Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi történt a mosógéppel? fórum

Mi történt a mosógéppel? (tudásbázis kérdés)


20. Justlisten (válaszként erre: 19. - Spann)
2017. okt. 17. 10:45
Szerintem se...
19. spann (válaszként erre: 18. - Justlisten)
2017. okt. 16. 20:04

Égett kábelszag?

Ajjaj! Ez már szakemberért kiált. Ne buheráljátok otthon, mert még megcsap benneteket az áram.

18. Justlisten (válaszként erre: 17. - Channa*)
2017. okt. 16. 11:28
Lent találtunk egy szürőt az okè, kifolyot is megnèzzük akkor mèg, csak már fèlek elindítani az ègett kábelszag miatt...asszem innet szerelőre kell biznunk...
17. Channa* (válaszként erre: 15. - Justlisten)
2017. okt. 15. 16:47
Én a kifolyóról beszélek. Szerintem ott van gond, meg a szűrűnél...
16. Justlisten (válaszként erre: 14. - Zebracsikó)
2017. okt. 15. 16:04
Köszi, megpróbálom...:)
2017. okt. 15. 16:03
Ma megneztük, a víz befolyik, szürő okè, de majd mikor akartuk índítani bizzenès ès nm indul, levette párom az elejèt bent enyhèbb de határozottan ègett kábel szag...de nm látszik, hogy hól...:/
14. zebracsikó (válaszként erre: 12. - Justlisten)
2017. okt. 15. 13:14

ez egy AEG gép


írj a szervíznek, Magyarországon is van hálózatuk

13. Channa* (válaszként erre: 11. - Justlisten)
2017. okt. 15. 10:51

Na, megnézted?

eszembe jutott, hogy egyszer egy új ruhán rajta maradt egy 2x2 cm-es átlátszó fólia, ami mosás közben leázott és a szűrőbe feltapadt, ez a szűrő tisztításakor is láthatatlan volt számunkra, így körbeforgott a programkapcsoló és szerelót hívtunk, ő találta meg, egy másik alkalommal meg egy 20-as került a szűrőbe, ami szintén eltakarta a szűrőnél a kifolyót, ezt mi is megtaláltuk. Nem rég a jelenlegi gépemmel meg rongyszőnyegeket mostam és annyi szösz jött ki belőlük, hogy a szűrő tele lett szinte, ekkor szinte ezt csinálta a gépem a kezdő kerregés után.


Tehát, én szinte biztos vagyok benne, hogy egy szűrő tisztítás megoldja, ha még sem, akkor még a kifolyócső kimosása is segíthet.

12. Justlisten (válaszként erre: 8. - Spann)
2017. okt. 14. 22:18
Sajnos nem nagyon van akit szerintem, ez egy használt gèp nèmetből hozták át...de azthiszem a boltba ahol vettük csak lesz vmi ötletük...
11. Justlisten (válaszként erre: 9. - Channa*)
2017. okt. 14. 22:15
holnap megprobáljuk azokat kitisztítani..hátha megoldja.
2017. okt. 14. 22:14

oko lavamat 60600.

Ez egy nemet gep...

2017. okt. 14. 20:10

Milyen géped van?

Az intesitem akkor csinálta ezt, amikor eldugult a kinyomocső vagy a szűrő.

2017. okt. 14. 19:42
Egyébként megpróbálhatod felhívni a márkaszervizt, max. látatlanban nem mondanak semmit. Ill. azt, hogy majd megy a szerelő és megnézi.
2017. okt. 14. 19:40
Nekem akkor szokott villogni az indítógomb, ha szüneteltetem a mosást, tehát ha hosszan benyomtam (4 mp). Akkor lehet még bepakolni, ha valami kimaradt. Utána 1 gombnyomásra folytatja a programot. Candy.
6. Justlisten (válaszként erre: 5. - A03dd05915)
2017. okt. 14. 17:51
Köszi.
5. a03dd05915 (válaszként erre: 2. - Justlisten)
2017. okt. 14. 17:45

Áramtalanítsd, majd egy idő múlva próbáld újra bekapcsolni.

Nézd meg a típusát, keress a neten fórumokon rá, talán ott már találkoztak a hibával, vagy találsz egy kézikönyvet, ami segíthet.


Sok szerencsét!

4. Justlisten (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 14. 17:39
Sajnos nem igazán fog senki segíteni, mert ezt használtan vettük pár éve...Max ott a szerelőknek Hétfőn elmondom...de félek ennek annyi...Akkorát kattant víz behuzás elött...
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Justlisten)
2017. okt. 14. 17:36

Lehet a manővered nélkül is tönkre ment volna.


Van olyan típus, hogy kérhetsz telefonos segítséget a gépedhez. Beolvassa a telefon a hibakódot.


A kattanás miatt én arra gondolok, hogy lehet valami megszakadt benne,

2017. okt. 14. 17:30

Magától körbe fordul a program gomb.

Most már se az indító gombot, sem a centrifuga gombot nem tudom benyomni.

Vízet se huz.


Így történt: elindítottam, de eszmbe jutott, hogy valamit kifelejtettem a vízet még nem húzta be, így

gyorsan kikapcsoltam, kinyítottam az ajtót (szó nélkűl hagyta), beraktam amit kellett, elindítóttam...kezdte húzni

a vízet hangosan kattant egyet s azzal megállt. Neki állt centrifugázni, pár másodperc alatt lejárt neki az egy órás program

s kezdte előről majd megint lejárt neki pár másodperc alatt...

Kikapcsoltam. Kihuztam, de semmi...

Most már ha índítanám nem tudom benyomni a bekapcsolo gombot, villog, centrifuga gomb se megy...

Akkor ennek annyi ?

Én nem értek hozzá, de mondjuk kiakadt az elektronikája ?

Jártatok ehhez hasonlóan ?

2017. okt. 14. 17:30
Akkor ez most elromlott? Mosogép indíto gombja villog.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook