Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Brazil Lift - Fenékfeltöltés fórum

Brazil Lift - Fenékfeltöltés (beszélgetős fórum)


2. Manka67 (válaszként erre: 1. - Cipello)
2018. ápr. 9. 09:50
Sajnos tapasztalatom még nincs, de a has és mellplasztika után szerepel a terveimben. Azt olvastam hogy Dr. Németh Tamás is csinálja, sajnos árat és képet nem találtam a honlapon. beautycontour.hu
2017. nov. 14. 01:51

Sziasztok


Valakinek esetleg van tapasztalata barzil lift-ben?

Fenek implantatum nem erdekel, csak a sajat zsirral valo feltoltes illetve fenékplasztika felvarrással. Ezen a ket opcion gondolkozom estleg a ketto kombinalasan.

Tapasztalatok, illetve ha dokikat tudnatok ajanlani szuper lenne.


Ugy hallottam Pataki csinalja ezt a fenekplasztikat felvarrassal... Valaki mas esetleg hallott rola?



Negativ kommenteket nem kerek koszonom, es elore megvalaszolnam az olyan felesleges kerdeseket, mint hogy miert nem edzek inkabb.... azert mert lusta vagyok es csak jo tapasztalataim vannak plasztikai mutetekkel kapcsolatosan, teljesen megvaltoztattak az eletemet. lehet, hogy dragabb, de szamomra egyszerubb megoldas. Ha valaki nem ert egyet vagy nem erdekli a tema, egy klikk az egesz es maris mas oldalra iranyithatja magat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook