Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - A pavor nocturnus hogy lehet kezelni?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Óvodások, iskolások

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. youlcsi2017-11-13 18:47
ahhh, nálunk is kiscsoportban télen.

van, hogy csak felül és kiabál 1-1et, vagy 2-3 percig nyöszörög, de van, hogy akár 1-2 órán keresztül is dobálja magát, sír, kiabál... és ha hozzászólok, hozzáérek, az olaj a tűzre.
Aztán mintha leütnék, egy nyikkanás nélkül alszik tovább.
(válasz Sirga 3. hozzászólására)

4. youlcsi2017-11-13 18:45
7éves a gyerekem, végső elkeseredésemben decemberben fogom pszichiáterhez vinni miatta, hátha ő talál valami okot.

amúgy a legtöbb, amit tehetsz, hogy tűröd. Engem megnyugtat a tudat, hogy a gyereket nem zavarja, ő alszik, pihen, nem emlékszik rá. igaz, mi ezeken az éjszakákon nem alszunk, de hát ez van :o
(válasz Picur1991 1. hozzászólására)

3. Sirga2017-11-13 18:19
Szia! mi nem találtunk megoldást. 14 éves korára kinőtte.(Nehezen viseltem, mert voltak hónapok, hogy szinte minden éjjel sírt. Óvodás korában kezdődött nálunk is.)
Kitartás! Szeresd! :)

2. Picur19912017-11-13 15:27
3,5 éves a kisfiam éjszaka vigaszhatatlanul sír nem lehet megnyugtatni!Àltalàban egy hónapba 1-2 alkalom van! van aki hasonló helyzetben van?Most talàltam rà hogy ennek van egy elnevezése is a pavor nocturnus.

1. Picur19912017-11-13 15:23
Sziasztok!A pavor nocturnus hogy lehet kezelni?