Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Terápia - HBO

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. E-gon2017-11-13 18:50
Megnéztem mind a 2 évadot.
A 2. jóval izgalmasabb, mint az első. Ott már bonyolódnak a történet szálai, a kapcsolatok.

Összességében nem rossz, ha eltekintünk néhány színész "alakításától".

7. E-gon2017-11-07 16:28
Nem tetszik a magyar változat.
Túl vagyok az első évadon, és most az amerikai 4. részen.
A magyar színészek valahogy nem játszanak olyan jól, mint az amerikaiak. Nem tudják olyan jól átadni a karaktert. Sokkal izgalmasabb a sorozat így.
Három évad van meg belőle. Most végignézem ezeket, és majd csak utána térek vissza a magyar 2. évadra.

6. Nünüke :)2017-10-30 20:15
A pasi aki a főszereplő azt hittem szerényebb.Most a 18.résznél járok elég izgalmas.
Nem tudtam honnan ismerős a kiscsaj Zsófi de a Barátokba volt a hajléktalan lány.

5. júliusi2017-10-30 19:59
En neztem mikor ment,de mar annyira nem emlekszem a tortenetekre.Akkor tetszett.Szeretem a pszich.i temaju filmeket.
(válasz Nünüke :) 1. hozzászólására)

4. E-gon2017-10-30 19:12
Utánanéztem, és a téma megfogott. A vélemények is nagyon pozitívak a sorozatról.
Hozzá fogok látni, mihelyst befejezem a Kemény motorosok-at.
Megtaláltam az eredeti, amerikai sorozatot is. Azt írják, hogy a magyar sorozatban szinte ugyan azokat a karaktereket használják, ugyan azokkal az esetekkel, problémákkal.
Érdekes lesz összehasonlítani.
(válasz Nünüke :) 1. hozzászólására)

3. Nünüke :)2017-10-30 11:13
Én most a 12.résznél tartok

2. hottie2017-10-30 10:51
Nagyon tetszett, megnéztem mindkét évadot.

1. Nünüke :)2017-10-30 10:15
Valaki nézi a Terápia című magyar sorozatot?
Én most elkezdtem rettentően untam az elején de mivel elég jó kritikaja volt így folytattam.És tényleg elgondolkodtató a részek bonyodalma egymás után.A héten kivégzem ezt a 2 évadot és hamarosan megjelenik a 3.évad is.