Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valakinek Upc CHELLO BRONZE net-e? fórum

Van valakinek Upc CHELLO BRONZE net-e? (tudásbázis kérdés)

21. csicsi78 (válaszként erre: 20. - Emagdi)
2008. aug. 12. 21:32
hali. hát akkor lehet, hogy most jön a következő, de most már "nyíltan leplezett" korlátozás "bronze" név alatt? és most milyen csomagban vagy? és ott hogy megy a le/fel? megpróbálnám arányosítani bronze-ra.
20. emagdi (válaszként erre: 19. - Csicsi78)
2008. aug. 12. 21:11

szia! amúgy a upc netszolgáltatással nekem sincs gondom. kivéve persze amikor kb másfél éve bevezették ezt a korlátozást. ezt is úgy, hogy néztem, mi a fenétől lassult le ennyire a torrent kliensem, megnéztem mindenféle beállításokat, nem értettem sehogy sem. aztán valami fórumban láttam, hogy "gyárilag" vannak letiltva. amúgy persze, nem legális jogvédett anyagokat letölteni p2p-es helyekről, de: ezentúl én a magán anyagaimat (pl saját fotók videók) sem tudom így rendesen megosztani, mert ugye azokat is korlátozzák.

egyéb helyekről amiket nem tiltottak (még) le (pl rapidshare) jól megy a letöltés.

19. csicsi78 (válaszként erre: 18. - Emagdi)
2008. aug. 12. 21:05

én még csak egy éve vagyok upc-nél, nekem alapból max 150/32 volt a p2p az 1024/256 max mellett.

a nagyobb csomagokról eddig csak jó véleménnyel találkoztam. o: és ott a minimál/célérték többszörösére is nőtt az 1évvel ezelöttihez. csak gondolom többeknek van kis csomagja, és a sok kicsi többet ront a hálózaton, ezért azokat zúzzák le. és minekután már orrvérzésig büntette a GVH a upc-t, így most már "tájékoztatja" a fogyasztóit, igaz, a 22-es csapdáját kínálva nekik a bronze esetében. de akkor ezek szerint a nagyobb sávnál sem rózsásabb a helyzet? o:

mert ugyi az senkit nem érdekel, hogy a 10Kbyte-os honlap 1mp vagy 0,5mp alatt jön-e le. letöltésnél a p2p az irányadó!

más szolgáltató tekintetében a digit találtam isteníteni. és az ajánlatuk 10pontos is upc-hez képest. ha kinézek az ablakomon, akkor látom is, hogy a szemközti szomszédnak fülig ér a szája. csak a kábel idáig már nem lóg el...):

és másé sem...)):

így marad a körömrágás. minimum avagy bronze? ))): mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez a bronze nem csillog, inkább "BARNA" és beterítheti magát vele az ember 1-2 évre. :D

18. emagdi (válaszként erre: 17. - Csicsi78)
2008. aug. 12. 19:41

szia!

nekem nagyobb csomagom van, de gyakorlatilag siralmas a p2p használat, amióta a upc ilyn rendesen lekorlátozta, én gyakorlatilag már nem is használom, mert évezredekbe telik megszerezni egy nagyobb filet:(( pedig korábban nagyon hasított.

szóval ez azért nagy hátrány a upc-nél. (ha jól tudom más szolgáltatók nem korlátozták le ennyire)

2008. aug. 12. 18:55
én is dillemázok a bronze-on. nekem most minimum van, és a UPC-nek meg szép mézes reklámja a MAXIMÁLIS sávszélességről. Ami persze nem érvényesül p2p, ftp le/feltöltéseknél. Ezen esetkben az ASZF-ben elrejtett minimál és célértékek az irányadóak. Ami chello-bronze vonatkozásában annyit tesz, hogy a letöltési célérték 512KBit/d-ről 384KBit/s-re "nőtt"... van-é valakinek ezirányú tapasztalata? Hogy megy a p2p le/feltöltés bronze-nál?
16. lébenkanál (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2008. jún. 5. 17:41

Na, azért nem ilyen jó a helyzet!

Harmadik napja, hogy délutánonként se TV, se telefon, se internet nincs nálam. Órákig szünetelt a UPC szolgáltatása és mivel mindhárom kábelen jön hozzám, még be sem tudtam jelenteni az ingyenes számon.

15. Lili25 (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2008. máj. 28. 22:08
Ja ÉRTEM
2008. máj. 28. 22:05
Köszönöm szépen a választ hát még azért körbe nézek mik közül lehet választani, de eddig ez bizonyult jobbnak.
13. emagdi (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2008. máj. 28. 22:05
ami azért nem minden szolgáltatóról mondható el... (ahogy hallottam másoktól)
12. emagdi (válaszként erre: 11. - Lili25)
2008. máj. 28. 22:04

mondom, hogy NEM szokott lenni hálózatkimaradás:))

ez azt jelenti, hogy NEM szokott "elmenni" a net.

kb 7 éve van ez az előfizetésem, ezalatt az idő alatt talán kétszer volt, hogy a upc hibájából nem tudtam csatlakozni az internetre. (persze azért általában napközben nem szoktam volt itthon lenni)

11. Lili25
2008. máj. 28. 22:02
Hogy érted hogy nem igazán szokott hálozat kimaradás lenni? Elszokott menni a net? Ha igen mennyi időre? Pár perc?
10. emagdi (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2008. máj. 28. 22:00
közben megnéztem a upc honlapon, az ára alapján chello gold-om van, de a mért teljesítmények nem hozzák a csomagban leírtakat... persze tudom, azok maximális le és feltöltési sebességek, de ezek szerint a gyakorlatban ennek kb a fele valósul meg.
2008. máj. 28. 21:59
Szoktál filmet letölteni?
2008. máj. 28. 21:57

nekem is chello van, de fogalmam sincs, hogy milyen "színű". azt sem tudom milyen sávszélességet ígértek (mert ezt állandóan változtatják), de a speedtest szerint lefelé 10.000kbps, felfelé 900kbps-ot mindig hoz amikor mérem.

normálisan lehet vele internetezni, nem igazán szokott hálózatkimaradás lenni.

2008. máj. 28. 21:54
Datatrans és nagyon nem tetszik.
2008. máj. 28. 21:52
:)neked milyen van?
2008. máj. 28. 21:51
Na pont ezt akartam kérdezni én is:)
2008. máj. 28. 21:49
Azt szeretném csak megkérdezni, hogy jó-e. Nincs-e vele gond , mert mi most szeretnénk váltani, mert ez ami van nagyon lassú.
2008. máj. 28. 19:22
nekünk chello gold van
2008. máj. 28. 17:06
nekem chello van, és ha jól emlékszem akkor bronz
2008. máj. 28. 16:49
Van valakinek Upc CHELLO BRONZE net-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook