Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Melyik 33 cm mély mosógépet érdemes megvenni?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Ház, lakás, kert

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. Channa*2017-10-24 09:47
7 évig. Sajnos drága. Lett volna a javítása.
(válasz jucika33 5. hozzászólására)

5. jucika332017-10-24 09:05
Köszi. Utána nézek az indezitnek. neked az mennyi ideig bírta?
(válasz Channa* 4. hozzászólására)

4. Channa*2017-10-23 10:22
Szerintem csak a samsung rossz, az össze többi jó, bár én az indesitet szerettem legjobban. A boschnál sokkal jobb.

3. jucika332017-10-23 06:07
Pillanatnyilag Zanussi van, aminek az élettartamával meg vagyok elégedve (15 éve bírja,szerelés nélkül), viszont a mosási hatékonysága elég rossz és a centrifugája is elavultan lassú. Illetve nagy, belóg egy szekrény elé, amit csak félig lehet ezért kinyitni. Zanussiból sem találtam 33-35 cm-est.

2. jucika332017-10-23 06:00
Elvileg minden gyártónak van, gyakorlatilag alig találok. Szinte minden márkáról rossz véleményeket olvastam, csak a Bosch típusról nem, de annál meg nincs ekkora mosógép. Akinek van ilyen típus és szépen mos, bírja egy ideje, kérem ossza meg velem, milyen fajta.

1. jucika332017-10-23 05:58
Melyik 33 cm mély mosógépet érdemes megvenni?