Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy dolgozták fel az SM diagnózist? fórum

Hogy dolgozták fel az SM diagnózist? (tudásbázis kérdés)


6. Regin_a (válaszként erre: 1. - Házikó75)
2017. okt. 13. 22:20

Első ijedelem után olvass utána és ne hagyd el magad

Nézd meg ezt a videót

[link]


aztán ezt

[link]


Jobb egészséget!

2017. okt. 13. 15:14

Nagyon sajnálom.Hogyan derült ki,mik voltak a tünetek?Én 49 éves vagyok, és egyik volt osztálytársam már régóta ebben szenved.Én 30 év óta most láttam először,semmit nem látni rajta...ha nem tudnám hogy beteg, meg se mondanám...jókedvű volt, nemrég ment a lánya férjhez.

Szerintem keress klubot, csoportot, akár itt, akár a facen, ahol tudsz beszélgetni, mégha a neten is.De ha városodban van ilyen közösség, még jobb lenne bejárni beszélgetni..

2017. okt. 13. 13:11

Nagyon sajnálom. :(

Milyen tünetek működnek nálad? A gyógyszer mellé én fiziko- és psczioterápiát ajánlanék.

Nem szabad azért lemondanod emiatt az életről. Ott van a kislányod, érte meg kell tenned mindent, ha magadért nem is tennéd!

2017. okt. 13. 13:09
és a koma
2017. okt. 13. 13:09
Van egy ismerősöm akinek ez a baja. Orvosi segítséggel persze, megállították a súlyosbodását és koma most jól megvan.
2017. okt. 13. 13:00
42 éves nő vagyok, van egy 3 éves kislányom. Most tudtam meg, hogy ez a bajom. Azóta csak túlélek, altatóval alszom, semmi sem érdekel. Segítsetek kérlek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook