Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Oldalt kikopott farmer fórum

Oldalt kikopott farmer (beszélgetős fórum)

2017. nov. 14. 22:46
Visszavitted végül?
10. Beautykiss (válaszként erre: 9. - Metalshock)
2017. nov. 11. 16:51
Köszi:)
9. Metalshock (válaszként erre: 8. - Beautykiss)
2017. nov. 11. 16:44

Ha zavaró, én visszavinném :) márkás cuccoknál ez nem fordulhat elő szerintem.

Sok sikert!

8. Beautykiss (válaszként erre: 6. - Metalshock)
2017. nov. 11. 16:43
Csak a színe , nem voltam egyértelmű :)
7. Beautykiss (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2017. nov. 11. 16:42
Igen , váltogatom :) foleg amikor egyik kézben táska , másikban egy zacskó . Igazabol nem annyira feltűnő csak azt nem szeretném ha tovább kopna. Nem mostam ki , csak ma tűnt fel és pont ott mibdjet oldalt ahol a táska érinti és a táskát is befogta a nadrag . Bar az normális minden farmerom befogja ezt a táskát .
2017. nov. 11. 16:18

A színe vagy az anyaga van kikopva?

Hasonlóan jártam Springfield farmerrel, egyik oldalon kívül kibomlott a varrás, szó nélkül kicserélték. Pénzvisszafizetésre is lett volna lehetőség.

Szerintem vidd vissza.

5. michelle.r (válaszként erre: 4. - Beautykiss)
2017. nov. 11. 15:20
Elvileg nem lehet gond, mert a termék hibás, és nem azzal összefüggésben, hogy te kivágtad a címkét ;) A helyedben nem kezdeném azzal, hogy kivágtam a címkét, nem is biztos, hogy fennakadnak rajta. De az furcsa lehet nekik, hogy szerdán vetted, és mindkét csípője ki van kopva. Mindkét oldalon hordasz táskát?
4. Beautykiss (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2017. nov. 11. 14:39
Igen , én is nagyon jókat hallottam róluk. És szerinted nem baj ha belul a cimket kivagtam ? Pont ma reggel :( de minden megvan blokk stb meg a zacsi is :) a cimket meg ki tudom kukazni otthon 😁
3. michelle.r (válaszként erre: 2. - Beautykiss)
2017. nov. 11. 14:34
a pepe a kedvenc farmermárkám, még soha nem volt vele ilyen tapasztlatom. vidd vissza, szerintem kezelni fogják a helyzetet, tényleg nem egy olcsó bóvli kategória.
2017. nov. 11. 14:08
A pepe jeans -ben vettem . Van róluk valakinek tapasztalata ? Első farmerem innen . Kicserélik ilyen esetben? Vagy ha annyira tovább kopik vasaljak rá matricákat esetleg ? 😂
2017. nov. 11. 13:32
Sziasztok ! Szerdán vettem egy farmert márkás boltban , nem túl olcsón és ma vettem észre , hogy két oldalt csípőnél ahol éri a táska kis foltban ki van kopva ! Ez normális ? Nem olcsó farmer és elvileg neves farmer márka ! Holnap visszaviszem , csak belul kivágtam a cimket .. köszi a válaszokat .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook