Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagyon fontos az egészségügyi kiskönyv megléte a holnapi üzemorvosi vizsgálaton? fórum

Nagyon fontos az egészségügyi kiskönyv megléte a holnapi üzemorvosi vizsgálaton? (tudásbázis kérdés)

3. naty77 (válaszként erre: 1. - Krisztina0218)
2017. okt. 23. 13:17

elvileg új eü kiskönyv jár új munkahelyen. de viheted a régit is.

a lényeges a "rózsaszín harmonika", az mindig legyen meg és vidd az új helyekre tovább.

2017. okt. 23. 12:54
Az a fontos, hogy egy adnak egy papírt, amin aláhúzzák, hogy alkalmas. A kék könyvecskével nem törődnek. Az akkor praktukus, ha minden évben újítasz ugyanazon a helyen.
2017. okt. 23. 12:04
Pénteken volt az utolsó napom, de nem kaptam vissza semmilyen papírt ( tüdőszürőt, kiskönyvet), elvileg holnap, ha leadom a munka ruhát...de ebben sem vagyok biztos, lehet majd akkor, ha a probhumánnál lezárom a szerzödésemet..Viszont holnap reggel megyek fél 8ra az új munkahely miatti orvosi vizsgálatra..Tüdőszürő papírom van, de a kiskönyvem ügye nincs, és reggel 7kor nem tudok sehol venni, átmeneti megoldásként.Nagyon lefognak szidni, hogy nem tudom vinni?Elnapolni a vizsgálatot nem akarom, mert az nem vetne rám, jó fényt az új munkahelyen...:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook