Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érzékeny fejbőr a fej egy részén fórum

Érzékeny fejbőr a fej egy részén (beszélgetős fórum)


2020. máj. 12. 15:15

Sziasztok! Hátha erre tévednek sorstársak, felhozom a témát..


2 és fél éve már, hogy sajnos még mindig érzékeny a fejbőröm azon a részen, de mióta kiderült, hogy b12 vitamin hiányom van és nagy dózisban szedem, azóta jelentős javulást értem el.


Több százezer Ft ment el orvosokra és mégis a legnagyobb eredményt egy 3000 Ft-os vitamin hozta, így már érintésre legalább nem fáj! :)

2019. márc. 3. 17:18
Ismét felhozom a témát hátha... Másfél éve nem múlt el, egy nyaki mri-n is voltam de negatív... kezdek beletörődni hogy így maradok
2018. okt. 10. 10:11

Továbbra is sorstársakat keresek, hátha jár erre valaki..

Lassan egy éve tart a fájdalom, pár hetes enyhébb időszakokkal.

A létező összes szakorvost felkerestem pénzt nem sajnálva de nem találnak rá okot/megoldást. :(

2018. máj. 23. 08:06

Hátha valaki még erre jár aki még érintett...

Az én tüneteim azóta is fennállnak, volt két hónap amikor jelentősen csökkent a fájdalom, de sajnos vissza is tért.

Senki nem tudja mi lehet :(

Mintha beütöttem volna a fejem és minden egyes levegővételnél intenzívebb...

2017. dec. 11. 11:34

Nektek mikor múlt el? :(


El vagyok keseredve: MRI negatív, neurológia negatív,bőrgógyászat negatív, fül-orr gége szintén. A fájdalom pedig egyre rosszabb ég, fáj, egy tenyérnyi részen, levegővételkor mintha kést döfnének oda, sokszor éjszaka is felébredek rá.


Eddig neuralgiát gyanítottak de nem sikerült a nyak nyomogatásával kiprovokálni...

2017. nov. 14. 15:44

Én már nem tudok nem foglalkozni vele mert teljesen állandósult a fájdalom (ha nem mozgok is) és már ég az egész úgy érzem.

Bőrgyógyász semmit nem lát :(

2017. nov. 14. 09:46
Neha elofordult. Elmult.
2. kisj
2017. nov. 13. 19:28

igen, volt hasonló és elmúlt

gőzöm sincs mi lehetett, de nem foglalkoztam vele

2017. nov. 13. 16:04

Sziasztok,


4-5 napja kezdődött, a fejtetőmön egy jól behatárolható tenyérnyi felületen "fáj" a fejbőröm. Azért idézőjelesen, mert nem igazi fájdalom ez, inkább egy zavaró égető érzés, megfogalmazni is nehéz kicsit olyan mintha beütöttem volna a fejem.


Volt hajhagyma gyulladásom már, de egyrészt most ügyeltem a sapkahordásra, másrészt akkor kifejezetten a haj tövének mozgatásánál éreztem a fájdalmat vagy ha fésülködtem. Most ez nem befolyásolja a fájdalmat az sem ha birizgálom a fejem..


Most már nagyon idegesít, eddig próbáltam nem figyelni rá de ez már kb. 5 napja tart szóval holnap elmegyek a háziorvoshoz. Nem akartam eredetileg, mert olyan furcsán hangzik az egész egyszerűen nem tudom eldönteni hogy belülről vagy kívülről fáj...


Csak érdekelne, hogy volt már valakinek hasonló tünete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook