Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesgondozás - Szent Margit Kórház fórum

Terhesgondozás - Szent Margit Kórház (beszélgetős fórum)


12. simh (válaszként erre: 11. - Dhzs)
2018. júl. 23. 11:46

Szia.

Arat nem tudok irni, en nem fizettem senkinek sehol. Azt leszamitva, hogy a gondozason idoponttal is volt, hogy sokat kellett varni le a kalappal az egesz korhaz elott. Nagyon figyeltek rank, lelkiismeretesen vegezte a munkajat mindenki. Vannak morcosabb dokik, vannak nagyon kedvesek, kinek mi fekszik. Nekem a szemelyes kedvencem Telek Tamas doki, nala indult a szulesem is. Nagyon rendes/vicces, a vizsgalatok alatt is ovatos volt es mindig reszletezte, hogy mit miert csinal. Hajnaczky Andrasnal szuletett vegul a kisfiam, o is 100%ban ott volt szerintem. Barkihez mesz elegedett leszel. Legalabbis, ha magambol indulok ki :)

11. dhzs
2018. júl. 22. 17:13

Sziasztok!


Szeretnék segítséget kérni, első gyermekem várom az 5.hétben járok. Területileg a Margit kórházba tartozom, de nincs még onnan nőgyógyászom. Tudnátok ajánlani orvost? ( tapasztalatokra és árakra is kíváncsi lennék )

A hozzászólásokat előre is köszönöm!

10. simh (válaszként erre: 9. - Katika90)
2018. máj. 20. 20:53

Szia.

Nekem azota megszuletett a kisfiam. Egy rossz szavam nem lehet a Margit korhaz szuleszetere. Ugyeletesnel szultem, vegig figyeltek ram nagyon. Baromi kedves szulesznokkel talalkoztam (becsuszott a muszakvaltas, sokaig vajudtam) Teljesen jo elmeny maradt az egesz. Utana a 3 nap is jo emlek. A csecsemosok/noverkek mindannyian tok rendben voltak. Segitokesz brigad, masodszor is oda mennek.

9. katika90 (válaszként erre: 8. - Simh)
2018. febr. 27. 10:22

Sziasztok,


Én is szívesen vennék véleményeket!


Köszönöm!

8. simh
2018. febr. 24. 14:20

Sziasztok!


Van meg errefele olyan, aki mostansag szult a Margitban? Aprilis kozepen-majus elejen erkezik a kisfiam es a Margitban leszek.

Szivesen vennek velemenyeket/tapasztalatokat!

7. 73ab74c6e4 (válaszként erre: 6. - Tinkerbell90)
2017. okt. 19. 21:52
Azt hiszem 5 éve egy húszast adtam neki. :) Amúgy nem volt kifejezett "tarifája" a dokimmal mindig együtt dolgozott és így lett a szülésznőm.
2017. okt. 19. 21:01
Dunailány, Bálint Viktóriának mi volt a tarifája?
2017. okt. 19. 18:55
Köszönöm a válaszaitokat, nagyon kedvesek vagytok. Eddig Sztanyik a befutó, ill. Bálint Viktória szülésznő. Sajnos abszolut nullán vagyok, így csak a Ti tapasztalataitokra tudok támaszkodni. Még1x köszönöm:)
2017. okt. 19. 12:43

Én is itt szültem februárban. Én Telek dokihoz jártam, de magánba, és neki sajnos meg van az ára.:/


Akikkel találkoztam és nagyon kedvesek voltak, az Sztanyik, Siklódi, Vámosi dokik.:) Egyébként szinte mindenkibe belefutottam, de ők kimondottan nagyon szimpatikusak voltak!

3. virgilius (válaszként erre: 1. - Tinkerbell90)
2017. okt. 19. 11:52
Szia, én Sztanyikhoz jártam, minden tekintetben meg voltam vele elégedve, nagyon rendes, korrekt. Sok név ismerős, szerintem nem nagyon lehet a Margitban rosszul választani.
2. 73ab74c6e4 (válaszként erre: 1. - Tinkerbell90)
2017. okt. 19. 11:44
Szia! Én is itt szültem. :) Az akkori dokim már nem dolgozik itt, de Bálint Viktória szülésznőt szívvel ajánlom neked. Nekem ő volt a fogadott szülésznőm, és nagyon kedves volt. mindenben segített, mikor beindult a szülés, őt hívtam. A férjem kifejezetten kérte, hogy ő nem akar köldökzsinórt vágni, tiszteletben tartották, nem is ajánlgatták.
2017. okt. 19. 11:33

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. 10 hetes kismama vagyok, terhesgondozásra a Szent Margit Kórházba lettem kiírva, nőgyógyászatra pedig a Csobánka térre jártam, emiatt a kórházi orvoslista alapján egyetlen orvost sem ismerek. Olyan orvost keresek, aki türelmes, kedves, segítőkész, nem pénzéhes, a feszültséget oldani tudja:)) (tudom, álom lenne) A hálapénznek egyáltalán nem vagyok híve, nem szeretnék fogadott orvost,fogadott szülészen viszont gondolkozom.(nektek mi a véleményetek erről??) A terhesgondozás alatt egyetlen emberhez szeretnék járni, egyrészt ehhez kérnék segítséget, másrészt pedig a szülész kiválasztásában, ennek menetében. Segítségeteket nagyon köszönöm:) Orvoslista jelenleg: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook