Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Gombás fertőzésre mit alkalmazzak? Betadine és Klion hüvelykúpom van itthon

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. Marrone Ricci2017-10-31 15:56
Inkább Klion, de Canesten kúpot és krémet adnak recept nélkül a gyógyszertárban.

7. Bichi2017-10-27 21:14
Sürgős esetben lehet menni időpont nélkül is...
(válasz bejobetty14 5. hozzászólására)

6. Elliana2017-10-27 20:08
Egyszerű menj be hétvégén a nőgyógyászati ügyeletre, és nem kell várnod 12.ig.
Lehet hogy gomba de lehet egészen más is.. én nem kezelném magam otthon mert szépen kinyírod a hüvelyflórád..

5. bejobetty142017-10-27 19:45
Nem akarom,természetesen.
Csak nov.12-ig jó lenne kezelni mert zavar,és nem
túl kellemes.
Köszönöm a válaszokat!
(válasz Enissa 4. hozzászólására)

4. Enissa2017-10-27 19:41
Ha mindenképpen akarod, akkor az utóbbira voksolnék, DE orvos nélkül inkább egyikre sem, nem beszélve arról, hogy fals vizsgálat lesz, ha orvoshoz mész, a gyógyszer hatásától. Ami lehet elnyom valami más tünetet.
Jobbulást!
(válasz bejobetty14 2. hozzászólására)

3. bobe19532017-10-27 19:39
Mind a 2 kúp jó, a klion az erősebb hatóanyagú, én használtam mindkettőt, de külön-külön, így javaslom amig orvoshoz nem sikerül bejutni a használatát.

2. bejobetty142017-10-27 19:34
Kellemetlen ezt leirnom,de pár napja túrosszerü de nem büzös folyásom vanEnyhén égő,viszkető érzés..Valamit bekaphattam,de nem nemi úton/az nincs jelenleg/
Igen,igen elakartam menni nőgyógyászatra november 12-re kaptam időpontot itt ez a módi egy ideje hogy csak időpontra fogadnak betegeket...vicc mondjuk.
Ez a két fajtáju hüvelykúpom van itthon használjam ezeket?

1. bejobetty142017-10-27 19:34
Gombás fertőzésre mit alkalmazzak? Betadine és klion hüvelykúpom van itthon.