Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mi történt a mosógéppel?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Ház, lakás, kert

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

20. Justlisten2017-10-17 10:45
Szerintem se...
(válasz spann 19. hozzászólására)

19. spann2017-10-16 20:04
Égett kábelszag?
Ajjaj! Ez már szakemberért kiált. Ne buheráljátok otthon, mert még megcsap benneteket az áram.
(válasz Justlisten 18. hozzászólására)

18. Justlisten2017-10-16 11:28
Lent találtunk egy szürőt az okè, kifolyot is megnèzzük akkor mèg, csak már fèlek elindítani az ègett kábelszag miatt...asszem innet szerelőre kell biznunk...
(válasz Channa* 17. hozzászólására)

17. Channa*2017-10-15 16:47
Én a kifolyóról beszélek. Szerintem ott van gond, meg a szűrűnél...
(válasz Justlisten 15. hozzászólására)

16. Justlisten2017-10-15 16:04
Köszi, megpróbálom...:)
(válasz zebracsikó 14. hozzászólására)

15. Justlisten2017-10-15 16:03
Ma megneztük, a víz befolyik, szürő okè, de majd mikor akartuk índítani bizzenès ès nm indul, levette párom az elejèt bent enyhèbb de határozottan ègett kábel szag...de nm látszik, hogy hól...:/

14. zebracsikó2017-10-15 13:14
ez egy AEG gép

írj a szervíznek, Magyarországon is van hálózatuk
(válasz Justlisten 12. hozzászólására)

13. Channa*2017-10-15 10:51
Na, megnézted?
eszembe jutott, hogy egyszer egy új ruhán rajta maradt egy 2x2 cm-es átlátszó fólia, ami mosás közben leázott és a szűrőbe feltapadt, ez a szűrő tisztításakor is láthatatlan volt számunkra, így körbeforgott a programkapcsoló és szerelót hívtunk, ő találta meg, egy másik alkalommal meg egy 20-as került a szűrőbe, ami szintén eltakarta a szűrőnél a kifolyót, ezt mi is megtaláltuk. Nem rég a jelenlegi gépemmel meg rongyszőnyegeket mostam és annyi szösz jött ki belőlük, hogy a szűrő tele lett szinte, ekkor szinte ezt csinálta a gépem a kezdő kerregés után.

Tehát, én szinte biztos vagyok benne, hogy egy szűrő tisztítás megoldja, ha még sem, akkor még a kifolyócső kimosása is segíthet.
(válasz Justlisten 11. hozzászólására)

12. Justlisten2017-10-14 22:18
Sajnos nem nagyon van akit szerintem, ez egy használt gèp nèmetből hozták át...de azthiszem a boltba ahol vettük csak lesz vmi ötletük...
(válasz spann 8. hozzászólására)

11. Justlisten2017-10-14 22:15
holnap megprobáljuk azokat kitisztítani..hátha megoldja.
(válasz Channa* 9. hozzászólására)

10. Justlisten2017-10-14 22:14
oko lavamat 60600.
Ez egy nemet gep...

9. Channa*2017-10-14 20:10
Milyen géped van?
Az intesitem akkor csinálta ezt, amikor eldugult a kinyomocső vagy a szűrő.

8. spann2017-10-14 19:42
Egyébként megpróbálhatod felhívni a márkaszervizt, max. látatlanban nem mondanak semmit. Ill. azt, hogy majd megy a szerelő és megnézi.

7. spann2017-10-14 19:40
Nekem akkor szokott villogni az indítógomb, ha szüneteltetem a mosást, tehát ha hosszan benyomtam (4 mp). Akkor lehet még bepakolni, ha valami kimaradt. Utána 1 gombnyomásra folytatja a programot. Candy.

6. Justlisten2017-10-14 17:51
Köszi.
(válasz E-gon 5. hozzászólására)

5. E-gon2017-10-14 17:45
Áramtalanítsd, majd egy idő múlva próbáld újra bekapcsolni.
Nézd meg a típusát, keress a neten fórumokon rá, talán ott már találkoztak a hibával, vagy találsz egy kézikönyvet, ami segíthet.

Sok szerencsét!
(válasz Justlisten 2. hozzászólására)

4. Justlisten2017-10-14 17:39
Sajnos nem igazán fog senki segíteni, mert ezt használtan vettük pár éve...Max ott a szerelőknek Hétfőn elmondom...de félek ennek annyi...Akkorát kattant víz behuzás elött...
(válasz Enissa 3. hozzászólására)

3. Enissa2017-10-14 17:36
Lehet a manővered nélkül is tönkre ment volna.

Van olyan típus, hogy kérhetsz telefonos segítséget a gépedhez. Beolvassa a telefon a hibakódot.

A kattanás miatt én arra gondolok, hogy lehet valami megszakadt benne,
(válasz Justlisten 2. hozzászólására)

2. Justlisten2017-10-14 17:30
Magától körbe fordul a program gomb.
Most már se az indító gombot, sem a centrifuga gombot nem tudom benyomni.
Vízet se huz.

Így történt: elindítottam, de eszmbe jutott, hogy valamit kifelejtettem a vízet még nem húzta be, így
gyorsan kikapcsoltam, kinyítottam az ajtót (szó nélkűl hagyta), beraktam amit kellett, elindítóttam...kezdte húzni
a vízet hangosan kattant egyet s azzal megállt. Neki állt centrifugázni, pár másodperc alatt lejárt neki az egy órás program
s kezdte előről majd megint lejárt neki pár másodperc alatt...
Kikapcsoltam. Kihuztam, de semmi...
Most már ha índítanám nem tudom benyomni a bekapcsolo gombot, villog, centrifuga gomb se megy...
Akkor ennek annyi ?
Én nem értek hozzá, de mondjuk kiakadt az elektronikája ?
Jártatok ehhez hasonlóan ?

1. Justlisten2017-10-14 17:30
Akkor ez most elromlott? Mosogép indíto gombja villog.