Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Terápia - HBO fórum

Terápia - HBO (beszélgetős fórum)


2018. jan. 18. 06:11

Hát nem tudom én a masodik évad felénél egyszerűen abbahagytam.Pedig a 3.evadot is barmikor megnézhetném HBOgo-n

Lehet erőt veszek magamon és kivégzem.

2017. nov. 13. 18:50

Megnéztem mind a 2 évadot.

A 2. jóval izgalmasabb, mint az első. Ott már bonyolódnak a történet szálai, a kapcsolatok.


Összességében nem rossz, ha eltekintünk néhány színész "alakításától".

2017. nov. 7. 16:28

Nem tetszik a magyar változat.

Túl vagyok az első évadon, és most az amerikai 4. részen.

A magyar színészek valahogy nem játszanak olyan jól, mint az amerikaiak. Nem tudják olyan jól átadni a karaktert. Sokkal izgalmasabb a sorozat így.

Három évad van meg belőle. Most végignézem ezeket, és majd csak utána térek vissza a magyar 2. évadra.

2017. okt. 30. 20:15

A pasi aki a főszereplő azt hittem szerényebb.Most a 18.résznél járok elég izgalmas.

Nem tudtam honnan ismerős a kiscsaj Zsófi de a Barátokba volt a hajléktalan lány.

5. júliusi (válaszként erre: 1. - Nünüke :))
2017. okt. 30. 19:59
En neztem mikor ment,de mar annyira nem emlekszem a tortenetekre.Akkor tetszett.Szeretem a pszich.i temaju filmeket.
4. a03dd05915 (válaszként erre: 1. - Nünüke :))
2017. okt. 30. 19:12

Utánanéztem, és a téma megfogott. A vélemények is nagyon pozitívak a sorozatról.

Hozzá fogok látni, mihelyst befejezem a Kemény motorosok-at.

Megtaláltam az eredeti, amerikai sorozatot is. Azt írják, hogy a magyar sorozatban szinte ugyan azokat a karaktereket használják, ugyan azokkal az esetekkel, problémákkal.

Érdekes lesz összehasonlítani.

2017. okt. 30. 11:13
Én most a 12.résznél tartok
2017. okt. 30. 10:51
Nagyon tetszett, megnéztem mindkét évadot.
2017. okt. 30. 10:15

Valaki nézi a Terápia című magyar sorozatot?

Én most elkezdtem rettentően untam az elején de mivel elég jó kritikaja volt így folytattam.És tényleg elgondolkodtató a részek bonyodalma egymás után.A héten kivégzem ezt a 2 évadot és hamarosan megjelenik a 3.évad is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook