Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Házi készítésű receptkönyv fórum

Házi készítésű receptkönyv (beszélgetős fórum)


11. Guruljka (válaszként erre: 9. - Alexxa)
2017. okt. 7. 21:43

Miért nem tudod lementeni?

Word-be másolod, és törlöd, amit nem akarsz oda.

2017. okt. 7. 15:17

Én képes recepteket is elmentek word-be. Ha akarnám, kinyomtathatnám.

Arra is szoktam figyelni, hogy meglegyen, honnan való a recept.

Lehet betűtípust választani, képeket beilleszteni, bármit. Aztán ki lehet nyomtatni, spiráloztatni.


Ha van rá mód, gondolkoznék a lamináláson, mert a konyhában tartósabb.

2017. okt. 7. 10:41
Köszi mindenkinek! Igazából csak az összeállítását gondoltam online vagy máshogy utána már kinyomtatni meg köttetni az nem baj ha pénzes csak én szerettem volna összeállítani képeket úgy rakni stb. Van egy oldal a családi receptkönyvkészítés, olyasmire gondoltam csak azt nem tudom rendesen lementeni mert vannak benne ikonok és az hülyén nézne ki kinyomtatva. A crewe-be meg bele tesznek egy tiltó jelet hogy ne lehessen lementeni :) A scrapbooking technika jónak tűnik csak olyan dolgokat hol lehet beszerezni?
2017. okt. 7. 09:43

[link]


A keverd-kavard Villám menük van meg, kis szines kartonok, egyik oldalukon a recept, a másikon a fotó... és az egész spirálozva.


Ha ilyen formátumban összerakod a gépedben az anyagot, pendraivra mented és elviszed egy olyan helyre, ahol színesben nyomtatják, a fedőborítót keményebb kartonból, és spirálozzák...

Persze ingyen ők sem dolgoznak.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Alexxa)
2017. okt. 6. 20:14

Amit belinkeltem neked, ott tanácsolják ezt, és 1000-5000 Ft összegről írnak.

Érdemes az ilyet könyv formába köttetni, hogy tartós és egyben minőségi is legyen. Ha szakdolgozat-kötőkhöz fordulsz ez ügyben, nem lesz vészes az ára sem. Az, hogy mennyi lesz a vége, attól függ, mennyire választasz extra külsőt neki és persze lehet cifrázni rendesen. De tekintve, hogy spórolós ajándék és úgyis a tartalma az, ami igazán könnyeket fog csalni a szemébe az ifjú párnak, nem kell túlzásba esni.

2017. okt. 6. 20:04

Köszönöm szépen :D Igen a cewe-t én is néztem de elég húzós az ára pláne hogy ez nem egy vastag receptkönyv lenne :)

Kinyomtatásra én is gondoltam de az úgy nem csúnya ha a kinyomtatott lapokat beragasztom egy füzetbe?

5. Remoni (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2017. okt. 6. 19:52
Csináltam hasonlót pár éve anyunak karácsonyra CEWE fotókönyv szerkesztővel. Családi receptek voltak benne, családi fényképekkel, receptekkel. Jól sikerült, jó minőségű lett nagyon.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2017. okt. 6. 19:41

[link]


itt van egy kreatív szakácskönyv

3. sanyinak (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2017. okt. 6. 19:33
Milyen extra program kéne egy tíz oldalas kiadványhoz?!
2017. okt. 6. 19:25
Képszerkesztéssel szerintem megoldható. A kész oldalakat kinyomtatva lefűzni.
2017. okt. 6. 19:16

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni hogy van-e valamilyen ingyenes program vagy valami amivel meg tudnék szerkeszteni egy kb 10 receptből álló szakácskönyvet képekkel együtt. Nem találok sehol ilyet, vagy pénzes vagy nem lehet használni. Csak egy kis meglepetés ajándékot szerettem volna sehol nem találok semmit :( Vagy máshogy is meg lehetne oldani ezt a saját készítésű könyvet? Vannak tippek hogy lehet kapni kis füzeteket és abba lefűzni de azokra a lapokra nem tudom rányomtatni. Gondoltam kinyomtatnám szinesbe de az meg vékony lap és max csak beragasztani tudnám egy füzetbe úgy meg gáz. Nincs ötletem :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook