Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Hol lehet még kapni a Naftilong 100 mg kapszulát?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

9. etikat2017-10-31 18:23
Szép estét ! én is azt szedtem, de jelenleg tartósan hiánycikk ! visszamentem a szakorvosomhoz, aki személyre szabottan írt fel másik gyógyszert, ami talán még jobb is , mint a naftilong .
(válasz bagira1 8. hozzászólására)

8. bagira12017-10-30 06:22
Hali!
Tudna valaki segíteni Hol lehet még kapni a Naftilong 100 mg kapszulát?
előre is köszönöm-

7. guipapa2017-10-17 08:20
Én is 100mg Naftilongot szedtem, kedvenc gyógyszertáramban megrendelték és mindig megkaptam.
A szívem és a pénztárcám nehezen viselte. Megpróbáltam a Detralexet, majd a sokkal jobb árú Diozmin+Heszperidin 500 mg-t (JutaVit), használt. Azóta is ezt szedem, nekem bevált.

6. etikat2017-10-14 17:56
:) no, - akkor adok 1 forintot :) igen, gondoltam hogy hozzáértő ad jó tanácsot !!!
(válasz kristo_f 5. hozzászólására)

5. kristo_f2017-10-14 15:31
Gyógyszert , kést nem szabad +köszönni mert akkor nem használ, 1Ft-ot szokás adni ilyenkor :)
És érszűkületes főorvosnő váltott a Cilostazolra, tehát hozzáértő volt
(válasz etikat 4. hozzászólására)

4. etikat2017-10-14 15:03
Nagyon szépen köszönöm a fáradozásod!!! Igen, mindenképpen meg kell keressem a kezelőorvosom, ha ez a gyógyszer ilyen nehezen beszerezhető ! még egyszer hálásan köszönöm !!!
(válasz kristo_f 2. hozzászólására)

3. kristo_f2017-10-14 14:46
[link]
(válasz kristo_f 2. hozzászólására)

2. kristo_f2017-10-14 14:41
Anno végigkutattam a netet, egy helyen találtam csak
Most itt találtam
[link]

Javasolnám megbeszélni a doktorral a Cilostazolt, mert szintén láb érszzűkületre erre váltott
Könnyebben elérhető, vagy ha nincs megrendelik

1. etikat2017-10-14 11:23
Kedves fórumozók ! kérem ha valaki tud segítsen abban hogy tud e olyan gyógyszertárat ahol még kapható a Naftilong 100 mg kapszula. sajnos ez a gyógyszer, a háziorvosom szerint, nem helyettesíthető mással! előre is köszönöm.