Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr Lévay Bernadettről mi a véleményetek? fórum

Dr Lévay Bernadettről mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


7. Izis
2018. nov. 18. 19:59
Gondolom már nem aktuális a téma, látva, hogy nem túl aktív ez a rész. Azonban semmiképpen sem szeretném ha az előző hozzászólás lenne az utolsó. Nekem januárban volt műtétem a doktornőnél és rendkívül elégedett voltam. Nem védelmembe akarom őt venni, mert sajnos minden orvos áldozatul esik a jó és rossz véleményeknek. Konkrétan másfél hónapig mást sem csináltam csak orvost kerestem. Mikor kiválasztottam egy dokit, tuti találtam rögtön utána, hogy bárkihez csak hozzá ne.Már kezdtem belebolondulni. Amikor Bernit néztem, nagyon sokat segített a döntésemben, hogy róla nem. Ezért nagyon sajnálom, hogy létrejött ez a topik róla. És akkor az én esetem. Nagyon csúnya lógós cicikből csinált nekem szép álló kerek ciciket. Olyan vágással, hogy SEMMIT nem lehet látni. Persze lehet, hogy ez egyéni adottság, nem tudom, mert nincs rajtam más műtéti nyom. Viszont láttam friss varrásokat itt a hoxán más dokiktól, hát az enyém sokkal szebben volt varrva. A mennyiség minőséghez pedig csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy én szerettem volna a hasamat is megcsináltatni vele és azt mondta, hogy ő nem nyúlna hozzá, mert nem hiszi, hogy mivel nem olyan csúnya, érdemes bevállalnom azt a hosszú vágást. 10 hónapos vagyok és állíthatom, hogy minden hónappal csak szebbek lettek. A tokosodás pedig nem hiszem, hogy orvos függő. A gyors kontrollok valóban igaz, bár ha kérdésem volt mindenre válaszolt és beszélgettünk is, sok hónapi hoxázásom tapasztalata alapján pedig más orvosnál sincs másképp. Amit viszont senki nem mondott: Bernit a műtét utáni első kontrollig minden este kötelező jelleggel fel kellett hívni és beszámolni róla, hogy hogyan érezzük magunkat, és minden rendben van-e. És mindig felvette, max. az mondta, hogy hivjam vissza, vagy(!) ő visszahívott. Én csupa jó szívvel tudom őt ajánlani bárkinek. Persze lehet a hoxán ajánlatokat kérni, de a totális megbolondulás garantált. Szerintem az orvosválasztáshoz kell egy bizonyos belső intuició, egyszerűen érzed, hogy megtaláltad, őt akarod és kész.
2018. júl. 1. 16:59
Ha meg aktualis a tema, akkor en nem ajanlom a doktornot. En es baratnoim is azert valasztottuk, mert csak jot hallottunk rola, es sok szep munkajat lattuk, elso konzultacion tunderi volt. Na most 4lanybol 3munknak reszben elszurta. Csunya nagy hullamos hegeket kaptunk, es asszimetrikus ciciket! (Mindent betartottunk, hegeket apoltuk megfelelo keszitmennyel, kontroll idopontokat es javaslatokat betartva) Akarhanyszor jeleztuk a doktornonek hogy valami nem jo, (van akinek mar most log, nekem meg mar tokos es ezaltal az implant behullamosodott..) gyorsan lerazott a “jo ez nyuszilany” szoveggel. Mindig rohan es kapkod, ez a munka rovasara megy...Mellultrahangon is jeleztek van nemi problema a mellunkkel. Enyem mar korrekcios muteten is atesett, de nem lett jobb. Lehet regen jo orvos volt, de jelenleg inkabb a mennyisegre megy es nem a minosegre. En meg utoljara biztam benne jelezve, hogy a mellem a normalisnal jobban tokosodott ami mar latszik(esztetikailag nem reszletezem), szinten gyors lerazasban reszesultem.Melysegesen csalodtam/csalodtunk a doktornoben. Soha tobbet... most mar egyre tobb lanytol hallok panaszt rola, duhit, hogy ez csak azutan jutott a fulembe amikor a kezei koze fekudtem..
5. bmonik (válaszként erre: 4. - Ritasvargas)
2018. máj. 1. 16:13

Szia!Szeretném megkérdezni h végül hogy sikerült Neked a műtét a doktornőnél?!?


Nagyon nem találok semmi infót Róla itt hoxán :(


Köszi a választ,

Mónika

4. ritasvargas (válaszként erre: 1. - Bernimano)
2018. febr. 15. 12:51
Együk baratnőmnek csinálta januárban es gyönyörű lett! Nekem 2 hét múlva fogja...
3. bernimano (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2017. nov. 1. 21:51

Köszi

Nem találom! :(

Ide írtam:

Most kihez is menjek mellplasztikára?

2017. nov. 1. 07:48

Mellplasztika tapasztalatok fórumra gyere!

Ott majd ajanlunk neked jó orvost;-)

2017. nov. 1. 07:24

Sziasztok

Ismeri valaki dr Lévai Bernafettet? Kiváncsi vágyik hogyan dolgozik. Mellnagyobbitassal kapcsolatos tapasztalatokat írjatok legyszi! Koszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook