy olyan 30 ezer körül hirdesd meg, ha gyorsan túl akarsz rajta adni.

ha ráérsz vele, akkor kiírhatod 40 ezerért is.

Ha szerencséd van, akkor valaki épp ezt keresi, és megadja érte.

2017. nov. 14. 21:41

Amit belinkeltél, max 48.000,-Ft.


Elég elvetemült, aki használtan megvenné 55.000,-ért.


Mivel Még ezek szerint nem adtál el semmit, ne vagy regisztrált, én nem vennék tabletet, hiszen nincs rólad értékelés.


Műszaki cikket én inkább újat veszek, azzal is lehet gond, hát még egy használttal, amit nem tudom mennyire strapáltak le.

5. spann (válaszként erre: 2. - Ticu98)
2017. nov. 14. 21:39

Szerintem próbálkozz az új ár felével, aztán ha nem kell senkinek, mehetsz lejjebb az árral.

De végignézheted, miket kínálnak épen és mennyiért.

2017. nov. 14. 21:36
Elfelejtettem kérdezni,hogy aki fent van a jófogáson vagy a vaterán, milyenek a vevők,az árak stb.? (Lehet,hogy hülye a kérdés,csak még sosem adtam el semmit és jó lenne másoktól is tanácsot kérni).
2017. nov. 14. 21:34
?
2017. nov. 14. 21:34

Szóval van egy Lenovo tabletem,júniusba kaptam szülinapomra. Májusban vették a szüleim. Jövő májusig van garanciája. Júniustól használom. Egyik legújabb Android OP fut rajta. Szerintetek 55000 ft-ért érdemes eladni?

Tablet linkje( [link]

2017. nov. 14. 21:31
Ha a Jófogáson vagy vaterán el szeretném adni a tabletemet, akkor ennyiért szerintetek megvenné valaki (többi a kérdés alatt)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook