Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Lehet szedni Furon tablettát Spiron tablettával együtt? Mik a tapasztalatok?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. ati9822017-10-18 07:51
Szokták felírni a furont más vízhajtóval együtt kombinálva.Pl Verospironnal, vagy Spironnal . Nekem egy ideig 2*1 furont, meg 3*1 verospiront kellett szednem, úgyhogy nem igazán tudtam volna elkerülni, hogy ne szedjem be egyszerre a kettőt. Teljesen más módon működik a kettő hatóanyaga.

7. jsarossy2017-10-17 09:37
Köszönöm a segitséget!
(válasz gizus58 6. hozzászólására)

6. gizus582017-10-16 17:12
Ha ő mondta akkor úgy kell szedni.Biztosan oka van ennek az adagnak. Reggel vedd be a kettőt, Furon+Spiron, meg a káliumot is. A második Furont este, korán, hogy ne éjjel kelljen kijárni sokat.
(válasz jsarossy 5. hozzászólására)

5. jsarossy2017-10-16 17:04
A családorvos irta fel, a Furonból 2x1-et, a Spironból 1x1-et irt fel. Irt Káliumot is. Csak azt nem mondta, hogy egyszerre, reggel, déleben, este? vegyem be, vagy külön-külön.
Köszönöm a segitségeteket, Most felhivtam, és azt mondta, együtt kell szedni?!? Szerintem sem kellene mindkettő, de mit csináljak?

4. gizus582017-10-13 20:20
Ezt sz orvostól kell megkérdezni, ő tudja miért irta fel, és milyen dózisban kell szedni. Ez személyre szabott mindig.

3. szőkelédi2017-10-13 18:52
Szia . A spiron hormoncsökkentő azt tudod ? Még magában is elég lenne , nem a kettö együtt. Milyen dózisban szeded ?

2. gigi>2017-10-13 17:43
Mindkettő vízhajtó. Miért szeded együtt a kettőt? Nem kellene. A furon mellé kell kálium,a spiron mellé nem.
(válasz jsarossy 1. hozzászólására)

1. jsarossy2017-10-13 17:07
Sziasztok? Szed valaki Furon tablettával együtt Spiron tablettát? Köszi a választ Kisenikő