Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak nekem furcsa? fórum

Csak nekem furcsa? (beszélgetős fórum)


1 2
56. .Charlotte (válaszként erre: 1. - Málnafagyi)
2017. nov. 5. 18:51
Olyan, mintha szégyelné.
2017. nov. 5. 05:49

Szerintem sincs gond a fiad és a lány kapcsolatával.

Inkább a szülők-lány kapcsolat nagyon rossz. Nem akar konfliktusba keveredni, érzelmileg kitárulkozni a szülőknek. Esetleg nem akar prédikációt hallgatni vagy csak azt nem, hogy kielemezzék a fiadat. Vagy elvegyék a zsebpénzét és valamit feltételhez szabjanak. Na meg persze gyakorlatilag együtt élnek.. de azért az se úgy működik, hogy vki beköltözik a szülői házba, a szülők jóváhagyása nélkül. Szerintem a lány egyszerűen attól tart, hogy a szüleinek minden gyors.

Majd ha befejezik a sulit, lesz munkájuk, önállóak lesznek, el lehet szakadni a szülőktől.. és tuti el is fog, a saját életét élni.

54. f.frezia (válaszként erre: 49. - Ladiszlav)
2017. nov. 5. 05:42

Az én anyukám is közölte, hogy ő abba belehalna, ha színesbörű fiúval állítanék haza.

Ez a veszély nem fenyegetett 😃

53. globus (válaszként erre: 23. - Pengő Gyöngyi)
2017. nov. 4. 07:04
Egyetértek véleményeddel. Ha a kapcsolat amúgy jó, és a kislány akkor kezd furán viselkedni, amikor közelben vannak a szülei, ez velük van összefüggésben, nem a fiúval.
2017. nov. 4. 06:38
Bocsi csak most olvastam el a többi hozzászólást.Nem más bőrszinű a lány,ilyenről nincs szó,és a fiam fizet a rezsibe sőt fenntartja a kollégiumi szobáját is ,hogy tudjon hova menni ha a szülők hazajönnek.E gyébként senki más elől nem titkolja,az egyetemen se,benne vannak egy diákszervezetben ,nyilván ott sem.
51. 10cc61fb5a (válaszként erre: 42. - Málnafagyi)
2017. nov. 3. 23:23

Én is azt mondom hogy a szülőkkel nincs túl jó viszonya a lánynak.

A férjemmel anno egy májusban ismerkedtünk meg. Azév karácsonyra hazament és mikor kérdeztem mit szóltak, hogy van barátnője, kiderült még csak meg sem említett engem. És nem azért mert nem akart, hanem mert nem voltak olyan viszonyban hogy meséljen az érzéseirol és arról van-e valakije.

50. Bichter1 (válaszként erre: 1. - Málnafagyi)
2017. nov. 3. 21:35
..semmit.
49. Ladiszlav (válaszként erre: 45. - A.manus)
2017. nov. 3. 19:29
Hogy jön ide a bőrszín?
2017. nov. 3. 19:27
Kerek perec kérdezd meg a lánytól amikor együtt a család és épp nálatok van.
2017. nov. 3. 19:24

Lehet, olyasmitől tart a lány, hogy a fiú ott lakik, de nem száll be a rezsibe, plusz a szülők féltenék a saját belterületüket tudtukon kívül egy számukra idegennel megosztani. Esetleg a lányukról még nem tudják, hogy szexuálisan aktív, vagy esetleg van is valami ilyen feltételük, hogy nem fiúzhat addig, míg el nem végzi a sulit... vagy tudom is én, akár az esküvőig. Még azt is el tudom képzelni, hogy ez valami örökségi feltétel.

A lánytól kellene hihető magyarázat, ezzel megtisztelné a fiút, akivel együtt él gyakorlatilag.

46. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 45. - A.manus)
2017. nov. 3. 19:23
Ezt nem értem.
2017. nov. 3. 19:20
Gondolom a fiad barátnője nem fekete lány, mert ha igen akkor érthető ha ódzkodik a teljes mértékű felvállalástól.
2017. nov. 3. 18:58
Tényleg fura szitu. De nekem az is fura, hogy ha ott lakik a fiad, akkor előbb utóbb úgyis kiderül a dolog. Gondolom mások is látják őket együtt, talán beszélnek a szülők másokkal is.Mások előtt vállalja a lány a fiad?
43. ad1c821ed9 (válaszként erre: 39. - Málnafagyi)
2017. nov. 3. 18:38
Nem rád gondoltam. Hanem, hogy talán a barátnője ezért nem akarja bemutatni a szülőknek. Mert attól fél, hogy az ő szüleinek nem tetszene a fiad. Neki meg talán fontos, és csak "védi".
2017. nov. 3. 18:27
Mindenesetre köszönöm a hozzászólásokat,segített kicsit kívülről látni a dolgot,aranyosak vagytok!
41. Málnafagyi (válaszként erre: 40. - Ikebana3)
2017. nov. 3. 18:23
Lehet így van- de azt nehéz elmondani valakinek hogy ne élje bele nagyon magát ha már benne van
40. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Málnafagyi)
2017. nov. 3. 18:19

Ahogy írtad is, a lány nem akarja, hogy a szülei tudjanak a fiadról. Valószínűleg a lány egyszerűen csak lubickol abban a kapcsolatban, jólesik neki mindaz, amit benne kap, de ennyi. Ő nem tervez hosszú távra. Javaslom, a fiad is fogja fel így. Ha nem így tesz, esetleg nagy csalódás érheti.

Ha a lány nem akarja bevezetni a szülei köreibe, annak oka van. Régi a mondás, de igaz: Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!

39. Málnafagyi (válaszként erre: 37. - Ad1c821ed9)
2017. nov. 3. 18:10
Én nem marom el a fiam mellől,neki kell ebben dönteni hogy jó e ez így
38. Málnafagyi (válaszként erre: 36. - Pengő Gyöngyi)
2017. nov. 3. 18:08
Hát úgy legyen..csak valahogy úgy érzem hogy nem jó ha elhallgatással,titkokkal indul valami
37. ad1c821ed9 (válaszként erre: 31. - Málnafagyi)
2017. nov. 3. 18:08

Kinek mit jelent a rqngon aluliság? Az első barátomat azért marta el mellőlem az anyukája, mert nem voltunk falusiak, nem értettem a földhöz, nem volt földünk és tanulni akartam :(

És csak sok som év után tudtam meg.

Szóval simán el tudom képzelni, hogy mégis sajnos valami ilyen probléma van, ha amúgy minden rendben.

36. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 34. - Málnafagyi)
2017. nov. 3. 18:02
Lehet, hogy épp fordítva lesz, és a fiad jó hatással lesz a lányra. :)
2017. nov. 3. 18:01
Furcsa. De valószínűleg a lány tudja, mit lehet és mit nem a szüleivel kapcsolatban. Kerüli a konfliktusokat. Majd ha annyira komolynak tartja a kapcsolatot, hogy érdemes érte bevállalni 1-2 ajtócsapkodást a szülőkkel, akkor elvállalja. Mondjuk már kérdés, hogy utólag elmondani, hogy pl. 1 éve együtt lakom valakivel... hát, szerintem sokkal nehezebb, mint az elején bevallani.
34. Málnafagyi (válaszként erre: 33. - Pengő Gyöngyi)
2017. nov. 3. 18:01
Igen én is sajnálom kicsit de a fiamat jobban,ő szereti az érzelmeit kifejezni és ha sokáig együtt lesznek ez a lány leszoktatja róla
33. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 30. - Málnafagyi)
2017. nov. 3. 17:58
Akkor valószínű, hogy sok minden mást sem tudnak róla a szülei. Sajnálom a lányt.
32. mignon11 (válaszként erre: 1. - Málnafagyi)
2017. nov. 3. 17:53
Tényleg fura.
31. Málnafagyi (válaszként erre: 25. - 1c2bf7d42c)
2017. nov. 3. 17:51
A rangon alulisággal kapcsolatban mi valóban nem vagyunk diplomaták, de azért egyetemet végeztem, azt azonban nem gondolom hogy egy ember értékét ez határozza meg
30. Málnafagyi (válaszként erre: 23. - Pengő Gyöngyi)
2017. nov. 3. 17:47
Kedves Gyöngyi,egyébként valahol én is így gondolom,amit eddig megismertem belőle,abból az jön le nekem hogy elég érzelemszegényen nevelkedett,és nem túl szoros a kapcsolat a szüleivel,sajnos
29. Ladiszlav (válaszként erre: 25. - 1c2bf7d42c)
2017. nov. 3. 17:43
Akkor maga a kapcsolat is titok lenne.
28. 124637ff9b (válaszként erre: 22. - Málnafagyi)
2017. nov. 3. 17:43

Namost kérdés az, hogy a lány érzései fontosabbak-e, vagy a fiadé.

Mert gondolom ő is úgy éli ezt meg, hogy nincs felvállalva, mint partner. Az pedig kínos érzés.

Lehet, hogy kicsit gyáva a lány a szülei előtt, és pont az adná meg a löketet neki, ha szelíden megkérdeznéd tőle, és szembesülne általad a problémával.

27. Ladiszlav (válaszként erre: 23. - Pengő Gyöngyi)
2017. nov. 3. 17:42

Én is így gondolom.

Csak akkor még nem nő, ha nem vállalja fel a szerelmét.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook