Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy lehet kiszedni szőnyegből/farmernadrágból a gyertyaviaszt? fórum

Hogy lehet kiszedni szőnyegből/farmernadrágból a gyertyaviaszt? (tudásbázis kérdés)


8. michelle.r (válaszként erre: 7. - TBügyintéző)
2017. nov. 2. 10:58
Mindenfajta zsírfoltot zseniális kiszed a JAR mosogatószer ;)
2017. nov. 1. 22:53

Köszönöm, kipróbáltam a konyhai törlő+vasaló trükköt: bevált.

Most már csak olyan a nadrág, mintha ráfröccsent volna az étolaj. Remélem, hogy mosásnál majd kijön belőle... de a viasz lejött, mint az álom <3


A szőnyegnek nem esek neki vasalóval, mert azt tönkretenné. Majd holnap megpróbálom hajszárítóval.


Köszönöm MINDENKInek a segítséget!!! Jó éjt

2017. nov. 1. 20:52

Régen itatóssal és vasalóval lehetett megoldani,

nem tudom manapság működik-e?

Egy próbát megér!

2017. nov. 1. 20:52
Papírtörölközőt rakj a gyertyafoltra, és vasald ki. Szinte nyomtalanul kiszedi a ruhából, utána elég csak kivasalnod. A szőnyegből is ki fog jönni, de vigyázz, ha szintetikus a szőnyeg, megolvadhat a vasalótól. Ott inkább hajszárítózz!
2017. nov. 1. 20:51
papirszalvetat teszel ra es meleg vasaloval atvasalod, cserelve a szalvetakat
2017. nov. 1. 20:51
Valami felesleges rongyot tegyél a foltra szárazon, és vasald át! Így megolvad a viasz, a textil pedig felszívja.
2017. nov. 1. 20:48

Sziasztok!


Tudna valaki segíteni? Felborult az illatgyertya, olyan lett a szőnyegem és a farmerem szára. Szerencsére tűz nem keletkezett, elkezdtem a száradt viaszt késsel kapargatni, de foltot hagy így is.

Van valakinek valamilyen tuti receptje, amivel el lehet tüntetni a viaszt, hogy ne maradjon nyoma?

2017. nov. 1. 20:47
Hogy lehet kiszedni szőnyegből/farmernadrágból a gyertya viaszt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook