Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyenek a teherbeesési esélyek kétszarvú méh esetén? fórum

Milyenek a teherbeesési esélyek kétszarvú méh esetén? (tudásbázis kérdés)


8. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 7. - LiluLilu)
2017. okt. 16. 16:17
A teherbeesèssel nemvolt gondom. :-) igen fontos hogy jó helyen àgyazódjon be. Maga a terhesség volt nehèz. Sokat fàjt a hasam de semmi problèma nevolt.
2017. okt. 11. 16:01
barátnőmnek olyan van, igazábólő azt mondta nem a teherbeesés a nehéz, hanem h ne pont rossz helyen tapadjon (mondta milyen részen de nem rémlik) ha jó helyre tapad akkor semmi baj, ő 7hó után esett teherbe, E vitamint és folsavat szedett :)
6. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 5. - Nénje)
2017. okt. 4. 21:44
Köszönöm!!! :) remélem hamar összejön a kistesó. :D
5. Nénje (válaszként erre: 4. - Lexxxa2x2)
2017. okt. 4. 21:26

Nekem is csak 1 fiam van,lassan 20 éves lesz.Akkoriban a nőgyógyászomnál(akinél szültem) rákérdeztem,hogy merjek-e vállalni még egy babát a történtek után,a válasza csak annyi volt,hogy ha gond lenne majd elvetélem vagy elvetetem...


De nektek sok sikert a másodikhoz,ha jó az orvosod,nem kell aggódnod szerintem.

2017. okt. 4. 14:01
Sziasztok!! Örülök hogy ìrtatok!! :) nekem is van egy 2 èves kisfiam . vrlr zavartalan volt a terhessèg igazából nemvolt semmi problèma az elejèn egy kis barnázás meg neken is sokat feszült a hasam meg többször fájdogált. A kiìrt időpont előtt egy hèttel született 2960 g 49 cm -el. Terveztük a kistesót de sajnos 1 hónapja 9 hetesen elvetèltem. Ezèrt èrdeklődtem hogy vannak hozzám hasonlók több gyerkőccel, nem -e csak mázlim volt az elsővel . azt mondják akinek ilyen mèhe van nem egyszerű teherbe esni sem ès kihordani sem.
2017. okt. 3. 16:31
Ha jó dokid van,akkor minden rendben lesz!Nekem már 2 gyermekem született ennél a dokinál.Az elözőknél én is bajba kerültem 2 alkalommal.
2017. okt. 3. 16:22
Szia,mi sokáig próbálkoztunk,mire sikerült teherbe esnem(2 év).A kisfiam koraszülött lett,1 kg-mal született császárral,de nem mondták meg azt,hogy mi volt ennek az oka.Később derült ki,hogy kétszarvú méhem van,a védőnőm szerint ez is közrejátszhatott.A terhességem nem volt zavartalan és állandóan feszült a hasam,ezért otthoni ágynyugalmat javasolt a doki,de ezt nem tartottam be.A végén sűrgősségi császárral szültem,mert elszivárgott a vizem.
2017. okt. 2. 15:19
Sziasztok!! Kinek milyen tapasztalatai vannak akinek kètszarvú mèhe (uterus bicornisa)/van? Könnyen teherbe esett -e milyen volt a terhessèg ? Esetleg ikerterhessège volt-e valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook