Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Bölcsességfog bánthatja a nyelvemet?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

3. Timi81272017-11-07 09:48
Köszönöm a válaszod! Én is valami hasonlót sejtek. Csak épp nekem ferdén nőtt. És éles az egyik széle.
(válasz Shanalyl 2. hozzászólására)

2. Shanalyl2017-11-07 09:01
Nekem az egyik felső bölcsesség elkezdett a közepén lukadni, ettől egy éles perem lett rajta, ami szabály szerűen megvágta néha a nyelvem. Ki lett húzva, azóta nincs ilyen problémám.

1. Timi81272017-11-07 08:30
Sziasztok!
Először is megyek majd fogorvoshoz, várom, hogy visszahívjanak időpont miatt.
Addig is:
Van itt valaki, akinek a bölcsességfog bántotta a nyelvét? Kicsit ferdén nőtt ki a bal hátsó, és pont azon a környéken fájdogál a nyelvem. Csak reménykedem, hogy ez okozza, és nem komolyabb probléma. A háziorvosom azt mondta, semmi baja a nyelvemnek, mert voltam már nála. Zsibbadt is a nyelvem, corsodylel öblögetek, ez valamennyit segített.
Írjon, akinek van ilyen tapasztalata, és hogy mit használt, ameddig el nem jutott a dokiig.
Előre is köszi!