Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől hullik a hajam ennyire? fórum

Mitől hullik a hajam ennyire? (tudásbázis kérdés)


2017. okt. 18. 12:07
Nekem egy gyulladásos ízületi gond miatt hullik rettenetes mértékben. Nem is gondoltam, h ez is amiatt van, míg a fodrászom nem említette. Így utólag belegondolva, tényleg, akkor kezdett ennyire hullani, amikor a vállam is elkezdett igazán fájni. Érdemes tényleg labort kérni, gyulladást keresni. Még azt mondták, fogciszta is csinál ilyet (az is egy gyulladásos góc), de azt egy panoráma röntgen nálam kizárta. Most egy gyulladáscsökkentő kúrán vagyok, remélem, a hajam is reagál majd rá, mert már attól félek, nem marad hajam.
8. 2da60cb871 (válaszként erre: 2. - A7eb88768b)
2017. okt. 18. 09:27
Vizsgáltasd meg a pajzsmirigyedet.
2017. okt. 16. 10:41

Vashiany csinalhat ilyen brutal hajhullast.

Mar volt akinek adtam otletet, mert en kuzdottem mar szinte kopasz foltokkal es kulfoldon laktam akkor. Ott raktak rendbe...azota tobb hajam van mint elotte. Ami fontos h barmi vitamint kezdesz szedni vagi sampont hasznalni attol ne varj par alkalom utan csodat. Nem egy gyors folyamat. Mindenkepp honapokig tart leallitani a hullast hiaba a vitamin, ami mar elhalt az meg a honapok alatt ki fog hullani sajnos. De mindenkepp jarj a vegere mert a tested igy jelez h valami nem stimmel.

6. povery (válaszként erre: 4. - A7eb88768b)
2017. okt. 15. 12:11
Ok. Akkor lődd ki a többit is.Háziorvos beutal vérvételre.Kérd,h TSH-t is nézzenek a pajzsmirigy miatt.
2017. okt. 15. 08:56
Gyógyszertárban Plantúr sanpont és hajapolót vettem. A kúrát most kezdem el. Remélem hatásos lesz.
2017. okt. 14. 20:39
Semmilyen gyógyszert nem szedek,az kilőve.
2017. okt. 14. 20:38
Ősszel mindenkinek több haja hullik. De lehet vashiány,gyógyszer mellékhatás és pajzsmirigy működési zavar.És biztosan még más ok is.Majd mások írnak ilyeneket gondolom:)))
2017. okt. 14. 20:29

Hajmosásnál egy maréknyi hajam kijön,valamennyi mindig szokott ilyenkor,de most szerintem több mint kéne.

Elég ijesztő,szerintem igy nem hulott még.

Vettem a dm-ben hajvitamint azt elkezdtem szedni.

Nem tudom hogy ez lényeges lehet e,de pár héttel ezelőtt ricinus olajjal bepakoltam mintha azóta hullana ennyire.

Hajbőr megfázásától esetleg?

Lehet ilyen?

2017. okt. 14. 20:28
Hajhullás?Ez normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook