Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ketyegő bomba vagyok fórum

Ketyegő bomba vagyok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ketyegő bomba vagyok

1 2 3 4 5 6
93. loch ness (válaszként erre: 20. - Kacsa118)
2017. okt. 12. 13:04
De te már régtől futsz, nem? Az talán kicsit más, ha hozzászokott régebben a szervezeted. De mindegy is, te megúsztad, de ez kb. alap szokott lenni, amit az orvosok/edzők tanácsolnak, hogy nagy túlsúllyal nem szabad futni, mert egy életre tönkremehetnek az ízületei, és a szíve amúgy is nagyon igénybe van véve a túlsúly miatt. Lehet, hogy bírná, de nem érdemes kockáztatni, mert mi van, ha ő is tolókocsiban köt ki? A séta vagy a gyorsgyaloglás pont elég ilyenkor, még lesz rengeteg ideje futni.
92. michelle.r (válaszként erre: 78. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 12. 09:51
testszerviz.hu, ezt az oldalt ismered? Loptam onnan néhány nagyon klassz dolgot.
91. 61e75fb84c (válaszként erre: 44. - Nyafogó)
2017. okt. 12. 09:08
Ez a baj, a probalok szo...mi lenne ha egyszeruen elkezdened? Nem fog egy hozzaszolastol sem megjonni az ihlet ra csak ha felallsz vegre es elkezded el felhagysz az onsajnalattal. Bocsi de nalam csak ez valt be!
90. syria (válaszként erre: 26. - Tavasz007)
2017. okt. 12. 06:31

Azért érzed, mert nem nézed meg, kik írták a cikkeket. Minden cikkírónak van adatlapja, tehát láthatod: nem ugyanaz a személy írja.

S az író nyilván igyekszik átgondoltan, szépen fogalmazni, megtisztelve ezzel az olvasókat. :)

2017. okt. 11. 18:25

Nem kell menned orvoshoz, pszihológushoz ilyen-olyan tanácsadóhoz, ha regisztrálsz a kalóriabázis.hu oldalon. Hihetetlenül jó !

Olvass ott el mindent, és tégy úgy , ahogy ott leírják. A rendkívül jó és segítőkész sorstársak mindenben segítenek a fórumon. Sok az ösztönzés, senkit nem bántanak. A rendszer kiszámol mindent amire szükséged van. A lényeg, hogy bármit ehetsz a kalória kereteden belül, így a hosszú fogyókúra, de inkább életmódváltás nem lesz egyhangú és nehéz. Sok sikert és kitartást kívánok. A többi rajtad múlik !

2017. okt. 11. 16:51
Kedves Bomba! Van segitség ha elfogadod tudok segiteni nem csak a testednek de a lelkednek is! Még fiatal vagy elötted a boldog élet! Van szamodra jo megoldás írj ha erdekel. Szép es vidám napot kívanok!
2017. okt. 11. 16:36
Szia és eddig mit probáltál ki? Volt eredmenye vagy siker elmenyed?
86. Andi.Bobi (válaszként erre: 84. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 15:39
Kipróbálom köszi!
85. 10cc61fb5a (válaszként erre: 83. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 15:28

Hihii azzal a krumpli porral én is így vagyok.

Aha, karlábét megfozom jo sokáig, utána át kell törni és izesiteni. A levét érdemes elönteni áttörés után mert az sok neki.

84. Mézes-Krémes (válaszként erre: 82. - Andi.Bobi)
2017. okt. 11. 15:02

Andi, ha szereted a karfiolt, azt is érdemes kipróbálni, mert szerintem bazi finom, én imádom! Karfiol megfőz, víz leönt. Én pici vajat szoktam tenni hozzá, egy tojást, pici tejszínt, sót, és úgy pépesítem, és imádom, isteni! Brokkolival is próbáltam legutóbb, az se volt rossz, de karfiollal finomabb.


A krumplipüré is sokkal krémesebb lesz amúgy, ha egy dojást dobz hozzá pépesítés előtt, de ez elhagyható dolog, sokan félnek a nyers tojástól.

83. Mézes-Krémes (válaszként erre: 79. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 11. 14:59

Hát, én rizst se szoktam enni. :D Szóval kilőve. Nem tudom a krumpli püré por mit tartalmazhat, de nem hangzik mondjuk jól.

Karalábé pürét hogy készíted? Úgy, mint a krumplit, csak karalábéval?

82. Andi.Bobi (válaszként erre: 79. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 11. 14:57

Jó ötlet kipróbálom majd a rizsszem tésztát.

Meg a karalábé pürét..

2017. okt. 11. 14:54
Ilyen zabpehely lisztből csináltam már nokedlit is,mégis lassú felszivodású szénhidrát.
80. Andi.Bobi (válaszként erre: 76. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 11. 14:52
Piskótát már sütöttem zabpehelyből. Van egy darálom avval szinte lisztté darálom. Cukrot az tettem bele,avval kell a tojás sárgáját habbá verni. Finom lett..
79. 10cc61fb5a (válaszként erre: 78. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 14:48

Erre ott az update rizszsem tészta szinte olyan mint a rizs. És a krumpli pure por bár erre én nem adnék egy garast sem.

Nekem még a karalabe pure jön be.

78. Mézes-Krémes (válaszként erre: 76. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 11. 14:27

Na, cukormentes csokit kaptam a kollégámtól, hát nem lettem tőle boldogabb. :D Rossz nem volt, de jó se. Nekem legalábbis.


Nekem a krumplipüré helyettesítésére pl. a karfiolpüré nagyon bejött. De mostanság kezdem nagyon egysíkúnak érezni a köreteket... Jó lenne valami olyan köret, ami helyettesíti ezeket, de valami mááás, mármint nem nyers zödlség, vagy savanyúság, vagy sültzöldség.

77. Mézes-Krémes (válaszként erre: 75. - Andi.Bobi)
2017. okt. 11. 14:24

Update1 vaníliásat kóstoltam már régebben, hát az tényleg nagyon finom volt!


Az a baj, hogy én nem vagyok az édesítő híve, annyira kiérzem mindenben az ízét. Plusz az edzőm is azt mondta, hogy igazság szerint az sem egészséges, bár ezzel kapcsolatban viták vannak. Én inkább úgy vagyok vele, hogy kerülöm, és engedek magamnak heti 1 napot, amikor édességet eszek. Tudom, ezt se kéne... Amikor elkezdtem, akkor ha jól emlékszem 3-4 hónapig semmilyen cukrot nem vittem be!

76. 10cc61fb5a (válaszként erre: 70. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 14:23
Igen én elég sokszor helyettesítek. sokat használom az update termékeket, mint az édességeket (bevallom nekem ízlenek is) sőt a mogyorókrémet is. Ha nagyritkán csokit akarok enni, akkor a Wawel márkájút választom, cukormentes. Ha néha sütök sütit, abba édesítőt teszek és megpróbálom a lisztet is helyettesíteni (zabkorpával, darált magokkal)
75. Andi.Bobi (válaszként erre: 73. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 14:20
Mi pudingot vettünk,meg túró rudit. Azok jók,és egyes kis ,tehát éjjel is ettem és fogytam. Jó ,hogy így beszélgetünk ,mert egyre jobban szánom rá magam a változásra.
74. Andi.Bobi (válaszként erre: 71. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 14:16
Ez az:)))
73. Mézes-Krémes (válaszként erre: 72. - Andi.Bobi)
2017. okt. 11. 14:16
Amúgy a norbi cuccok finomak?
72. Andi.Bobi (válaszként erre: 69. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 11. 14:15

Igen tudom ismerem őket...azt hiszem a következő bevásárlásnál sopronban veszek jó sokat:))

A Norbival fogytán húsz kilót,most már tíz évvel ezelőtt volt..Meg van az összes könyve,van cd is négy féle tornával. Csak így hogy fáj a sarkantyum az nem megy most.

71. Mézes-Krémes (válaszként erre: 68. - Andi.Bobi)
2017. okt. 11. 14:14
Nem tudom, hogy mi van egy null kallóriás üdítőben, de lefogadom, hogy nem nullkalória! Akkor inkább iszom az üres vizet, és betolok mellé egy palacsintát, ha már élvezetekre vágyom. :D
70. Mézes-Krémes (válaszként erre: 69. - 10cc61fb5a)
2017. okt. 11. 14:12

Hangoska, én szívesen vennék 1-2 ötlet tippet, mert látom az alternatívákkal sokat foglalkozol.


Velem amúgy többnyire az a gebasz, hogy amit próbálgattam, mint alternatíva az édességre, hát, az nem jön be, maradjunk annyiban. Legyünk őszinték, hogy azért az nem olyan. Ezért úgy vagyok vele, hogy inkább egyáltalán nem eszek semmiféle édességet, még édesítőt se, egyáltalán nem! Aztán időnként elszáll az agyam, és tolom befelé például a nutellás palacsintát.... :D

69. 10cc61fb5a (válaszként erre: 68. - Andi.Bobi)
2017. okt. 11. 14:05
Ma már péksütire is van update megoldás. Sőt túró rudira és csokira is. Nem muszáj megvonni. De nem is muszáj magunkat (felesleges) cukorral tömni. Soha nem lennék képes meginni fél liter cukros üdítőt, mert egyszerűen nem éri meg.
68. Andi.Bobi (válaszként erre: 65. - Mézes-Krémes)
2017. okt. 11. 13:59

Ezek a null kalorias üdítők..én is csak vizet iszok,cukor nélkül kávét tejjel,meg se bírom inni cukorral vagy édesítővel. Sajnos az édesség a péksüti a gyengém.

na meg a mézes krémes!! Juj imádom!

67. Mézes-Krémes (válaszként erre: 63. - Sanyinak)
2017. okt. 11. 13:50

:DDDDD

Szoktam bűnözni. És igen,a mézes-krémes a kedvencem. Legjobb. :D

66. 10cc61fb5a (válaszként erre: 62. - 96e4cb8ca7)
2017. okt. 11. 13:49
Erre reagáltam, hogy szerintem nagyon durva, ha valaki ennyire elhízik. Ahogy írtam, rajtam is van pár kiló plusz. De már idejét se tudom mióta iszom édesítővel a kávét/teát, mióta iszom a lightkólát, mióta nem veszek fehér lisztet, és sok-sok diétás terméket. A 6 éves gyerekem is tudja, hogy a 0%-os jogobella sokkal jobb, mint a sima.
65. Mézes-Krémes (válaszként erre: 62. - 96e4cb8ca7)
2017. okt. 11. 13:49

Nullkalóriás?! Én minden ilyen lónyál-ról le lettem tilva. Amúgy érdemes megnézni pl. egy ízesített ásványvizet, hogy abban pl. mi minden van benne, pheeejj. És akkor csak egy vizet ittál. Én azt mondom, hogy a sima tiszta víz elég a testnek, más nem kell. Illetve még teát szoktam inni, de azt is minden nélkül, üresen. Meg kávét, cukor nélkül... Mondjuk az igaz, hogy jó tejesen. :)

Ha esetleg nagyon unom a vizet, akkor facsarok bele citrom levét, de ennyi.


Amúgy érdekes, hogy az elején ezektől is szenvedtem, aztán már több mint egy év távlatából annyira megszoktam azt, hogy cukros dolgokat nem iszom, hogy már meg se bírom inni a cukros kávét, vagy üdítőket! Volt már, hogy rávetettem magamat, és áááááá, fujjjj. Na persze, az édeségekkel nem vagyok ám így! :D


Az élesztő nem tudom, hogy káros-e? Én kizártam a krumplit, tésztát, kenyeret, minden ilyesmit. Helyette teljeskiörlésű kenyeret eszek, meg puffasztott rizst, ilyeneket. Eszek mindenféle húst, fűszerezek is, ahogy kedvem tartja, úgy készítem el, viszont a köret az sültzöldség, saláta, az utóbbi időben már savanyúság is. Vagy pl. karfiol püré, azt nagyon szeretem. :) Ja, és bazi sokszor eszek ebédre rántott húst is. Szóval szerintem azért ez annyira nem ördögtől való.

64. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 61. - Andi.Bobi)
2017. okt. 11. 13:42
Nekem is van olyan kolléanőm aki kb minden reggel a mekiben eszik de tűbe lehet fűzni (mondjuk sportol is minden nap de próbálnám pl én ugyanezt csinálni ... ) Lehet, hogy gyorsabb az anyagcseréje vagy a sport felgyorsítja azt ami amúgy is élénk lenne. És olyan is van aki imád mozogni, sportolni, mégis duci, bár az ő étkezési szokásairól nem sokat tudok.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook