Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismeri valaki vagy talán próbálta is?Pozitív-negativ vélemenyeiteket szedjük csokorba hátha segít a többieknek is.Köszönöm. fórum

Ismeri valaki vagy talán próbálta is?Pozitív-negativ vélemenyeiteket szedjük csokorba hátha segít a többieknek is.Köszönöm. (beszélgetős fórum)


13. danama
2009. márc. 15. 10:04
fogyasztok.hu , már nyilvános hogy kamu az ingyenes szállás, nézzétek meg
12. danama (válaszként erre: 11. - Brilliantgirl)
2009. márc. 15. 08:57
én váltottam már be ilyen csekket, ahol megszálltunk a szálloda áraihoz képest kb. 3 éjszaka alatt 500 ft-ot spóroltunk, vagy inkább volna, mert a csekkért 3000 valamennyit fizettünk
2009. márc. 15. 07:12

...folyamatosan jönnek az ilyen tartalmú e-mailek, és telefonok. Nem mertünk még soha kipróbálni, de sztem "kész átverés".

Ha valakinek volt-lesz tapasztalat reméljük leírja ide...:)

10. danama
2009. márc. 15. 07:00
előtte nézd meg a hotelkatalógusban lévő szálláshelyek árait és vesd össze a csekkel elérhető kedvezményekkel
2009. jan. 16. 10:23
Mégha igaz is,az utiköltséget,a kosztot neked kell fizetni.Én nem ugranák bele.Én is nyertem egy repülőutat,nekem meg a szállást,kosztot kellett volna fizetnem.
2008. júl. 2. 06:51
A mi családunk is mátr többször kapott ilyen E-mailt, de soha nem ugrottunk be, én nem hiszek az ilyen dolgokban.
7. nagyi57 (válaszként erre: 3. - Ab4b6bc17d)
2008. júl. 1. 04:02
Fentartással kezelem az ilyen dolgokat én is,de rövid időn belöl,családom minden tagja kapott már ilyen tartalmú levelet,ezért szeretném tudni mi a csapda benne.
6. Cszsuka (válaszként erre: 5. - Dorka29)
2008. jún. 28. 08:27
Hát, ez az, azt hittük lesz időnk, de közbejött a nevelt lányunk lagzija. Azért még a télen lehet, hogy kihasználjuk pár napra, azt megírom feltétlenül!
5. Dorka29 (válaszként erre: 2. - Cszsuka)
2008. jún. 28. 08:21

Ha elmentek erre a nyaralásra, utána megírnád, hogy mi volt?

Köszi.

4. Dorka29 (válaszként erre: 3. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 28. 08:20
Egyetértek.
2008. jún. 8. 20:00

Hááát... nekem vannak fenntartásaim. Ezek szerint Cszsuka, azért még nem jártatok ott, hogy megtapasztaltátok volna, hogy valóban azt adják, ami oda le van írva?


Nekem is küldtek már, de én mindannyiszor töröltem. Túl szép, hogy igaz legyen, pedig nem is vagyok szkeptikus, csak óvatos.

2. Cszsuka (válaszként erre: 1. - Nagyi57)
2008. jún. 3. 06:58

Szia!

Én kipróbáltam, megrendeltem a csekket, a kislányom háromszor nyert, mindegyiket megrendeltük. 1 db. 5000 Ft-ba kerül és megnéztem a lehetőségeket is. Van, ahol a szállás ingyenes, de az ételt kötelezően ott kell elfogyasztani és kifizetni. A drágább helyeken, ami nem motel vagy panzió, hanem hotel pl. , ott kedvezményt adnak a szállás díjából. Még nem használtuk ki, egy éven belül kell felhasználni. Mivel két személyes a csekk, nekünk kettő kellett, mert négyen vagyunk. Két hétre használható fel, de lehet rövidebb időre is, viszont a maradék napokat nem kaphatjuk meg utólag.

Szerintem nincs ebben semmi rossz. Ez is egyfajta reklám.

2008. máj. 29. 02:28

A választás Rád esett!



Kapsz egy meghívót, hogy tölts el

14 éjszakát egy hotelben, anélkül, hogy a szállásért fizetned kéne.



Gratulálunk a szerencsédhez!



Készítettünk a számodra egy katalógust, ami 1000 hotelt tartalmaz Európa 14 országában. Válassz ki egyet, és tölts el ott 14 ingyenes éjszakát. A szállás ingyen van, hogy kipróbálhasd a hotelt, és véleményt mondhass róla. A véleményed nagyon fontos. A véleményed alapján létrejön egy európai hotelranglista, amit ajánlani lehet üdüléshez. Nagyon számítunk a részvételedre.


Az üzenet elolvasásától számított 7 percen belül töltsd ki az űrlapot és vedd át az ingyenes éjszakáidat, amit egy kiválasztott hotelben használhatsz fel a kíséretedben lévő személlyel. Kiválasztottak, tehát örülj ennek a szerencsének, és vedd át a meghívódat már most


Semmit nem veszítesz, csak nyerhetsz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook