Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi update+kalóriaszámlálás fórum

Norbi update+kalóriaszámlálás (beszélgetős fórum)


1 2
2017. okt. 14. 12:07

A mozgás fontosabb. A fogyás 70%-ban a mozgáson, és csak 30%-ban múlik az étkezésen. A N. kaják nem egészségesek.

Ekkora túlsúllyal a R. tornáit meg se próbáld, mert szétbombázza az ízületeidet.


Ne rendelj kaját. Inkább főzz magadnak, abban legalább tudod, mi van! Rengeteg hasznos recept van akár a Pinteresten is, vagy bárhol máshol. Én a netről töltöttem le régebben egy komplett receptkönyvet, ami diétázóknak és cukorbetegeknek szólt. Azt jobban ajánlanám, mint a "mágus" kód-kódexét...😘


Ja, kezdésnek, ha meg tudod oldani, napi 45 perc séta ajánlott ekkora túlsúllyal. Nem komótos sétafika, hanem gyorsgyaloglás. Gyerkőcöket pattintsd fel a bringára, rollerre, és nyomás utánuk.


Sok sikert!

2017. okt. 14. 11:23
Nem felesleges. Ha 1es kódból is degeszre eszed magad,akkor ott vagy hogy sehol,csak a pénzt dobálod kifele az ablakon. Sokan itt rontják el.
2017. okt. 14. 10:53
Update mellett felesleges még kalóriát is számolni. Kövesd a kódokat és menni fog :)
2017. okt. 14. 00:47

Sziasztok


Kerestem aktív Norbi update posztot,de nem találtam

Szeretnék társakat találni,akikkel ugyanazzal a módszerrel próbáljuk leadni magunkról a felesleges kilókat. Jó lenne,olyan emberkékkel megismerkedni,akikkel tudjuk egymásban tartani a lelket a gyengébb napokon is.

Nagyon sok mindent próbáltam,h.sikeresen lefogyjak,de nem volt soha elég erőm.

Imádok enni,és NEM akarok és NEM is fogok koplalni. Azzal csak átmenetileg oldom meg a problémát,hosszútávon nem.


Mos kigondoltam,h.megpróbálom Norbi módszerét követni,de mellette egy bizonyos kalóriát nem lépnék túl. Hétfőre rendeltem is egy ebédet tőlük.


Amit tudni kell rólam,h.világ életembe kövér voltam. 28 éves vagyok, 3gyermek édesanyja. undorodom magamtól. Kb. 130kg társul a 160cmhez..


Röviden ennyi,de remélem hamarosan sokan megismerjük és támogatjuk egymást!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook