Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketyegő bomba vagyok fórum

Ketyegő bomba vagyok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ketyegő bomba vagyok

1 2 3 4 5 6
63. sanyinak (válaszként erre: 59. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 13:41

No hallod ezt egy ilyen nick névvel ki hiszi ezt el?! :) :)


A mozgás ízére pedig rá kell érezni. Én pl. imádom magamat időnként a végletekig kihajtani, a pulzusomat több percen át a maximumon tartani.

62. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 59. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 13:33
Egyre több a nullkalóriás üdítő, szerintem azok mértékkel beleférnek. Sütihez meg ott az édesítőszer vagy olyat is lehet készíteni ami fehérliszt-mentes :) Ami igazán káros, szerintem, az minden ami élesztőt tartalmaz - vagy csak én hízom tőle jobban, nem tudom.
61. Andi.Bobi (válaszként erre: 59. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 13:15

Igen van aki annyit eszik és mégis sovány,vagy nem hízik el.

Igen a sarkantyú nagyon rossz. Reggel nem bírók lábra állni,kaptam már bele kettő injekciót ,a második dupla erős volt,de újra fáj..

60. 124637ff9b (válaszként erre: 33. - Nyafogó)
2017. okt. 11. 13:06

Én kérdeztem még az elején a háziorvost, hogy tud-e a problémádról.

Van kollégám, akinek valami tablettát írt fel az orvosa. 130 kiló körül volt, egy év alatt 40 kilót fogyott, kenyérfélék és cukor elhagyásával, tartja szépen a súlyát már évek óta.

59. Mézes-Krémes (válaszként erre: 57. - Sanyinak)
2017. okt. 11. 12:40

Jaaaj a genetika, na igeeeeeen.


A kezdeteknél nekem azt mondták, hogy van, aki genetikailag mázlista, van, aki nem. Na én az utóbbiba tartozom, a durván szerencsétlenbe. :D Duci vagyok, haladok a kövérség útján előre, és ha én nap mint nap azt eszem, amit kívánok, akkor kövér ember lesz belőlem.


Ezt az igazságot kell megértenem, elfogadnom, és hoznom egy döntést. Kövér leszek, vagy sportolok és mellette szabok magamnak határokat. Lehet választani. Én választottam, és szerintem jól választottam. :)


Viszont sajnos nem ehetek túl sűrűn édességet, cukros dolgokat, az üdítőket teljesen elfelejtettem pl. A kenyérről, krumpról, ne is beszéljünk inkább! Dönteni kell és áldozatot hozni. Ha nekem mindig lenne otthon süti, amit mindig ennék is, akkor már én is 130 kiló lennék, az biztos.

58. Mézes-Krémes (válaszként erre: 55. - Andi.Bobi)
2017. okt. 11. 12:34

Miért, amúgy hány kiló vagy? Vagy ne kérdezzek ilyet, bunkóság? :) Én 168 cm körül mozgok, 86 kilónál kaptam észbe, most olyan 77 körül mozgok kb., de egy ideje már nem centiztem, nem méregettem magamat. Volt egy kis elcsúszás a nyáron, de még legalább egy 10 kiló az, amitől szabadulni szeretnék, és terveim szerint jövő nyárral ez meg is valósul! :)


A sarkantyú az egy nagyon durva dolog, mondjuk arról úgy tudom, hogy nem súly függő a kialakulása.


Jajj igen, az édesség, hát ne is mond... Nekem attól volt a legnehezebb megválni, na meg ugye a ropogós fehérkenyértől. :D Nagyjából fél évig nem ettem semmi ilyesmit, gondolhatod! Ma már azért szoktam heti 1-2 alkalommal "bűnözni", de a rendszeres sport mellett ez szerintem belefér. Ahogy az edzőm mondani szokta, nem karácsonytól szilveszterig hízol el, hanem szilvesztertől karácsonyig. :)


A szülői házból amúgy én se hozok túl jó mintát. Bár senki se kövér, de a mozgás szeretetét nem tanították meg, és hát persze, annyit nasizhattam amennyit akartam, tepsinyi sütik, stb. :D


Gyümölcsöt azt pl. sokkal többet eszek az életmódváltás óta, mint előtte. Minden délelőtt a tízórai 3 gyümölcs. Abból 1 az még jó is, ha banán. :) De nyáron a dinnyét, vagy bármilyen gyümit is ehettem ilyenkor, csak persze nem mértéktelenül, de magamnak választhatom ki, hogy milyen gyümi legyen.


Én pl. nem tartok olyan nagyon szigorú diétát, az edzőm azt vallja, hogy életszerű, követhető, élhető legyen, ne szenvedjek. Így a sport mellett lassan-lassan, ez a kb. 10 kiló kicsit több mint 1 év alatt kúszott le. Viszont feszesedek, nem lóg a bőr, ésatöbbi.

57. sanyinak (válaszként erre: 55. - Andi.Bobi)
2017. okt. 11. 12:30
Nálunk is van otthon mindig sütemény is (sőt fogyasztjuk is :). Mégsem hízunk. Ez nyilván genetika + sport kérdése is.
56. 10cc61fb5a (válaszként erre: 55. - Andi.Bobi)
2017. okt. 11. 12:25
Gyerek mellett nem is lehet könnyű túlsúllyal. Én addig tudtam fitt maradni, míg a gyerek totyogó volt. Szóval mindenképp ideje lesz változtatni, mert ahogy nő a gyerek, úgy lesz egyre önállóbb, úgy kéri ritkábban a jelenléted, a segítségedet és lehet újra visszalustulni. Ami nem túl jó, főleg, ha van már plusszod.
55. Andi.Bobi (válaszként erre: 52. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 12:04

Igen,és nekem nagyon kell valtoztatnom mert 17 hónapos a kisfiam..

Az a baj,amit a cikkíró is írt,hogy én már a szülői házból hozom a rossz mintát. Mindig volt puding,sütemény,csoki,volt gyümölcs is,főtt étel...de a hangsúly az édességen van..ami nekem nem jó. Gyerek koromban se voltam vékony, de abban szerencsém van hogy formás vagyok. Aztán 20 évesen ha strandra mentem ezer hódoló is akadt..

de most én is tudom baj van,mert fajnak a lábaim, a terhesség,a műtét megviselt...A hasam más lett. Örülök ennek a fórumnak és nem baj néhány bántó szó sem,mert van akinek az kell...

54. Panna.33 (válaszként erre: 33. - Nyafogó)
2017. okt. 11. 11:51

Kedves, hormonszint rendben van?

Hajhullás, szemöldök ritkulás, ízületi fájdalmak, alacsony testhőmérséklet?

53. Mézes-Krémes (válaszként erre: 42. - Nyafogó)
2017. okt. 11. 11:43

A kapszulák mind-mind hülyeség, pénzkidobás! Egy normális életmód, étrend kell, amihez szerintem érdemes szakember segítségét kérned. Perjes Kingát pl. nagyon sztárolják, állítólag nagyon jó!


Én mondjuk nem tőle kaptam étrendet. De napi 5x eszek, szóval nem éhezek, hidd el! :) Annyi az egész, hogy az 5 étkezésem megvan szabva, hogy kb. mikor történjen, és az is, hogy mikor milyen jellegű dolgokat ehetek. De azon túl magam döntöm el, hogy mit kívánok, tehát nincsen tételesen leszabva, hogy egyik nap ezt, másik nap azt. Van szabad kéz. :) Így lesz belőle életmód!

52. Mézes-Krémes (válaszként erre: 46. - Andi.Bobi)
2017. okt. 11. 11:38

Hogyne lehetne szép! Ne viccelj már, úgy látom tökre félre ment az, amit írtam!


Szerintem egy a lényeg, hogy jól érezzed magadat a bőrödben, és akivel vagy, az kívánatosnak találjon, tehát e kettő legyen harmóniában. :) Ha ez a két dolog megvan, akkor kb. szarni rá, hogy ki mit gondol, nem? Azon túl persze, hogy szerintem érdemes ezt azért egészséges keretek között tartani. Szóval lehet valaki husi, duci, érezheti jól magát úgy, és imádhatja őt a párja, de azért jó az, ha azon a szinten tartja magát, hogy még ne menjek az egészsége rovására a dolog, hiszen senkinek nem mindegy, hogy meddig él, stb.

51. 31bc25d879 (válaszként erre: 1. - Nyafogó)
2017. okt. 11. 11:36

Szia!


Tetszett a cikked. Őszinte, világosan látod és felismerted a problémát. Bizony le kell fogynod.

Kívánok neked sok sikert és kitartást. Nem lesz könnyű, de megtudod csinálni.


Jó egészséget!

50. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 46. - Andi.Bobi)
2017. okt. 11. 11:34
Akkor te a szerencsések közé tartozol :) A többség sajnos nem így szedi fel a kilókat, hanem pl a has óriásira dagad úgy, hogy a mell- fenék sehol nincs mellette és sorolhatnám. Az esztétikailag is csúnya. Igazából engem is az alaktalanság zavart amikor rászántam magam a testmozgásra, hogy a kilók leadásán kívül formálódjak is.
2017. okt. 11. 11:33
Bocsi ha félreérthető voltam, a 28-as hozzászólóról gondoltam amit írtam.
48. K-né Zsóka (válaszként erre: 36. - Andi6020)
2017. okt. 11. 11:31
Ehhez én is csatlakoznék, tényleg nagyon empatikus vagy. Tisztában vagy azzal is, hogy a bunkóság és őszinteség között leheletnyi a határ. De te tudod, hogyan kell átlépni...
47. Andi.Bobi (válaszként erre: 46. - Andi.Bobi)
2017. okt. 11. 11:24
Epe műtét,rosszul írtam
46. Andi.Bobi (válaszként erre: 31. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 11:23

Igen,akárhogy is igazad van...tudom én is hogy bajba vagyok a feljött kilokkal,le írtam a történetemet.

Az én férjem így is kíván,szexinek tart,mert hiába a sok kiló egyenletesen van,van derekam,csipőm,formás mellem,fenékig érő göndör hajam,nagy barna szemek,és 44 évesen talán még ráncom sincs...

Ezt csak azért írtam le mert így is lehet valaki szép és tetszhet a másiknak. Ha szidom magam mindig mondja a férjem hagyd abba...

Nekem elé műtétetem is volt a terhesség előtt,a zsirbontás máshogy működik. Van ,hogy egy nap csak kétszer eszek és mégis ez van...

kellett ez ,hogy kiírtam magamból,hogy erőt meritsek az életmód váltáshoz..:))

45. 10cc61fb5a (válaszként erre: 41. - Nyafogó)
2017. okt. 11. 11:19
Lehetsz te egy nagyétkű ember. De ma már millió meg egy "kajapótlékot" lehet kapni update, szafi, diawellness és társai. Lehet enni nyugodtan, nem kell magokon meg salátán élni. Ehhez még erőfeszítés sem kell.
44. nyafogó (válaszként erre: 43. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 11. 11:17

Épp magamba nézek, nem tűnt fel?

Te is nézzél mélyen magadba, hogy hol lehet a hiba, hogy mások alázása kell a napi betevő örömforráshoz. Mert én tudom, hogy hiba van bennem és változni próbálok. És biztos van tévéműsor arról is, ahogy te viselkedsz. Keresd meg és épülj belőle!

43. 10cc61fb5a (válaszként erre: 41. - Nyafogó)
2017. okt. 11. 11:12

Gondold így. szíved joga. ;) De ettől még igaz. És nem ártana ha magadba néznél. Mert ezzel az életmóddal csak a koporsóba lehet menni 10 éven belül.

Egyszer érdemes lenne megnézned egy műsort, az a címe: Véznák kontra Dagik.

Ha nem "nyafognál" már rég tettél volna valamit magadért és a családodért, hogy ne kelljen eltemetniük idő előtt.

42. nyafogó (válaszként erre: 39. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 11:04
Nem mondom, hogy nem próbáltam kapszulákat. De ami bevált, az a szénhidrát megvonása. Norbi és társai. De a leghosszabb időszak, amíg bírtam, fél év volt. Mindig volt valamilyen indok arra, hogy visszatérjek a szokásos táplálkozásra.
41. nyafogó (válaszként erre: 28. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 11. 11:02
Te nem csak gonosz vagy, az ilyen emberek egyszerűen köcsögök. Ez vérbeli bunkóság, élvezed, ha mást alázol. Erről szólt a hozzászólásod.
40. Mézes-Krémes (válaszként erre: 38. - 4331bba7c7)
2017. okt. 11. 10:50
Amúgy remélem én is, hogy nem így van, és rosszul gondolom! :D
39. Mézes-Krémes (válaszként erre: 33. - Nyafogó)
2017. okt. 11. 10:49

Szerintem se fussál, a gyaloglás tökéletes kezdet lenne! :)


Ha a férjed már kövéren szeretett beléd, akkor nem gondolod, hogy esetleg ez tetszik neki?! Merthogy van ilyen is ám! Miért feltételezed azt, hogy ő túlnézett a kinézeteden? Nem lehet, hogy az bejött neki? Ha nem tetszettél volna neki, nem kezd veled, ebben biztos lehetsz! Ő mit mond erről a dologról?


Ahogy olvaslak borzalmasan sok önútálat van benned, és szerintem ez nagyon nagy baj. Ezt az energiát fordíthatnád valóban magadra is, nem gondolod? Szeressed magadat! És változtassál, ha NEKED ez így nem jó.


A fogyózásról annyit, hogy valószínűleg éheztetted magadat, és azért jött vissza később több. Azért kíváncsi lennék hogy milyen diétákat csinálhattál. Nem éhezni, nem fogyózni kell, hanem életmódot váltani. Egy olyat, amit nem x ideig tudsz csak csinálni, hanem életvitelszerűen, egy életen át! Plusz a mozgást az életed részévé kell tenni, először csak sétával, aztán jöhet több is.


Figyelj, a legjobb időpont arra, hogy belevágj, az a most. Most még könnyebb, mint 1-2-5-10 év múlva lenne. Tudom, hogy a változás fájdalmas, de kérdezem én, amiben most vagy, az jó Neked? Nem úgy tűnik az írásodból!

38. 4331bba7c7 (válaszként erre: 37. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 10:47

Remélem nem így van, csak neked rosszak a tapasztalataid.

Nem tudom elképzelni az életem párjáról, főleg a felsorolt dolgok mellett.

37. Mézes-Krémes (válaszként erre: 34. - 96e4cb8ca7)
2017. okt. 11. 10:40

Háááááát, ha már a pasiknál tartunk, elég rossz a véleményem róluk, és igen, azt gondolom, hogy túlnyomó részt előbb vagy utóbb akkor is félre mennek, ha az a párjuk maximálisan figyel magára, megtesz mindent. Itt most nem a külsőségekre gondolok, vagyis nem csak arra. Hiába vagy te csinos, igényes, kedves, házias, megértő, szexi, ésatöbbi, sok esetben még akkor is nehéz, vagy még az is kevés... Sajnos!


Igazad van, a külső az önmagában édes kevés, szerintem is, ez ennél sokkal-sokkal összetettebb dolog, ezt én is így gondolom.

36. andi6020 (válaszként erre: 28. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 11. 10:30
Dehogy vagy gonosz. Ne ostorozd magad. A vak is látja, hogy te egy mérhetetlenül empatikus ember vagy, akinek mindig, mindenkihez van egy kedves szava, esetleg építő, kedvesen megfogalmazott kritikája.
35. 4331bba7c7 (válaszként erre: 33. - Nyafogó)
2017. okt. 11. 10:25
Csinálj nagy ablakot! 🌈
34. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 31. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 10:24
Ennyi erővel a bombázókat is megcsalja a párjuk, csak külsővel nem lehet senkit megtartani. Nem azt mondom, hogy a férjnek kötelező a mártírszerep, sőt, lehet, hogy finoman már utalt rá, hogy fogynia kellene a cikkírónak, viszont ha ez tényleg egy tartalmas, szerető kapcsolat, akkor elsősorban azért szól a férj, mert nem akarja korán elveszíteni a gyerekei anyját, a Társát, nem csak azért mert azt neheményezi, hogy nem karcsú az asszony. Egyébként a fitneszmodell alkat se sokaknak jön be, de a túlságosan kövér sem, ebben igazad van. Valószínűleg úgy vannak beállítva a pasik, hogy ösztönösen taszítsa őket mind a két szélsőség.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook