Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érettségi vizsga fórum

Érettségi vizsga (beszélgetős fórum)


6. lizova (válaszként erre: 5. - Smirnoff)
2017. nov. 13. 20:57
Tavaly kezdtem neki estin.hetfotol-csutortokig 17-21ig ott kell lenni.ha a munka miatt túlóra és nem tudtam menni akkor én voltam a nemtörődöm.abba is hagytam.szamomra gyerek és munka mellett ez lehetetlen küldetés.nyilvan embere válogatja meg tanára de itt hiába a munka miatt nem mentem azzal jöttek hogy ők is dokgoznak még is tudnak jönni órát leadni.teszem hozzá akkor én 2nap dolgoztam 2 nap nem,este 20ig nyilván 20-21ig meg már nem láttam értelmét bemenni
5. Smirnoff (válaszként erre: 1. - 6c3deda885)
2017. nov. 12. 18:56
Menj be a helyi sulikba az illetésekkel beszélni! Ha heti 2-3 jelenés lenne elvileg, a dolgozóknak nem szokták véresen komolyan venni, főleg, ha látják, hogy valaki tényleg tanul, csak nem tudja az órákat a munkával összeegyeztetni.
4. 12d083b51b (válaszként erre: 3. - 1c2bf7d42c)
2017. nov. 11. 10:09

Ezt írja, hogy neki még arra sem lenne ideje, hogy heti 2x beüljön a suliba.

Ezért gondoltam, hogy magán-tanárral, otthoni tanulás, és csak a vizsgákra bejelentkezni.


Szerintem a szóba jöhető középiskolához menj be, ők egészen biztosan tudják, hogyan is csinálják ezt olyan élsportolók, akik olimpiára, egyéb versenyekre készülnek, utaznak, stb. stb. Még diplomát is szoktak szerezni, egyetemet elvégezni a sport mellett!!

3. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 1. - 6c3deda885)
2017. nov. 10. 17:25

A levelezo tagozatra jaroknak is hetente egyszer el kellett menni konzultaciora, januarban, majusban meg vizsgazni.

Nem tudom, most el-e meg ez a rendszer.

2017. nov. 10. 15:22

Egész biztosan létezik, hiszen az élsportolók, vagy éppen diplomaták gyerekei is, amikor sokat van távol az iskolától, magán-tanulóként tanulnak, és valami módon csak megkapják a bizonyítványt is.

Ezeket nézted már?


[link]

2017. nov. 10. 14:12

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék leérettségizni,viszont... nincs időm arra, hogy hetente kétszer-háromszor járjak esti képzésre,nem fér bele munka mellett! Valahol hallottam, hogy lehet olyat csinálni, hogy a tananyagot oda adják, és megmondják, hogy ekkor, és ekkor lesz a vizsga, tanuljam meg, és jelentkezzek vizsgára! Ilyen tényleg léteik? Remélem tud valaki segíteni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook