Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Létezik ilyen betegség? fórum

Létezik ilyen betegség? (beszélgetős fórum)


17. 10cc61fb5a (válaszként erre: 15. - Csontsovány)
2017. okt. 25. 21:06
Akkor inkább gyújts rá. :)
16. gribedli*** (válaszként erre: 15. - Csontsovány)
2017. okt. 25. 20:16

Zöldséget írtam:)


Persze, nyers napon én is megeszek egy kiló gyümölcsöt, fél kiló zöldséget és még egy marék olajos magot, de ha kialakítasz egy szokást,hogy mindig jó sok zöldséggel kezded az evést, és utána főtt ételként főzeléket eszel, akkor ezután már sokkal kevésbé fogod kívánni a többit, úgy értem, nem tudom, mit értesz "tömény" kaján, nem okvetlenül hízlala tömény kaja, de valôszînű,hogy azért kívánsz olyan tömény kaját, amit nem kellene, mert nem eszel elegendőt azokból,amik telítenek, rostosak, csillapítják az ètvágyadat és stabilan tartják a vércukrodat.


Érted, azt is mondhatnánk, hogy túl keveset eszel. Mert azokból, amiből korlátlanul ehetnél, azokból keveset eszel. Mert ha azokból ennél eleget, akkor nem kívánnád a többi kaját.


Javíts ki,ha tévedek, nem a mennyiséggel van baj, hanem válogatsz. 100g szalonna 900kalória de nagyon kis helyet foglal el a gyomorban, ezért még fér oda. 900kalóriányi zöldség meg olyan nagy mennyiség, hogy meg sem bírnád enni. Ezért mondom, ha ezt az utóbbit választod, ehetsz pukkadásig:D

2017. okt. 25. 19:45
De a gyümölcs után is eszem un. Tömény kaját. Kicsit szégyellm magam, hogy ilyen gyenge vagyok.
14. gribedli*** (válaszként erre: 13. - Csontsovány)
2017. okt. 25. 19:39
De ha zöldségből eszel annyit, amennyi elég egy hadseregnek, hidd el, hogy semmi következménye nem lesz a testsúlyodra!
2017. okt. 25. 19:36
Köszönöm a segítséget, sok hasznos tanácsot adtatok, mégis nem tudom megfogadni.... Most is annyit ettem, hogy egy egész hadseregnek elég lett volna.... Nincs kontroll... Beszélni fogok az orvosommal,mert ez már nem vicc..
12. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2017. okt. 25. 13:08

Próbáld magad olyan kajákkal körülvenni,ami egészséges, és abból ha sokat is eszel, kit érdekel?


És a sport is jót tenne, mert edzés közben is felszabadulnak hormonok, vagyis azt a feszültségoldást, elégedettségérzetet, boldogsâgérzetet stb-t, amit te a cigivel, ivással, sorsjegyezéssel értél el korábban, most pedig evéssel próbálod, hidd el, mozgással is elérheted. Meg mondanám, hogy szexeléssel is, de nem tudom, hogy erre van-e "alany";)))

11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2017. okt. 23. 20:04
Ennyi szerintem is jár neked. Mindenről nem lehet lemondani.
10. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2017. okt. 23. 19:27

Kevesebb ételt tarts otthon

(már, ha csak magad vagy) akkor nincs mihez nyúlni ha jön a falásroham !

9. Bichi (válaszként erre: 7. - Csontsovány)
2017. okt. 23. 19:24
ez nem étkezési zavar, egyszerű kompenzálás. Jutalmazd magad máshogy :)
2017. okt. 23. 19:15

Gratulálok a cigiről való leszokáshoz!

Kényszeres örömforrás viszont kell a testednek, lelkednek, így eszel.

Remélem, találsz jó szakembert és segít!

2017. okt. 23. 19:13
Köszönöm a hozzászólásaitokat .Fel fogok keresni orvost...Soha nem hittem volna , hogy pont táplálkozási zavarok fognak ki rajtam ..
2017. okt. 23. 19:07
sajnos létezik ,ezzel kompenzálod magadban azt hogy annyi mindenről lemondtál
2017. okt. 23. 19:06

Szia.

Egyik fuggosegbol atmentel a másikba. Ez mondhatni normalis. De ha magad nem tudod kontrollálni az etkezeseid akkor javaslom szakember felkereseset. Ugyanis érdemes kideríteni az okot, hogy felül tudj kerekedni ezen.


En is szivem szerint allandoan zabalnek.egyfajta pótcselekvés.unaloműző meg hat Ennyi örömöm legyen mar. En azt csinálom hogy a péntek a sütizős nap.ha ennék de nem vagyok ehes akkor meg iszok egy pohár vizet/teat xd kaját meg ugy szedek hogy egy kanállal kevesebbet mint amennyit eredetileg gondolok.

Esetleg sportolj es akkor ehetsz amennyit akarsz :)

2017. okt. 23. 19:03
2017. okt. 23. 19:01
Létezik.
2. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2017. okt. 23. 19:00
Étkezési zavarra gondolsz?
2017. okt. 23. 18:48
Szerintem amit csinálok ,az már nem egészséges . sokszor eszek sokat . S az a legnagyobb baj , hogy nincs is bűntudatom ... Most nem szeretnék glóriát a fejem fölé ,de : leszoktam a cigarettáról , az italozásról , a sorsjegyezésről .Egyszóval mindenről ...S a lelkem mélyén úgy érzem ennyi jár nekem ...de már hízásnak indultam...Amit felbontok ,annak vége ....nincs kontroll :-(..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook