Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Férjem 5 napja kómában! Mit tehetek, hogyan segitsek neki visszajönni? fórum

Férjem 5 napja kómában! Mit tehetek, hogyan segitsek neki visszajönni? (tudásbázis kérdés)


2017. nov. 16. 18:58
Szia Marika, mesélj, mi történt ma veled?!
248. keki70 (válaszként erre: 246. - Micimacko62)
2017. nov. 15. 22:51

Pont ezt szokták mondani azok a hölgy ismerőseim,akik egyedül maradtak :-(

Borzasztó lehet és még az is hozzátesz,hogy korán sötétedik.

Annyira sajnálom,ezt nem lehet szavakba önteni... :-(

247. LiluLilu (válaszként erre: 246. - Micimacko62)
2017. nov. 15. 20:48
😭😢😢
246. micimacko62 (válaszként erre: 245. - LiluLilu)
2017. nov. 15. 19:43

Borzasztó és kegyetlen az egyedüllét.

Csend és csak a TV hangja.Senkinek nem kivánom.

2017. nov. 15. 16:15

Csak most olvastam végig.

Nagyon sajnálom, sok erőt és kitartást kívánok..el sem.tudom képzelni milyen lehet

244. 2104cc91e8 (válaszként erre: 243. - Micimacko62)
2017. nov. 14. 22:39
Most minden probléma, gond összeszaladt, de szép lassan kialakítod az új életed, csak legyél türelmes és nyitott!
243. micimacko62 (válaszként erre: 242. - Channa*)
2017. nov. 14. 19:06

hiába kisváros,itt minden ami van szorakozo hely,kondi terem,cukrászda vagy csak fiataloknak,vagy megfizethetetlen árakon müködik.

Nem vagyok még nyugdijas most is csak ideiglenesen leszek az 1 évig.Sajnos az ápolonö kifujt mert ora dijban dolgoznak az pedig nekem húzos!!Sajnos az ő nyugdija sem sok és az én nyugdijam sem lesz valami oriás,mellette rezsi+gyogyszerek+megélhetés.Ez nem Pest,amit most már nagyon sajnálok hogy nem maradtunk ott.

242. Channa* (válaszként erre: 241. - Micimacko62)
2017. nov. 14. 17:38

Szia!

Tornázni nem tudsz eljárni valahová? Ott jó barátnőket lehet öszeszedni. Te már nyugdíjas vagy? Hozzánk járnak idősebb nők (a legidősebb 70 éves:)) és tök jól elvannak köztünk.

Ha haza viszed anyósodat, akkor esetleg kereshetnél egy ápolót, akivel esetleg beszélgetni is tudnál.

241. micimacko62 (válaszként erre: 240. - 2104cc91e8)
2017. nov. 14. 17:00

Szia Iluska.


Nem is azzal van a probléma ,hogy ki kell mozdulnom a lakásból, hanem hogy vissza is kell jönnöm.Csütörtökön beszélek a DR-nővel mert valami olyasmit magyarázott a mama hogy csak feküdnie lehet?mert éjjel 2* leesett az ágyról.mondtam neki hogy majd meglátjuk mit mond a kezelö orvosa.

Itt nincsen semmilyen program van nyugdijas klub is oda valamikor járt a mama de 80-90 évesek vannak,programokat meg nem csinálnak nekik mert nincs rá igényük,ezt a gondozok mondták.

De bárhová egyedül menni,?nincs barátnőm senkim nincs akivel megoszthatnám a gondolataimat-érzéseimet.Talán ha valamikor dolgozni fogok találok valami hasonló korú megértö barátnöt.

H a meg haza hozom a mamát szintén szoba fogság mert 1 nem lehet itthon hagyni órákra.Ezzel bezárult a kör a részemre.ennyi jutott a jóbol

most a magány és a remeteségi korszakom jön.

De egyszer csak vége lesz!!!

köszönöm a meghallgatást

Üdvözöllek Marika

2017. nov. 14. 16:10

Szia Marika!

Tudom, hogy nem kellemes Anyóst látogatni, de az

is egy feladat, eltereli a figyelmed!

(bár én szerettem az anyósom) nem tudom te hogy

vagy ezzel, miatta mégis ki kell mozdulnod a lakásból,

így legalább nem szoksz el az emberektől!

Nagyon be tud fordulni magába aki gyászol :(

Ez érthető is egy ideig, aztán eljön majd

amikor úgymond' el kell engedni, neked ez még odébb van,

de azért a net-en próbálj meg ilyen

"oldalakat" felkeresni, hogy szokjad a gondolatot!


Én próbáltam "nálatok" (Halason)keresni olyasmit ahová el

tudnál járni, de jó időt eltöltöttem a város

honlapján és sajnos nem leltem semmit:(

Én pl. eljárok Nyugdíjas Klubba és

-nem dicsekvésből, de-

remek programjaink vannak!


Azért mindennap írj magadról, mert az is

eltereli a gondolataidat amíg itt írogatsz!


Nyugodt délutánt és békés estét kívánok neked

és a Kutyikádnak, üdvözöllek: Ilus ♥♥

239. micimacko62 (válaszként erre: 238. - 2104cc91e8)
2017. nov. 14. 07:47

Jó reggelt mindenkinek.


Marika vagyok.Végül is semmi különös nem történt ,azon kivül ,hogy 11-re mentem a korházba az anyosomat látogatni ami mindennapos sétám.Sokat nem vagyok bent csak max fél órát mert én elmondom hogy nem történt itthon semmi,ő hallgatja és fekszik és várja az ebédet.haza sétálok,majd koválygok a lakásban a kutyikát megetetem,majd be bujok az ágyba.Iszonyu sönd és fájdalom vesz körül.Semmihez nincs kedvem,vasárnap takaritottam hogy menjen az idő.Talán az elkövetkezendő napokban kiadják a férjemet haza hozom,és intézem a fent maradó dolgokat.röviden ennyi,mindennap ugyan olyan.köszönöm az érdeklödésedet.

238. 2104cc91e8 (válaszként erre: 237. - 2104cc91e8)
2017. nov. 13. 20:57
nekem olyan személytelen, hogy a nick neveden szólítunk, mesélj mi történt ma?
2017. nov. 13. 20:45
Micimackó, elárulod a keresztneved?
236. kondygirl (válaszként erre: 233. - Micimacko62)
2017. nov. 11. 21:06

Olvasni is fájdalmas...:(


Ha a fiadhoz nem jutsz ki, keress vmi új hobbit. Amit rég elakartál kezdeni. Felfog őrölni így a fájdalom.:(

235. kristo_f (válaszként erre: 224. - Micimacko62)
2017. nov. 11. 20:26

Baráti körünk nem volt hiába lakunk itt 10 éve,még egy barátnőm sincs.'


Ez nagy baj!

Környwezetemben volt pár hasonló haláleset, de mivel voltak barátnők, ismerősők elcibálták az özvegyet és ma már , 1-3 év, valamennyire tudnak élni, sőőőt...

Ha egyedül otthon csak az emlékeknek élsz, még sokáig ilyen rossz lesz.

Értem én hogy most nagyon rossz, de valami társaságot kell találnod még ha nehéz is

Kívánok mielöbbi megkönnyebbülést neked!

234. keki70 (válaszként erre: 233. - Micimacko62)
2017. nov. 11. 19:31

Istenem,annyira sajnálom :-(


És ez az egyedüllét-még jó,hogy a kutyus ott van,szegény,ő sem érti,hol van a gazdi...csak várja haza.

Most nagyon kellene,hogy a fiad melletted legyen...

2017. nov. 11. 17:12
Annyira félek és annyira hiányzik.........
232. kondygirl (válaszként erre: 231. - Micimacko62)
2017. nov. 10. 21:31

Igen, most ez hajt előre! Féltelek, egyedül....

Ide tényleg írj ha úgy érzed!:)

231. micimacko62 (válaszként erre: 230. - Kondygirl)
2017. nov. 10. 20:03
Majd megprobálok valamit nézni.Még egy darabig lefoglalnak a intézni valók,hagyatéki eljárás,kocsi hitel rendezése,stb.Lelkem és a szivem darabokban,de végig kell csinálnom .
230. kondygirl (válaszként erre: 229. - Micimacko62)
2017. nov. 10. 19:47

Nagyon sajnálom....:(


Gyógyítanod kellene a lelkedet, ez most még nehezebb lesz. Nem tudsz vmelyik szociális szervezettől segítséget kérni? Legalább heti pár órára?

2017. nov. 10. 16:16

bishon havanese nagyobb kiadásban.


Igen, igen menni kéne,de ez csak jövöre lenne aktuális ,vagy a gyerek jön haza.


Ma van 1 hete hogy elment!! még mindig nem hiszem elJövö héten haza adják a kórházbol az anyosomat,na onnantól kezdve itthon töltöm a nap 24 óráját,felügyeletre szorul.

228. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 224. - Micimacko62)
2017. nov. 9. 21:56

Pedig nagyon jot tenne az utazas.

A szomszed ferje halt meg, nagy-nagy szerelem, kiegyensulyozott, boldog hazassag...

Aztan kimentek a fiaval Kanadaba ket hetre.

Ki kell neha mozdulni a komfortzonabol, foleg ha van ra lehetoseg!

2017. nov. 9. 21:54
Milyen fajta kutyusod van?
226. micimacko62 (válaszként erre: 225. - Kondygirl)
2017. nov. 9. 21:49

Nincs állandoan korházban,most is csak azért mert öngyilkos akart lenni.Mindig is velünk volt.igaz 3 év kivételével.A kutyusunk pedig egyke nem tür meg semmilyen másik állatkát ,probáltunk mellé egy kis yorkit de lelki beteg lett,igy vissza kelett vinnünk.nem evet ,nem ivott,bepisilt,hányt stb.Mindig az apja és melettem van most is itt alszik az apja helyén az ágyon.,

De különben csak jövöre lenne aktuális ,mert most épitkezik. Teljesen én sem vagyok egészséges ,vannak problémáim.Kiskunhalason lakunk.

225. kondygirl (válaszként erre: 224. - Micimacko62)
2017. nov. 9. 21:32

Anyósod nincs állandóan kórházban? Merre laksz? Én szívesen vigyázok a kutyuskádra. Van egy jack russelem jól el lesznek!:)


Sztem vágj bele, talán könnyebb lenne.

2017. nov. 9. 21:28

Köszönöm mindenkinek az együttérzést!!


A napjaim? xarok,üresek,és magányossak, csend ,emlékek! azon kivül hogy megyek a korházba az anyosomat látogatni,jövö hét végére kiadják de 24 órás felügyelet kell mellé(alzhemeres ).Igy most megint a lakás lesz a megoldás.Igen a gyerek hivott ki 1-2 honapra, de megmondom őszintén ,hogy 24 órés ut kisebb-nagyobb megszakitásokkal nem merem beválalni,meg hova tegyem az anyosomat és a kiskutyát?Itt fogok hervadni.

Baráti körünk nem volt hiába lakunk itt 10 éve,még egy barátnőm sincs.csak itt a neten irogatok és beszélgetek.

2017. nov. 9. 20:24
Fogadd egyutterzesemet :(
2017. nov. 9. 19:32

Kedves Micimackó!


Fogadd őszinte részvétemet.


Hogy telnek a napjaid? Ide bmikor feljöhetsz, próbálunk online segíteni neked.


Az jutott eszembe, hogy esetleg nem tudsz Te kimenni a fiadhoz egy időre? Nagyon jó lenne egy kis környezet változás és nem éreznéd magad annyira egyedül.

221. Channa* (válaszként erre: 220. - Micimacko62)
2017. nov. 8. 09:27

Nem akarom azt mondani, hogy majd túl leszel rajta, mert ugye ezt úgy is tudjuk. Át tudom érezni, hogy mit érzel, és sajnálom, hogy végig kell csinálnod!

Gondolj arra, hogy a férjed biztos nem szeretné, hogy miatta rosszul érezd magad. Tudom nehéz, mert nekem akor sem sikerült megtennem, amikor csak külföldön dolgozott...


Írj ide ha jól esik beszélgetni bármiről! Szerintem megpróbálunk itt valahogy egy kicsit könnyíteni a helyzeteden....

220. micimacko62 (válaszként erre: 218. - Channa*)
2017. nov. 8. 09:02

Köszönöm kérdésedet.


Egy szóban elmondva és leirva:Iszonyuan

Éjjeleket nem alszom,ha sikerül akkor is óránként felébredek!Reggel üres minden,nincs aki meleg kávéval várjon,nincs aki mondjon bármit,nincs aki átöleljen és vigasztaljon ha valami bánt.Félek az egyedülléttől,az üreségtől,várom mindig hogy haza jön.

Denkinek nem kivánom ezt az érzést!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook