Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti is megszakítottatok volna emiatt egy 8 éves barátságot? fórum

Ti is megszakítottatok volna emiatt egy 8 éves barátságot? (beszélgetős fórum)


1 2 3
82. 124637ff9b (válaszként erre: 81. - Gömbi1990)
2017. okt. 8. 07:20

Értem.

Nagyon durva történet.

81. gömbi1990 (válaszként erre: 79. - 124637ff9b)
2017. okt. 7. 17:43
De bemutatkozott pasi nevet mondott
80. gömbi1990 (válaszként erre: 78. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 7. 17:42
Persze azzal semmi gond,hogy a saját neméhez vonzodik valaki de ne verjen át mást!Abba lehet hibáztam ,hogy 3 hónapra mentem el de 200 km volt köztünk és igy sikerült!És barátnak se tartanék ilyet mert agyilag nem százas!Emlékszem a kamerában mutatta milyen fürdönadrágot vett nyára ha elmegyek vele a Balcsira!Elmesélte elvált szóval egy klomplett történet köré épitette ezt az egészset!Olyat halottam,hogy pasi nönek adja ki magát de azt,hogy Nö pasinak csak akkor mikor velem történt!
79. 124637ff9b (válaszként erre: 70. - Gömbi1990)
2017. okt. 7. 17:31

Három hónapon keresztül nem mutatkozott be és te se kérdezted meg a nevét?

3 hónapon keresztül beszélgettél úgy valakivel párkapcsolat céljából, hogy nem szólítottad a nevén?

Az hogy lehet?

78. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 77. - Gömbi1990)
2017. okt. 7. 17:26

Van egy újságíró, vagy fotósnő, aki teljesen pasis hanggal rendelkezik.

Háttal ültem a TV-nek, amikor mondták, hogy ki kap szót. Aztán egy pasi beszélt...gondoltam én, amikor a TV-re néztem egy öltönyös pasit láttam, aki, mint kiderült nőként lett anyakönyvezve.

Sajnálom az ilyeneket, addig, amíg nem élnek vissza vele. Ha párt keresnek jobb lenne, ha nyílt lapokkal indulnának, egy kapcsolatot nem lehet hazugsággal indítani.

Van nőben és férfiben is aki a saját neméhez vonzódik, nincs ezzel gond nálam, amíg nem zaklatnak vele mást.

77. gömbi1990 (válaszként erre: 76. - Csikil4ny)
2017. okt. 7. 15:59
Sms-ben megjegyezte "De a hangomon se hallotad hogy Nö vagyok? :D" Hát nem és még kamerán se látszott!
76. csikil4ny (válaszként erre: 75. - Gömbi1990)
2017. okt. 7. 15:56
Én is jártam úgy, hogy ránézésre nem tűnt fel, hogy lány az illető. Van egy típus, amelyik pasiként néz ki, még a járásuk is pasis.
75. gömbi1990 (válaszként erre: 73. - Csikil4ny)
2017. okt. 7. 15:26
A hazafele úton azon is gondolkodtam,hogy mégis mit várt tölem?Vannak Leszbikus és homoszex barátaim sosem hittem ,hogy egy NÖ igy megvezet!
2017. okt. 7. 13:15
Nem olyan nagy szám a mai világban a saját nemhez vonzódni. Egyre elfogadottabbá válik.
73. csikil4ny (válaszként erre: 72. - Gömbi1990)
2017. okt. 7. 12:47
Persze, hogy nem! Ezért írtam, hogy nem normálisan gondolkodnak. Mondjuk nehéz helyzetben vannak, de egyre többen vállalják fel nyiltan a másságukat. S szerintem sokkal kevesebb megalázásban lenne részük, ha nyilt lapokkal játszanának.
72. gömbi1990 (válaszként erre: 71. - Csikil4ny)
2017. okt. 7. 12:04
Ö azzal is érvelt,ezt is irta smsben,hogy ne azt nézzem hogy Nö hanem a belsöjét de ez nem igy müködik!
71. csikil4ny (válaszként erre: 70. - Gömbi1990)
2017. okt. 7. 11:59
Aki ilyet csinál, az nem ép elméjű, a nemisége előbb-utóbb kiderül, senki nem fogja azt mondani, hogy "nem baj, hogy nő vagy, a személyiségedbe szerettem bele".
2017. okt. 7. 11:40
Sziasztok!Én egy áldozata voltam egy ilyenek és higyjétek el meg lehet vezetni valakit!Egy játék oldalon ismertem meg az illetöt pasi név pasi profil saját kép!Elkezdtűnk ismerkedni SKype,telefon és a hangján se hallotam,hogy ö nö pedig sokat hivott telefonon és sok képet küldött tiszta férfias volt rajta majd 3honap mulva tudtam csak leutazni hozzá mert mikor ö szabad volt én dolgoztam,de végre eljött a nap le utazttam hozzá egy mekibe találkoztunk öltöny volt rajta nyakendö még akkor se vágtam le,hogy nö dumáltunk és egyszer csak elö vette a személyi igazolványát azt hittem ez vicc pár perc kellet még felfogtam mi ez ráöntöttem a kolát és otthagytam űltem a vonatra és csak bögtem!Haza érve rögtön kiirtam azon a chaten ahol megismertem,hogy Ö Nö és meglepödésemre többen irták igen ö egy nö és több nöt is átvert!Másnap irt két sms-t hogy ö szerelmes lett belém és irjam ki ö férfi csak visszautasitott és azért irtam ki,hogy nö!Nem irtam ki semmit telefonszámot cseréltem és egy idöre kiábrándultam az ismerkedésböl!Kár,hogy törölte magát a topic nyitoja mert kérdeztem volna töle!
69. MZsanett (válaszként erre: 1. - 9a18dd5d48)
2017. okt. 7. 10:32

Szerintem ez nagyon gáz. Miért nem ismerkedik meleg portálokon?


Ha velem eddig korrektül viselkedett, akkor nem szakítanám meg vele a barátságot, mert az az ő dolga, hogy másokkal mit csinál. Csak az a baj, hogy ha másoknak így képes hazudni, akkor valami nem oké vele.

68. Epresturmix (válaszként erre: 1. - 9a18dd5d48)
2017. okt. 7. 08:05
Dehogy! Kiröhögném! Őrült! :D
67. spinneli (válaszként erre: 1. - 9a18dd5d48)
2017. okt. 6. 21:07
Nálam ez teljesne beleférne, inkább próbálnám emgérteni a motivációit, a barátom akkor is a barátom, ha olyat tesz, ami nekem nem tetszik.
66. gribedli*** (válaszként erre: 64. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 6. 20:42
Ezt én is ismerem, Catfish vagy mi a címe. Nem mindig ciki helyzetek vannak, volt, hogy még örültek is egymásnak a végén. Persze többségben nem erről szól, hanem elég fos dolgokra képesek.
65. ina87
2017. okt. 6. 20:32
nem tudom,egy barát őszinte a másikkal szóval nem hallgatott volna eddig,le döbbennék az tuti és eszembe jutna h vajon ismerem e ezt az embert igazán vagy nem.
64. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 63. - Jessica32)
2017. okt. 6. 20:19

Az élet megdöbbentő dolgokat tud produkálni.


És igen, ezek a valóságból szedett történetek. Amikor az egyik félnek gyanússá válik a másik fél, akkor kérnek meg egy timet, hogy járjanak utáni kivel is tatja ő a kapcsolatot. Lenyomozzák hol él, és felkeresik kamerákkal. Van aki adja az arcát, van aki ki van takarva.

63. Jessica32 (válaszként erre: 60. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 6. 20:00
Komolyan? Ez amúgy nagyon szomorú. Mert mennyire magányos lehet egy ember, ha szüksége van erre, hogy évekig egy vadidegennel osztja meg a gondolatait, mert talán őt érzi magához legközelebb. És hogy nem is találkoznak. Mindig tud nekem meglepetést okozni minden, úgy látszik :)
62. kristo_f (válaszként erre: 1. - 9a18dd5d48)
2017. okt. 6. 18:04

8 év és legjobb barátság? Jó ismerősmek, havernek mondanám csak.


Semennyire sem zavart volna, max. elcsodálkozom

Nem ismerkedtem még neten, de egy hasonló helyzetben, kissé keményen elhajtom az illetőt

61. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 60. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 6. 17:12
A pontos címe: Kamureg
60. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 57. - Jessica32)
2017. okt. 6. 17:09

De vannak ilyenek. Van valamelyik csatornán egy igaz eseteket felkutató műsor. A címe talán "álregek"


Nagyon sok ember nem használja a google képfelismerőt, nem beszélnek élőben a másik féllel, csak írnak és van aki 5-6 éve írogat. Van aki poénból, van aki gátlásosságból, van aki haszonszerzés miatt. A legutóbb pont egy ilyen eset történt, hogy fiúnak adta ki magát a lány.

2017. okt. 6. 16:58
Madarat tolláról...
2017. okt. 6. 16:54
elég beteg egy történet. azt hiszem, én se szívesen barátkoznék a szóban forgóval, mert nem egyenes ember.
2017. okt. 6. 16:44

Én ezt a történetet nem hiszem el. Még poénnak is gyenge. Nem létezik ilyen, hogy a neten ennyi agyroggyant nőt talált a meleg csaj, hogy így meg tudta őket vezetni, elhitték neki, hogy pasi (ehhez küldenie kellett fotókat, beszélni velük telefonon - ki beszélt helyette?) majd a találkozásnál nem hátráltak meg. Ha velem ez történik, és mondjuk telefonon is meggyőződöm róla, hogy valóban pasi, mert mondjuk megkéri egy haverját, hogy beszéljen velem, majd kiderül, hogy nő, úgy elküldöm melegebb éghajlatra, hogy bánhatja, hogy megszületett.

Ez a történet egy beteg elme kitalációja, unatkozik, és ezzel szórakoztatja magát. És hogy éppen a meleg téma jött elő nála? Valószínűleg ő a meleg, és esetleg tervezi, hogy ezt megcsinálja és itt teszteli, mi lenne erre a helyzetre a nők reakciója.

56. Miss Angel (válaszként erre: 1. - 9a18dd5d48)
2017. okt. 6. 16:19

ez most komoly hogy te egy 8 éves barátságot emiatt szakitottál meg???

már bocs,de a bnőd úgy éli az életét ahogy akarja,bár igaz hogy ez közel sem normális amit csinál,de a helyedben én inkább segiteni probáltam volna vhogyan és rávezetni,hogy amit csinál,az gáz!! meg abba is belegondolhatnál,egy saját neméhez vonzódó embernek mennyire nehéz lehet,látod nekem még úgy is megy,hogy hetero vagyok,nem mindenki meri ezt felválalni.amit csinált azt nem veled csinálta,mit háborogsz rajta??????????????

55. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 54. - Andi6020)
2017. okt. 6. 15:55

Persze, hogy az.

De lehet olyan nőkkel ismerkedett, hogy örültek, hogy valaki szóba áll velük, ha nő, hát akkor nő. ;-)

54. andi6020 (válaszként erre: 53. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 6. 15:51

De olvashattad, aki találkozott vele, annak azzal sem volt gond, hogy nem pasi.

Mekkora kamu már.

53. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 51. - Globus)
2017. okt. 6. 15:40

Nem értem az egész dolgot.

Szerintem, nem másokat sajnált ő, hanem önnönmagát.

Meg, milyen már, hogy valakivel ismerkedem a neten, de a XXI. században a SKYPE, a Viber, WhatsApp, Messenger, mobiltelefonok világában, úgy megyek el a randira, hogy 2 élőszót nem váltok a választottammal. Tudom, hogy van ilyen, de az is ostoba, aki hónapokig marad az írásos kommunikációnál.

El nem tudnám képzelni, hogy úgy randizzak valakivel, hogy ne halljam előtte a hangját. Csak kíváncsi lennék előtte rá, mennyire választékos a a kifejezése, hogyan reagál 1-1 gondolatomra, mondatomra. Azért azt is lehet hallani, ha meglepődik, ha nem ért egyet, vagy lehet érezni, ha velem együtt mosolyog. Na és ott vannak a kamerák a felsorolt kommunikációs lehetőségekez.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook