Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen panaszok esetén használ a gördülő talpú cipő, és mennyire vált be, megérte megvenni? fórum

Milyen panaszok esetén használ a gördülő talpú cipő, és mennyire vált be, megérte megvenni? (tudásbázis kérdés)


25. júliusi (válaszként erre: 24. - Júliusi)
2017. okt. 19. 09:00
Ezt vettem.Bordót szerettem volna, de csak 37 es volt, amiről írtam,hogy amiből kijárt a sarkam.
2017. okt. 19. 08:59
23. Guruljka (válaszként erre: 22. - Júliusi)
2017. okt. 16. 19:42

Nem nagyon, inkább keress sprayt.

Azzal pikk-pakk megvan a tágítás. Felveszed otthonra a cipőt, befújod kívül, ahol szűk, és járkálsz benne kicsit. Érezhetően tágítja.

22. júliusi (válaszként erre: 20. - Guruljka)
2017. okt. 16. 19:39
Kitomkodtem nedves papirral,azt olvadtam az segit a tagitasban.
21. júliusi (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2017. okt. 16. 19:38
Ezt a fajtat vettem,a miskolci boltban,fekete felcipo,jol nez ki.
20. Guruljka (válaszként erre: 19. - Júliusi)
2017. okt. 16. 19:36
Ha bőr az anyaga, akkor segíthet a cipőtágító spray.
2017. okt. 16. 19:31
Vettem egy cipot,15 ezerert.Kicsit szuk,36 os,de a 37 es bol kijart a sarkam.Pro alok benne jarni,annyira nem is veszes,es a sarkam valoban kimeli.
18. Guruljka (válaszként erre: 17. - *Pillecuki*)
2017. okt. 15. 21:16
Egyetértek. Elég széles körben elterjedtek a talpcentrumok, ahol computeres talpvizsgálat és betétkészítés történik.
2017. okt. 15. 21:10
Szerintem csináltass személyre szabott talpbetétet. Van olyan hely,ahol lézerrel megmutatják,mit kell kímélni.Az is 10-15ezer ft.
2017. okt. 15. 16:49

MBT - Az anti cipő


Kicsit kihalt már ez a fórum, de olvasgassátok. :-)

2017. okt. 15. 13:12
14. júliusi (válaszként erre: 13. - Povery)
2017. okt. 15. 13:08
Koszi.
13. povery (válaszként erre: 12. - Júliusi)
2017. okt. 15. 12:23

Nekem is csak az egyik lábamon fáj a sarkam.Néha alig tudtam rálépni,azért mentem orvoshoz.Akkorra már elég szép nagy csontkinövésem volt.És addig nem éreztem semmit.De azon a nyáron sokat mentem városnézés miatt,kemény padlón jártam rossz papucsban és így jól megnyomtam.

Igen,a sarok védelmére ezeket teheted.Nekem is ez segít...a megelőzés.

Remélem segíteni fog az új cipő!

12. júliusi (válaszként erre: 8. - Povery)
2017. okt. 15. 12:11

Valoszinu,van egy servem nekem is,fe kopas mindenkepp.Ludtalpam nincs,a laposat soha se szerettem,igaz a magasat se,soha.Azt egy par honapja ereztem ,hogy sok gyaloglastol megfajdult a sarkam,de csak a bal labamon,erdekes,a jobbon meg nem;)Utana par nap alatt elmulik.

En szivacsot raktam a cipobe,papu sba,meg zseles sarokemelot,zseles talpbetetet.

11. Guruljka (válaszként erre: 9. - Júliusi)
2017. okt. 15. 12:10
A top-shophoz tartozó Walkmaxx ennél olcsóbb, és sok jópofa fazon van, sajna 36-os a legkisebb méret. De láttam szépet másutt is, tényleg alaposan szét kell nézni.
10. Guruljka (válaszként erre: 8. - Povery)
2017. okt. 15. 12:09

Én ahogy olvasgatok, a teljesen lapos talp-sarok senkinek sem használ.

A gördülő talpat azért nem ellenzik az ortopédek általában. És tényleg kényelmes.

9. júliusi (válaszként erre: 4. - F8db0709b8)
2017. okt. 15. 12:08
Koszi a tippet,en is azt gondoltam,eloszor egy olcsobb kinait veszek,es ha nem valik be,nem bukok annyit rajta.Amit neztem a neten Verlon,25-30 ezerert adjak...
8. povery (válaszként erre: 3. - Júliusi)
2017. okt. 15. 12:06

A derekad lehet h harántsüllyedés vagy lúdtalp miatt fáj.Ezt betéttel(amit géppel csak a te lábadra készítenek) rendezheted.De lehet kopás,bármilyen gerincprobléma is az oka. Orvossal meg kéne beszélni.Mert az okot kéne inkább megszünteni,nem csak az okozatot.Persze emellett jó lehet a cipő. Sok pozitív véleményt halottam róla.

A sarkad fájhat szintén a lúdtalptól,de sarkantyúd is lehet. Nekem ez okozta.Röntgennel meg tudják állapítani.S ha az van,akkor nagyon fontos,h puhán,ruganyos talpon járj.A balerina vagy más,teljesen lapos cipő,ami még a lábadat sem tartja,ilyenkor tilos.

7. júliusi (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2017. okt. 15. 12:06
Szia,miert hanyas a labad? Az enyem is kicsi,36 os,de van amibol 37 es kell.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Júliusi)
2017. okt. 15. 12:04

Nekem boka és térdcsizmám van.

Én nagyon szeretem, órákat lehet benne sétálni.

Azt mondják, hogy viszont vigyázni kell bizonyos gerincbántalmaknál. Ez anno, az MBT szaküzletben hallottam. Rendelőkben sok orvos, masszőr stb használja, akiknek többet kell állni.

Az én csizmáim, nem gyógytermékek, NEXT a márkájuk.

5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Júliusi)
2017. okt. 15. 12:01

Szia! Én nemrég vettem féláras akcióban, magas szárú tornacipő változatot, mert abban még nem baj, hogy nagy rám a legkisebb méret.

Nem éreztem nagy különbséget. A tanácsnak megfelelően itthon hordtam egy-két napon át, de nem akartam hanyatt esni benne.

Lépcsőn járáskor azért figyelnem kell, de szívesen hordom, mert kényelmes. Kevésbé hamar fáradok el benne. Lényegében hasonló, ha az edzőcipőmbe teszek betétet.

4. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - Júliusi)
2017. okt. 15. 12:01

Meg kell benne tanulni járni az tény,de megéri.

Először olyan 5 körül kinaiba vettem kipróbálni,az is jó volt,1évig bírta,utána neten rendeltük azt hiszem 11900-ért volt akciósan.Szét kell nézni:)

3. júliusi (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2017. okt. 15. 11:42

Te hol,rs mennyiert vetted?

A derekam sok jaras utan szokott fajni,ill.a sarkam is.En emiatt szeretnem kiprobalni.Csak az tart vissza,hogy marha draga,esnem biztos,hogy megtudnam szokni benne a jarast

Par velemenyt olvastam,van aki azt irja,olyan erzese van benne,mintha hanyatt akarna esni...

2017. okt. 15. 11:23

Szia!

4gerincsérb műtétem volt,plusz van sérvem,én vettem gördülő cipőt,segített kiegyenesedve menni,és mem fájtam.;)

Itthonra gördülő papucsot vettem,nekem beváltak ezek a termékek,szeretem őket:)

2017. okt. 15. 09:57
Milyen panaszok esetén használ a gördülő talpú cipő, és mennyire vált be, megérte megvenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook