Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lehet véglegesen töröltetni valakit Facebookról? fórum

Hogyan lehet véglegesen töröltetni valakit Facebookról? (tudásbázis kérdés)


13. agnes1219 (válaszként erre: 10. - Globus)
2017. nov. 2. 16:16
Üdv,nagyon,köszönöm,az infót, legyen,legyen,jó, napod.
2017. nov. 2. 15:36

Én konkrétan azt az oldalt linkeltem be, ahol az emlékoldalt, törlést lehet kérni.


A szülei elvesztették a 30 alatti gyereküket, nyilván kisebb gondjuk is nagyobb volt annál, minthogy mi lesz a fb-profillal. A haverom maga sem volt egy műszaki analfabéta, az apja meg még nála is kevesebbet szokott netezni. Kiírták, hogy kérik, ne posztoljon senki gyász üzeneteket, és azóta szerintem az oldal felé sem néztek.


A barátnőm nem élteti az oldalt, csak használja a profilt, mert a férje gépén egy csomó oldalra az ő profilján keresztül volt évek óta belépve, nem szoktak ki-be lépegetni, ha ahhoz ült le. Lusta átállítgatni. Meg szerintem nem is bánja, hogy így minden nap megjelenik előtte a képe, még nagyon nem engedte el. Ami nem is csoda. 17 év házasság után, 35 évesen özvegy :(

11. gribedli*** (válaszként erre: 6. - Smirnoff)
2017. nov. 2. 15:20
Ezt úgy kell kérni, családtagok írnak egy levelet fb-nak és jelszó nélkül is törölni fogják a profilt kérésre. Amúgy én azt is olyan morbidnak tartom, hogy valaki még folyton életben tartja halott családtag profilját és még irogat is oda, hát nem tudom...
10. globus (válaszként erre: 6. - Smirnoff)
2017. nov. 2. 14:58
Egy elhunyt ismerősömé viszont halála után pár nappal emlékoldallá vált. Megvan ennek a menete, valahol leírják, hogyan kell eljárni.
9. agnes1219 (válaszként erre: 7. - Simple)
2017. nov. 2. 14:50
Nagyon köszönöm,az infót, sajna,egy is merősőm, végét ,végét kérdeztem,aki nagyon beteg. szép napot köszönöm.
8. Smirnoff (válaszként erre: 7. - Simple)
2017. nov. 2. 14:43
Felfüggesztetni kibszásból viszont simán lehet. Egy ismerősömmel megcsinálta egy rosszakaró. Becenéven volt fönt, és felnyomta ezért valaki. Bemondásra, kérdés nélkül deaktiválták amíg nem igazolta magát.
7. simple (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2017. nov. 2. 13:53
Furcsa a kérdése, de szerintem mást nem tud töröltetni sehogy sem. Talán ha mondjuk rokonáról van szó, aki meghalt, lehet valahogy kérni, de más esetben nem hiszem.
2017. nov. 2. 13:05

Nekem a fb-ismerőseim közt van olyan profil, ami a 3-4 éve halott haveromé, ill. egy barátnőm férje idén halt meg, neki is aktív a profilja.


[link]

5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Simple)
2017. nov. 2. 12:33
Töröltetni akar, legalábbis azt írja.
2017. nov. 2. 12:10
2017. nov. 2. 11:56
Mi okod lenne töröltetésre? Letiltod, és ennyi.
2017. nov. 2. 11:42
Letiltod ès kèsz
2017. nov. 2. 11:34
Infót sueretnék, hogy lehet, tőrőltetni valakit a facebok ről véglegesen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook