Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vegyek ki Magyarországon is albérletet a macskám miatt? fórum

Vegyek ki Magyarországon is albérletet a macskám miatt? (tudásbázis kérdés)


2017. okt. 3. 17:27
Kivettem az albérletet, beszéltem az allatorvos asszisztenssel. Hàmot kell vennem, de amikor veszek, megkérdezem a nyugtatót is.
12. emagdi
2017. okt. 3. 14:41

4-5 órát simán kibír egy cica a hordozóban.

az fix, hogy nem fog neki tetszeni, de hát ugye kényszermegoldás...

a neten nézz utána, hogy milyen enyhe nyugtatót lehetne adni a cicának, esetleg egy itteni állatorvost hívj fel ez ügyben (akiben megbízol). ne felejtsd el mondani, hogy még kölyök cicáról van szó. ha kap valami nyugtatót, akkor várhatóan az út nagy részét végigalussza, ami mindenkinek jó.

2017. okt. 3. 13:50
Hú de bonyolult...
10. Evawitch (válaszként erre: 9. - Szafaripók)
2017. okt. 3. 09:40
Nincs senki. Olyanra se bízom, aki kiengedi az utcára, mert mindenkinek kinti macskái vannak.
2017. okt. 3. 08:23
Szerencsétlen macska... Állatpanzióba nem tudod beadni helyben, ahol normálisan tartanák arra a két hétre? Én simán bevállaltam barátnőm cicusát 3 hétre 1x, neked nincs senki, akit megkérhetsz?
2017. okt. 3. 08:08
Jól fáraszd ki az út előtt. Futás, labdázás, tollas bot, aztán úgyis kidől... ha nem bírja a hordozót, akkor rakjál rá hámot és - biztos tartással - fogd kézben. Egy ilyen pici macskánál talán megoldható. Nagynál ezt nem javasolnám, mert balesetveszélyes.
7. csgybzs (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. okt. 3. 08:07
5-6 órát hordozóban simán kibír.
6. Evawitch (válaszként erre: 5. - Shanalyl)
2017. okt. 3. 07:45
Élénk macskarol van szó, túl hiperaktív. 😊 Allatorvos az egy nagy nulla ott... Hívtuk, füle miatt ,mert vakarja , uzenetrögzítő volt és vissza se hívott... Legfeljebb magyar dokitól kérdezem meg, hátha van ötlete, valami enyhe nyugtatója, amit én is oda tudok a macskának adni.
2017. okt. 3. 07:39

5-6 óra egy normális hordozóban az semmi. Ha nagyon ideges, legfeljebb kérj az állatdokitól valami kis nyugtatót az útra és persze tanácsot, mi a teendő egy ekkora úton egy maccsal.

Vannak, akik a fél világot repülőn utaztatják át a kedvenceiket.

4. Evawitch (válaszként erre: 2. - NomNom)
2017. okt. 3. 07:38
Ausztriában élek, ott van albérletem és Magyarországon akarom a jogosítványt befejezni. Barátom is be akarja fejezni, mert neki is letelik a 2 év. Van egy macskánk. Barátom 10-én dolgozik utoljára, én már itthon vagyok hétköznap vezetni. Október 10 után kellene megoldást találnom, hogy a macskának jó helye legyen ,mert nincs más ,aki vigyázna rá. Ezért kellene itt is kivennem 35 ezer Ft ért albérletet 1 hónapra. Ha találok is autót, aki elhozna macskástól, legalább 5-6 óra az út várakozást is beleszámítva. Nem sok egy kicsit ez 4 hónapos macskának?
2017. okt. 3. 07:37
Külföldön vagy most én jönnél haza jogsit letenni és ,hogy haza hozd e a cicát? Vagy, hogy kividd-e? Vagy nem értem....
2017. okt. 3. 07:33
Biztosan nem vagyok jó szövegértésből, de nem teljesen értem.
2017. okt. 3. 07:18
Külföldön lakom, itthon nincs semmim már, csak dolgom. Jogosítványt próbálom befejezni, október 25 vizsga. Macskának kellene hely, ahová vihetném, mert 10-15 napra , mert barátomnak is dolga van , határidős. El tudtam intézni, hogy itthon vegyek ki albérletet magamnak és a macskának, ma írom ala a szerződést délután. Ahol épp vagyok, üde nem tud jönni sajnos. 4 hónapos amúgy . Annyi gondom, hogy utaztassam meg ami 5-6 óra? Ez a probléma, hogy kínozni nem szeretném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook