Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik otthoni IPL a legjobb és melyiket használhatom intim részen is? fórum

Melyik otthoni IPL a legjobb és melyiket használhatom intim részen is? (tudásbázis kérdés)


2017. nov. 8. 11:11

Nekem Philips Lumea van.

Nagyon jó.

A Remington nekem óriási csalódás volt, mert egyrészt sokszor kellett benne égőt cserélni, másrészt kb. 20-25 villantás után leállt, túlmelegedett. Lehetetlen volt például lábra használni.

2017. okt. 26. 20:25

Nagyon jó. A hónaljambál már 1! kezelés utan alig volt szőr. Máshol több idő kellett, de sokkal kevesebb szőr nő és sokkal lassabban. Csak ajánlani tudom. Én az első 1-2 hónapban hezene, utána két hetente, most amikor eszembe jut :)

Február óta használom.

2017. okt. 26. 11:42

Nekem beurer beauty SalonPro System van.Nagyon jó, és a kezelő feje is nagyobb.Kb 5-6-szor használtam, mert várandós lettem, de szülés után folytatom😉.Már a kezeimen, lábaimon alig van pár szál szőr.Ezt az intim részen is használhatod(nem csak bikini vonalban🙈).

Nagyon bevált, én csak ajánlani tudom.

2017. okt. 26. 10:10
Köszönöm :) és eredményt tekintve milyen? Mióta hasznàlod?
2017. okt. 26. 07:21
6250-es ami nekem van. Ebben qvarc lámpa van, kb közepes fele. Jó pl a bajuszhoz is, mert elég kicsi hozzá a feje. De nagyobb felületen is elég gyorsan lehet vele haladni. De én pl a lábamon nem használom.
2017. okt. 26. 07:16
Nekem Remington van és ott is használom. Nekem bevált, mindjárt megpróbálom visszakeresni a típusát is.
2017. okt. 25. 19:30
Melyik otthoni IPL a legjobb? Melyiket használhatók intim rèszen is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook