Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Érzékeny fejbőr a fej egy részén

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. Porkkala2017-11-14 15:44
Én már nem tudok nem foglalkozni vele mert teljesen állandósult a fájdalom (ha nem mozgok is) és már ég az egész úgy érzem.
Bőrgyógyász semmit nem lát :(

3. Moszkvicsslusszkulcs2017-11-14 09:46
Neha elofordult. Elmult.

2. kisj2017-11-13 19:28
igen, volt hasonló és elmúlt
gőzöm sincs mi lehetett, de nem foglalkoztam vele

1. Porkkala2017-11-13 16:04
Sziasztok,

4-5 napja kezdődött, a fejtetőmön egy jól behatárolható tenyérnyi felületen "fáj" a fejbőröm. Azért idézőjelesen, mert nem igazi fájdalom ez, inkább egy zavaró égető érzés, megfogalmazni is nehéz kicsit olyan mintha beütöttem volna a fejem.

Volt hajhagyma gyulladásom már, de egyrészt most ügyeltem a sapkahordásra, másrészt akkor kifejezetten a haj tövének mozgatásánál éreztem a fájdalmat vagy ha fésülködtem. Most ez nem befolyásolja a fájdalmat az sem ha birizgálom a fejem..

Most már nagyon idegesít, eddig próbáltam nem figyelni rá de ez már kb. 5 napja tart szóval holnap elmegyek a háziorvoshoz. Nem akartam eredetileg, mert olyan furcsán hangzik az egész egyszerűen nem tudom eldönteni hogy belülről vagy kívülről fáj...

Csak érdekelne, hogy volt már valakinek hasonló tünete?