Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mit tegyek, ha a Samsung tabletem lefagy?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. Piroska522017-10-12 13:41
nem árt néha visszaállítani a gyári bellításra,igaz mindent újra bekell állítani,de jobb lesz,egy ideig legalább is, az enyém is ezt csinálja

5. babyapocakban2017-10-12 13:31
Ha rendszeresen csinálja, akkor érdemes egy gyári visszaállítást csinálni. Előtte ments le róla mindent és írd fel, milyen alkalmazásokat kell majd újra feltelepítened, mert gyakorlatilag olyan lesz, mint új korában, semmilyen személyes beállításod, fényképed, letöltött programod nem marad meg. Viszont újra gyors lesz, nem fog fagyni, stb. Saját tapasztalat.

4. LadyBird 20152017-10-11 21:54
Ha kivehető az aksi, akkor vedd ki, várj néhány percet, rakd vissza, és indítsd. :)
(válasz bogyoka53 2. hozzászólására)

3. Piroska522017-10-11 21:46
az enyém lefagy kapcsold ki majd újraindul
(válasz bogyoka53 2. hozzászólására)

2. bogyoka532017-10-11 21:43
Mi a teendő ha a Samsung tablettem lefagyott, tudom -e saját magam orvosolni a problémát?

1. bogyoka532017-10-11 21:42
Samsung tabletem lefagyott